• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
rony..popozeraj niekde medzi hrackami
5. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie a ked sme uz pri skrabancoch nemas problem malej strihat nechty??Lebo ja neskutocny ona si to vobec nechce dat, musi mi vzdy muz pomahat ju drzat :unamused:
5. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malu som dala po dlhom case do toho polohovacieho lehatka, tak sa tak vytesuje akoby tam bola prvy krat :slight_smile:
5. jún 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nic nespala, nedalo sa mi...toto neznasam, som unavena ako kon a nemozem spat :angry: ...maly sa co chvila zobudi a ja som ako matoha :rolling_eyes: ..a ani som nic nespravila

rony kukni tam kde by ta ani nenapadlo, napr v chladnicke..mojeje tete sa stalo, ze mama penazenku v mraznicke a po troch dnoch ju tam nasla, uz si bola aj peniaze pozicat a chystala sa na urady vybavovat nove doklady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvidis najdes ju tam , kde by si to necakala :wink:
5. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna este caka zehlenie, ale dala som si kus pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rony... ja som minule tak hladala malej karticku poistenca, mali sme ist na klbiky a karticka nikde. Nakoniec sme zistili ze karticka odcestovala omylom aj s mojou sestrou do kosic :sweat_smile:
Inak ked nieco stratim, vacsinou to najdem az po tom ked kupim nove :sweat_smile:

olli .. aj ja som taka, ked som prilis unavena tak neviem zaspat, len mi po rozume chodia same hovadiny :angry:

no.. idem este zehlit, nie je toho vela, tak snad stihnem kym sa mala zobudi
5. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony...davam dalsi tip do plena - hladaj za postelou...teda aspon mne tam maly pravidelne zhadzuje vsetky veci
5. jún 2009 o 10:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aku ste mali nocku? mne sa maly prvykrat kupodivu zobudil dost skoro, uz medzi deviatou-desiatou, potom papal o 2.30 a potom o 7.00 a vstaval 7.45 :slight_smile: ale na to, ze sme predtym byvali hore kazdu chvilku, je to uspech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem aby sa Petko budil len 3x za noc :frowning2:
5. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby o zehleni ani nehovorte. nepoznate niekoho kto mi to pride pozehlit? ja mam v podkrovi tusim asi 3 nepozehlene kose kopcom. :frowning2:
5. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na zehlenie nastastie iba jednu varku a dalsia sa teraz perie a to vidim na vikend naraz, lebo som leniva :grinning: vsetko som si vyzehlila minulu sobotu, ked bol maly u svokry na styri hodky :grinning:
5. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, co ste mali pozicane monitor dychu z Unionu, mne este stale pre neho neprisli.. si ho mam nechat? :grinning:
5. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy na prutennom kose sa skrabla.. ale nechty strihame ked spinka
5. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nezehlim vobec, len niektore veci a tych je malo, vacsinou mame vsetko nekrcive...prave som povysavala a poumyvala vsetky podlahy, drobec sa hra v postielke a tak chvilu oddych
5. jún 2009 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sa tiez zobudil, pustila som mu nachvilku bebe a o chvilku vyipnam telku a pojde sa hrat na zem.. ja som akurat tiez zhruba upratala a nic sa mi nechce, snad bude pekne pocasie a pojdeme von dnes
5. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
claudi mne sa ozvali hneď ako prešlo pol roka....na deň presne...asi na Vás zabudli...tak im zavolaj že čo??? :sweat_smile:
5. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak uz som volala a ze zavolaju a furt nic :grinning:
5. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zehlim po novom na zemi pekne to povystieram a rukou uhladim a je..este tie kosele keby sa dali tiez len tak tak si to dam patentovat
5. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to máš asi darček od nich.... :grinning:
5. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon, vsak? :grinning:

ok idem sa venovat drobcekovi, lebo ma nebude lubit.. vecer sa tu mozno zastavim, pekny dnik :wink:
5. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudi .. mne si pre neho prisli ked mal maly 7,5 mes. ...

no ja zehlim vsetko ale vacsinou ja davam prat a zehli moja `svokra` .. ona to vola - v ramci vecerneho odpocinku ... no budem jej to vyhovarat? :grinning:

Jani .. Paulinke blahozelame k 9. mes :slight_smile:

no moj svokor isiel s malym na prechadzku .. dufam ze mu zaspinka lebo u nas je priserny hukot .. vrtaju tam koli kablom na elektrinu takze sa to tu riadne otriasa :unamused:
5. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
prisla som po dlhsej dobe urobit sem kuk...
mala este haja s tatom a ja uz buntosim,lebo nejako nemozem spat...tak idem troska popracovat... :slight_smile:
5. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ja vas zdravim a zase prcham :slight_smile:) dnes je u nas krasne teplucko a slnecko, tak sa tesim von..
5. jún 2009 o 12:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slniecko? u nas je ako v sude :pensive:
5. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi prave zaspala, od rana u nas lialo a teraz tiez vykuklo slnko ale dost fuci
5. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam jednu otazocku na vas, ake caje davate pit svojim deturencom??Ja som doteraz ziadny nedavala len prevarenu Lucku a nedavno som kupila ze co povie na to od Hipp granulovany ale sa mi zda nechutne sladky
5. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy: ked je velmi sladky,pridavaj menej,aby nebol... :slight_smile:
5. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucindela: ale ked som ho tam dala menej tak to nemalo ani cajikovu chut..skusim radsej nieco bylinkove
5. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco co neobsahuje cukor, nevsimla som si to ked som ho kupovala
5. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy .. ja davam malemu detsky bio caj z DM-ky .. ale moj pit z flasky moc nechce :confounded: .. neviem co budem robit ked budu fakt horucavy :unamused:
5. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moja nevie pit s flase, davam jej zatial len vodu z hrnceka s naustkom alebo z normalneho pohara sa jej paci pit
5. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok