Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
4. jún 2009

ahojte babenky, som vas prisla iba na skok pozdravit a letim zase nieco robit, idem malemu spravit obedik, periem a maly mi od 10tej spi, trosku sa prebudil, ale zase som ho ukocikovala a haja. .u nas sa nejako vyjasnuje, hadam bude poobede teplucko..vyrazime zase na nejaky vyletik, aspon sa doma nenudime..ani nestiham pisat, lebo vecer sa vzdy okolo pol osmej vraciame z kofolky a uz sa mi net nechce zapinat..

zatial sa majte krasne..

ka3n
4. jún 2009

babeny, toto si otvorte, stoji za to to vidiet..no ja by som mu neverila a dieta isto nezverila

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

winona24
autor
4. jún 2009

vyzerá ako .....sorry....nechcem ho uraziť.... 😨

ka3n
4. jún 2009

hej ved moja rec win, radsej som sa k nemu moc ani nevyjadrovala. ale pobavila ma ta fotka..ved nie nadarmo ma nick, ze fester 🙂)

johnie
4. jún 2009

😀 kokoooooos ... 😀 sila

ninny
4. jún 2009

johnie, pdp je prášok do pečiva, že? 🙂 inak ahoooj.. aj ja robievam podobnú bublaninku... ako sa dnes máte, Sofinka počúva? 😉

miriam24
4. jún 2009

Ahojte .. no ten `opatrovatel` chudak mozno ani nie je zly a fakt ma s detmi skusenosti ale ta fotka mu moc doveryhodnosti nedodala 😒 by som chcela vediet ci sa mu niekto aj ozve .. 😝

johnie .. kolacik budem piect aj ja .. mame kopec ceresni .. a tiez tam casto davam aj orechy alebo aj kokos tam nie je zly 😉

dadadulka
4. jún 2009

ahojte 🙂

ufff no vraví sa, že by sme nemali posudzovať človeka podľa výzoru, ale veru ani vo mne nevyvolal
dotyčný "opatrovateľ" dobrý dojem, tiež by som mu svoje dieťa nezverila... 😕 😒

babuci
4. jún 2009

eufra pri siestej nemoci nie su ine priznaky iba teplota, ale kludne to moze byt aj nieco ine. ak ma stale teplotu, tak by som sla k dr ale to je na tebe.

dadadulka
4. jún 2009

johnie takéto recepty typu nahádž a upeč mám najsamradšej, pečieme rýchlo a chutne 😉 🙂

johnie
4. jún 2009

ninny ahojky.. ano prasok do peciva. sofka spinuska chvalabohu si mozem porobit poriadky doma, hlavne v skrini 😀 uz sa nevieme dockat sebka. aj ked sme sa este nevideli ale aj tak... ozaj zajtajsok plati? pride ku mne doobeda jedna kamoska s malym... tak hadam sa pomestime...
😉 inak ja som nevedela ze co to je mčk som sa pytala mamy, ani ona nevedela, az raz napisala ze mčk ale ja si radsej rozdrvim cele... tak som pochopila ze mlete cierne korenie 😀
miri ja zas minule som nemala pdp tak som dala prasok do pernikov a jaky super kolacik bol. a silwi hovorila ze zvykne do cesta nastruhat cokoladu, to moze byt tiez super

rony253
4. jún 2009

Ahojte, tak ja vazne neviem, ale my sme asi nejako pozadu alebo co, ale doktor nehovoril o ziadnych rehabilitaciach. my sa len gulame, ked lezi, chce si sadnut tak, ze sa chyti za teplaky a dviha sa, ale sa nedvihne, ked ju posadim sedi aj dlhsiu dobu, zo sedu vie ist do lahu na brucho a aj sa nabok vytoci, dnes nasla na stene zaveseneho motyla, tak sa k nemu pokusala dopracovat, chytila sa tej vrchnej tyce na postielke a chcela sa pritiahnut, no islo to pomalicky a ked jej to neslo bola nervozna, ale chapala co som jej ukazovala, ze ako ma dat rucicky na postielku. ta lezi len na bruchu, urobi taky cvik ze sa da na ruky, ktore uplne vystrie a zaklana hlavu, to sme robili na ZS 😀
takze sa len prevaluje, lezi na boku s pokrcenou nohou akokeby uz chcela ist na kolena ale potom sa rozcapi. My sme mali len nedavno 8 mesiacov , uvidim, ako sa vyvinie do konca 9.-teho a ak nic, pojdem sa informovat k doktorovi, ale on povedal, ze je to vsetko v absolutnom poriadku, tak som zatial kludna.
Ale ked vas tu citam tak sa nemam ako pridat do debaty, lebo my ani nechodime, a dviha sa len o mna ked drzi tricko, a ked ju chytim v sede za ruky tak vtedy sa dviha na nohy a potom sada.
A zuby este tiez nemame, takze asi si dam pauzu na konovi, lebo sa nemam ako pridat k teme 😢

dadadulka
4. jún 2009

aaale rony čo to píšeš...??? nemôžeme chcieť od našich dietok, aby presne v každom mesiaci
robili to, čo píšu v knihách... každé dieťatko má svoj vlastný vývinový harmonogram a každé
dieťatko vie, kedy príde jeho čas sa postaviť, posadiť, štvornožkovať... všeeetko to príde, neboooj 😉

johnie
4. jún 2009

rony a sak sa nebavime furt o zuboch a o tom ako chodia a stvornozkuju...
nonono... ziadna pauza mas zakaz 😀 dat si pauzu 😀

winona24
autor
4. jún 2009

rony... 😀 😀 😀 😀 ty si teda....a kto sem bude písať tieto romány????? nesranduj....

my sme na tom podobne...zuby síce máme...ale nelozíme,nechodíme...ale zato sedíme...a už sme cikali aj do nočníka

johnie
4. jún 2009

idem robit lebo len tu zas skysnem 😝

dadadulka
4. jún 2009

a tú pauzu si rýchlo vyhoď z hlavy... 😉

dadadulka
4. jún 2009

tak tak, aj ja ťa tak rada čítavam 🙂 🙂 takže žiadna konská pauza, jedine cik pauza 😀 😀 😀

winona24
autor
4. jún 2009

dnes nám tatino pôjde zobrať stoličku na jedenie na poštu...
len tak mimochodom.objednávala som ju 17.4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a prišla mi na poštu 26.5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄 🙄 🙄

ninny
4. jún 2009

johnie, jasné platí 🙂 len neviem či prídem sama alebo s manželom... podľa toho koľko bude mať práce.. zajtra bude robiť z domu, takže buď prídeme spolu alebo ma len u Teba vysadí a potom pre mňa príde.. uvidíme.. a dúfam, že poradňa prebehne rýchlo a hladko... čítala som že niektoré baby tam strávia aj pol dňa.. ja som zatiaľ bola dva krát.. a to cca hodinku-hodinku a pol... 🙂

ninny
4. jún 2009

a sorry baby, že sa Vám tu tak miešam 🙂

dadadulka
4. jún 2009

winon no tomu sa hovorí "rýchly servis"... 😅

rony253
4. jún 2009

mala mala spat hodinu a pol a spala len pol ma trafi
a dnes ma blby den, len mi je do placu, tieto kramy ma nicia, idem zjest obed. Vecer sa stavim

miriam24
4. jún 2009

johnie .. vidis coko je dobry napad .. mam este kopec zajacov od velkej noci 😵

winona24
autor
4. jún 2009

mne už malá spí skoro hodinu....

no dada sa im chystám napísať pár teplých slov

ninny v pohodeeeeeeeeee....ja som si až teraz všimla že ty si čakateľka....joj to už máš za pár....kde sú tie časy....za chvíľu budú mať rok tie naše zlatíčka....

miriam24
4. jún 2009

rony .. klidek .. moj Martinko robi skoro vsetko to co tvoja mala a to je o 2 tyzdne starsi .. a vobec sa tym nestresujem lebo vidim ze ako stale nieco nove objavuje .. len on by mozno aj viac veci robil keby sa mu chcelo 😀 ale nechce .. ono to chce cas a netreba porovnavat .. kazde babo je ine .. 🙂

miriam24
4. jún 2009

a prvy zubok mu vysiel ked mal 8m a 1 tyzden .. a tiez tu uz maju niektore deti aj 4 zubky ...

vejinka
4. jún 2009

mne dieta prave zaspalo...rony neblazni ved moje dieta tiez nic nerobi a som tu..toto je tu moja droga 😀 dufam ze si sa vcera na mojom muzovi neurazila lebo ten moj velky betar tiez niekedy az moc sranduje a neuvedomuje si ze moze niekoho urazit..xcete vtip?,? dam vydrzte

winona24
autor
4. jún 2009

Muž pristihne svoju ženu s poštárom, ktorý má stiahnuté nohavice. Poštár sa snaží uhrať to do autu a hovorí:
- Pani! Buď mi to inkaso zaplatíte, alebo vám očúram koberec.

winona24
autor
4. jún 2009

Ide medveď opitý po lese, prepadne ho zajac, dobije a utečie preč. Na druhý deň sa ide medveď sťažovať levovi. Lev zvolá všetky zvieratká a hovorí:
- Povedz medveď kto ťa zbil?
Medveď na to:
- No bol malý a mal niečo dlhé na hlave.
Zajac sa prikloní ku slimákovi a hovorí:
- Prihára ti, však?