Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
4. jún 2009

jun2009 pohodaaaa vitaj 😉

vejinka
4. jún 2009

no my pojdeme asi do mesta boze cely tdezn xcem ist ale nemozem lebo vzdy zacne liat..teraz svieti slnko tak dufam ze vydrzi aspom do piatej kym prideme

bendy
4. jún 2009

pomaly budem koncit lebo uz pocujem so spalne podozrive zvuky, asi je uz po Eminej 20 minutovke 🙂 ona strasne malo cez den spava to su len take odychovky aby sa nepovedalo. Pojdem ju obliect a trosku vyvetrat, dnes sme este neboli

vejinka
4. jún 2009

aj ja koncim ked sa zobudi nakojim a prchame..papa kocky

claudinka
4. jún 2009

vejus vyskusaj davat kasicku pred spanim, nie dve hodinky pred.. mne sa tiez budil kazdu chvilku a odkedy davam pred spanim namiesto kojenia, tak sa mi budi uz iba 2-3 krat 😉

bendy dakujem pekne 😉 je to herec, ale posledne dni sa idem z neho zblaznit, co ten vymysla 😀

ollako
4. jún 2009

ahojte vidim nove tvare vitajte 🙂

ja som upratala vsetko co som chcela a maleho sa snazim uspat uz asi hodinu a stale sa mi to nedari, som myslela, ze o druhej pojdeme von a on este nespal 😠 , no nevadi aj tak vonku mrholi 😖

obed este nemal myslela som , ze mu dam ked sa zobudi.no kedze to je tak ako to je, tak obed bude mat na olovrant 😠 , nuz co clovek mieni , dieta meni 😀
o chvilu mi pride aj muzik domov a mamina isla nieco dobre uvarit a ja mam chvilku na vas, som rada, ze mam taku pomoc
este ma caka vyvesenie pradla 😝

ollako
4. jún 2009

cladui ja som mojmu tiez skusala davat kasu pred spanim, ale vobec to nepomohlo aby lepsie spal, u mojho to asi nie je hladom,ze sa tak casto budi aj kazdu 3/4 hodinku, on proste potrebuje cumlik, ale nie umely, ten nechce ani za svet , ale moj cumlik 😅 preto sa bude, ked ziste, ze didky niet uz aj pusti rev 🙄 ..no tak som rezignovala a mavam ho pri mne v posteli, ale intervaly prebudzania sa zatial nezmenili 😒 no asi si musim zvykat

ollako
4. jún 2009

pisem ako talian 🤐

claudinka
4. jún 2009

aj moj spava pri mne v posteli.. ale snazim sa ho to oducit, ale nejako sa nedari, vzdy polavim.. nastastie mojmu staci normalny cumlik 🙂

ollako
4. jún 2009

ja som mu odmalicka davala cumlik do ust, aj v porodnici.. no zrazu ho z neho napinalo, kupila som sest roznych cumlikov a zo vsetkych ho napinalo,tak sme bez...a cim dalej tym, horsie spava, kde su tie casi ked mal dva, tri mesiace ☹

jana.hcsba
4. jún 2009

tak som rada, ze deti s vami spavaju, lebo na mna kazdy stale pozrel, ze co to je , ze mala spi s nami.
ale jej totak vyhovuje, je spokojna, ked nas citi, ale kto to nevidi - nepochopi.

claudinka
4. jún 2009

ja uz na to seriem.. boli noci, ked sa budil neustale kazdu chvilku a ja som nemala sil sa k nemu stale sklanat a z tej vysky ho brat, som sa skor bala, ze mi vypadne, ked som nevladala niekedy.. takto mi to vyhovuje viac, uz sme sa naucili spolu spat, aj sa obaja vieme roztahovat, bez problemov, posuniem a ide to 😝 on nechce byt ani cez den v postielke, vidim na nom, ze sa tam citi ako v klietke zavrety, pricom v ohradke vydrzi bez problemov..

natasa8
4. jún 2009

aj my vstavame v noci kazdu hodinu - ale vraj to nie je o hlade, vraj je to u 8-mesacnych bezne, a zlepsi sa to v 1 az 1,5 roku 😕

mne je dnes priserne zle, rano ma muz chcel zobrat na pohotovost, nevedela som ani vstat ako ma pichalo v bruchu.... potom to kus preslo, ale teraz je to zase otras.
Malu som dala spat do postielky, bola som na balkone povesat pradlo, je nejaka kosa ci co ☹ Ked sa zobudi a ja budem zvladat, tak s nou vybehnem von.... muz dnes pride domov zase az o desiatej, takze mi nepomoze ani s kupanim... ☹

natasa8
4. jún 2009

ja davam malu do postielky - ja sa bojim spat pri nej...uz som si na to zvykla ....

Ked je na kraji postele tak sa bojim ze spadne a ked je vstrede tak sa bojim ze ju udrie muz - takze striehnem na kazdy jeho pohyb 😒

ollako
4. jún 2009

jani ja som ho ako debil prekladala 7x za noc a uz ma to fakt omrzelo a aj ja sa viac vyspim, necham ho v postielke len do prveho prebudenia... potom je az do rana pri mne 😎 , ale budi sa rovnako casto ,ale je jednoduchsie mu len strcit bradavku do ust a spim dalej ako vstavat hore dole 😀

ollako
4. jún 2009

natas ja som na tom tak isto, ked pride muz z tyzdnovky, tak ja lezim natlacena na muzovi, maleho mam na mojej posteli na mojom vankusi z kraja dam pod velky vankus maly vankusik aby sa nemohol posunut a moju ruku dam pomedzi jeho nohy a pod zadok a bradavka v jeho ustach, neviem do kedy to takto pojde 😝 ale pre mne je to iny zaberak na chrbat

anickaajanko
4. jún 2009

ahojte

my máme dnes 9 mesiacikov 😀 boze uz je tak velky,
prave sme prisli domov, boli sme v Roosveltke v BB tam maju tie zdravotne topanocky a kupili sme protetiku, zelenobezove, na suchy zips, celkom dobre vyzeraju, 23 eur, aj sme sa presli po BB kym neprsalo, lebo uz leje. Je tu este niekto narodeny 4teho ci len my? Ste toho popisali, ani som vsetko neprecitala. Tie vtipy nemali chybu.... Bendy aj ja Ta vitam...

ollako
4. jún 2009

anicka gratujeme aj s Petkom malemu teda "velkemu" Brankovi 😵
my sme az 21. 😉
ja som kupila vcera pinguins kids topanocku su , ale z vnutra makke ale maju pevnu podrazku, nie su ako capacky..ale on sa este nestavia, takze na obcasne postavenie na zem postacia a pre image, boli za 7,40 €a su krasne tak som neodolala...ale pojdem pozriez do lekarne nejake sandalky, alebo nejake topanocky pre prve kroky, vsak uvisdim, este sa opytam lekarky, co si mysli o tych makkych botkach

natasa8
4. jún 2009

anickaajanko...gratulujem Brankovi 😵

ollako
4. jún 2009

sorry za preklepy, ale ked sa ponahlam, tak to tak aj vyzera 😒

ollako
4. jún 2009

no nic idem nieco natalcit do hlavy...hadam sa este stavim 😉

natasa8
4. jún 2009

tak ja som rozhodnuta... kupim aj makke aj protetiky.... na doma makke a protetiky na von .... 😕

co sa tyka nasich lekarov.... ja ich obcas beriem s rezervou, hlavne ortopedov, ved donedavna sa uz len u nas balilo na siroko a konecne sa nemusi....
Aj tak si pamatam, ze niektore z nas museli balit na siroko dlho a niektore uz po mesiaci nemuseli 😒

anickaajanko
4. jún 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeme velmi pekne nataska, ollako

rony253
4. jún 2009

Ahojte a to som tu len chvilu nebola a uz ste toho zapisali, musim este dve strany precitat. Boli sme von a este sa aj s kociarikom prejsr no moje dieta nespalo, a tak som ju teraz prebalila, lebo som pocula ako v kociari tlaci a len tak som ju polozila do postielky s hrackami a prikryla dekou a ona zaspala. dnes sme so svagrom znizili rošt na postielke, keby sa náááááááááááááhodou chcela postavit, aby nevypadla. idem vas docitat

ollako
4. jún 2009

no ja som zjedla dve palacinky, ale asi to bolo malo, este by som cosi natlacila, no nic pockam na stehienka zapecene so syrom 😝
uz aj prsat prestalo, tak dufam,ze to vydrzi, kym maly vstane a napapa sa.. potom pojdeme na prechadzku 🙂

claudinka
4. jún 2009

rony super fotky 😵 😵

rony253
4. jún 2009

no konecne som vas docitala. Sara tiez spi zo mnou postielku mame v izbe asi len na okrasu, no a teraz neviem akym zazrakom v nej zaspala, ale ked ju tam dam vecer tak tam nechce byt ani nahodou a uz je uz mna na posteli. nic si z toho nerobim, ano prenosnu netrepem na stretko, tu pouzivame ako ohradku a v tej vydrzi asi 10 min.

ollako
4. jún 2009

rony moj v prenosnej vydrzi dost dlho, noo a uz je hore, tak dame polivcicu a bezime von

silwietta
4. jún 2009

ahojte, my sme doma z plavania... bolo super, nabuduce sa uz potapame 😎
po plavani nas navstivili silvia s leom, chalani boli strasne chutni spolu... pridam fotky na FB ked uspim Miska

rony253
4. jún 2009

claudi dakujeme