Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
5. jún 2009

Natas, nic si s toho nerob my mame az teraz vyse 7 kil, ale mne je tak ci tak tazka, som rada, ze eset nema 10 uz by som bola na nejakych rehabilitaciach s chrbticou 😀
Aj Sara ma licka, tak sa zda, ze ma viac kil.
Dnes videla moja prababka malu cez kameru na skype a pytala ci uz ma zuby a ci lozi, tak som jej povedala ze ani nelozi a ani zuby nema, tak je prababka cela nespokojna, som sa len smiala, ona ma ine nazory. 😀

ba80
5. jún 2009

natas, hej, vacsina ludi tvdi, ze cely tatino... 😉

rony253
5. jún 2009

pardon, nie moja prababka ale Sarina prababka.

natasa8
5. jún 2009

rony... ja si z toho nic nerobim... ked som este len kojila tak som sa dost bala ze mam malo mlieka, lebo mala priberala pomenej ale teraz som rada.....aj tych sedem kil je dost na nosenie 😀

inak... dnes som pisala ako som malu nechala poobede samu zaspat v postielke a mozno to naozaj pomaha. Uz hodinu a pol spi bez zobudenia - vcera o takomto case sme boli uz 3 krat hore 🙄

miriam24
5. jún 2009

tak maleho som dala do posielky .. no a on sa rozhodol ze ju ide rozobrat ... 😒

bendy
5. jún 2009

Natas: aj my sme malu naucili zaspavat samu v postielke, prve dva dni to bola riadna skuska nervov ale teraz je to bez problemov, klop klop len sa casto budieva

miriam24
5. jún 2009

bendy a budi sa na papanie ci len tak?

bendy
5. jún 2009

to prve zobudenie pred polnocou je na papanie a potom len tak, nechce spat tak place..

natasa8
5. jún 2009

bendy: co je to casto budieva ?

Katka sa uz vyse mesiaca budi vecer pol hodinu po zaspati a potom v noci po hodine, malokedy po dvoch 🙄
Samozrejme to nie je od hladu..... ja ju ako tava cele noci len vyberam z postielky, uspim na cicke a potom vkladam naspat... 😖

bendy
5. jún 2009

tak ju vzdy ponosim, lebo to sa neda pocuvat, dam napit caju vezmem ju k sebe do postele a ked zaspi vratim ju do postielky ja sa bojim mat ju v noci pri sebe aby som ju nahodou nezvalcovala.

bendy
5. jún 2009

ale ked je to nevyhnutne tak spolu buvame ale to sa ja nevyspim

bendy
5. jún 2009

mne sa budi pred tou pol nocou pravidelne po 2 hodinach

ba80
5. jún 2009

bendy... aj nasa tak spava... a ked je najhorsie, tak sme hore aj 10-15x...

baby, ja uz som sa taaaaaaaaaaak dlho nevyspala... pomoooooooooooooooooooc

bendy
5. jún 2009

natas: presne aj ja som tak malu uspavala ale teraz som to nahradila tym cajom a celkom sa mi to uchytilo

luciankasebastianko
5. jún 2009

rony tie homeopatika určite vyskušaj ja som spokojná je to veľmi šertá a účinna liečba pri nachladnutí ju vždy využívam !!!!!!!!!!!!!!!! 😉

luciankasebastianko
5. jún 2009

baby, aby som nezabudla v DM drogerie majú akciu na Hami kaše 2 +1 zadarmo 😀

bendy
5. jún 2009

baby ja sa pre dnesok lucim mala uz je hore 😝

miriam24
5. jún 2009

jaj tak o tom dobrom dlhom spanku snivam aj ja .. aspon 8 hodin v kuse ... mne sa maly budi tak 3x .. papa tak 5 min a potom zasa zaspinka .. nie je to zasa az take hrozne ale predsa musim vstat .. zobrat ho z postielky,nakojit, ulozit spat .. proste to ten spanok `roztrha` 😒 .. uz sa tesim na dni ked maly prespi cele noci .. sice moj muz si mysli ze on ich uz aj prespi kedze on sa na maleho nikdy nezobudi ... a u mna staci aby raz mrnkol a uz som hore

eweny
5. jún 2009

dobry vecer damy, tu je akosi debata v plnom prude 🙂

natasa8
5. jún 2009

no ja som bola vzdycky taky spac, kazdu zurku som dospavala tyzden a ked som nebola poriadne vyspata, tak sa so mnou nedalo ani hovorit. Som si nevedela vobec predstavit ako budem v noci vstavat ku dietatu - no a teraz si neviem predstavit ze vecer lahnem a zobudim sa rano 😅

eweny
5. jún 2009

miriam, ja sa tiez tesim na prespatu uplne celu noc..ono mi Petko papa len raz v noci, co je super, ale niekolkokrat musim vstat k nemu, dat dudku, alebo ho ulozit, lebo on stvara akrobacie aj v spani a potom zacne plakat, ked sa mu neda vratit..tiez sa budim pri kazdom jeho pohybe..

luciankasebastianko
5. jún 2009

tak ja sa tiež lúčim určite to chápete, od minulého septembra som mama! a som aj K.O. 😝 Dobrúúúúúúúúúú

natasa8
5. jún 2009

tak aj my sme uz hore... takze aj ja sa lucim - dobru nocku 😉

miriam24
5. jún 2009

bru bendy,ahoj ew

natasa .. tak to presne viem o com hovoris .. a to u mna nebol problem ked som si isla lahnut poobede aj na 3 hodiny .. no a ked som bola tehu tak ani nehovorim .. to som spala hadam stale

eweny
5. jún 2009

baby, ja som uz totalne nestastna a v konco s Petkovymi ockami..no otras, dnes som volala ocnej, ake su vysledky vyterov, co mu brala v piatok a zaver..lave ocko stale zlaty stafylokok a v pravom naviac aj nejaka ina pliaga..takze som musela naklusat po kvapky..takze kvapkame do PO 4x denne jedny kvapky a do LO 2x denne ine kvapky..najhorsie na tom vsetkom je, ze sama mu to absolutne nezvladam nakvapkat, dokonca ani s niekym inym, on tak silno zatvori ocka a zacne plakat, ze nemam sancu mu ich roztvorit a kvapnut tak ako sa ma ☹ ☹ ☹

na odporucanie ocnej, mu dnes pediatricka zobrala vytera aj z nosteka a hrdielka, ci celkovo v sebe nieco nema, mozno bude nutne celeho ho preliecit antibiotikami, tak som zvedava ako to dopadne, v pondelok si mam volat..

je to strasne, od narodenia bojujeme s ockami, vecne zaslzene, karpave a hnisave..nie je dna, kedy by som mu nemusela niekolkokrat denne vytierat a cistit ocka..velmi casto kvapkame antibiotikove kvapky, neviem ci su este nejake, co sme nemali ☹ ☹ ☹ no proste horor..najhorsie je, ze maly len zbada, ze si chystam tamponik, ze ideme cistit ocka a uz strasne place a jeduje sa..ja uz nevladzem si takto tryznit vlastne dietatko ☹ ☹ ☹

miriam24
5. jún 2009

taak a mne maly konecne zaspinkal 🙂

ew - no mne sa maly zacal v spanku pretacat na brusko a potom mrnci zo spanku .. alebo sa snazi posadit .. tiez v spanku .. by ma zaujimalo co sa mu asi ak sniva 😅

eweny
5. jún 2009

baby, prepacte ale musela som sa vyrozpravat..teda vypisat ☹ ☹ ☹

je mi ho strasne luto, zlaticko moje najdrahsie ☹

eweny
5. jún 2009

miriam, presne tak..ja ho velakrat najdem aj sediet opreteho o mantinel, zatvorene ocka a mrnci..no uzas..teraz tie noci mame este horsie, lebo nam lezu vrchne zubky, chudatko ma az modrinky tam, co sa mu to tlaci..

miriam24
5. jún 2009

ew - chudatko malinke .. a aj sa mu to aspon zlepsuje? bozenku si to neviem predstavit ... 😔

miriam24
5. jún 2009

no my mame zatial len dva spodne a tie vyliezly bez vacsich problemov .. bol trosku viac umrncany a trosku placlivy ked zaspaval ale inak v poho .. tak som zvedava ako bude prezivat rast ostatnych zubkov ...