Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
6. jún 2009

ja idem malemu dat jest akurat 😉 jeeej super super rony 😵 😵

anickaajanko
6. jún 2009

ahojte, claudi, pochybujem ze tak vyzeras, my sme tiez boli v Tescu, a podarilo sa mi tam kupit to podlahove puzzle ale len cisla chcela som aj pismenka ale to nemaju, maju to teraz v akcii za 5 eur, tak sa vytesujem, Brankovi sa hned podarilo vymontovat 8, a dnes sa aj postavil zo zeme bez opory, no hotova som z neho, boli sme aj na tom rozpravkovom lese, ale ako vzdy sme prisli neskoro
Branko vstaval rano vynimocne az o pol8mej, oco je doma to asi preto, tak sme sa hrali v posteli vsetci traja a ani nevieme ako pospali sme vsetci traja a zobudili sme sa o 11tej no a ked sme prisli do BB tak 20 min pred tym odisla posledna skupina tak sme sli aspon do toho tesca

anickaajanko
6. jún 2009

Boze preco moje dieta nevie tak spinkat, ja pocitam ze bude aj desat kym pojde spinkat, kolkokrat sa ti potom budi rony a kolko spite cez den? gratulujem k prvym pokusom 😉

rony253
6. jún 2009

ahoj Anicka,
rano sme boli o siestej hore ale este v posteli do pol siedmej, pred osmou sme si lahli znova spala pol hodinku, o kolo jedenastej znova pol hodinku a poobede spala hodinu a 15 min do pol tretej.
o pol siedmej som ju okupala, lebo uz bola totalne hotova, nakojila a ańi si grgnut nechcela zavrela oci a spala. teraz bude spat asi take 4 hodinky, zavisi od toho aka je syta a potom budem kojit okolo druhej tretej a potom az o siestej ked vstavame. Ale uz sa mi stalo, ze som ju o jedenastej nakojila a spala az do siestej, no su aj noci, ked je aj o pol desiatej hore potom pol druhej pol piatej a vselijako. Ja chodim spat po jej prvom nocnom kojeni, takze potom raz vstanem v noci a potom uz az rano. kedy ako.
a dakujeme za gratulaciu, som zvedava , co bude zajtra v tej postielke riesit. 😀 este dobre, ze som znizila rošt

claudinka
6. jún 2009

my uz spime 🙂 tak sa idem aj ja pridat bru nocku zatim pa

vejinka
6. jún 2009

dobry vecer dnes sme boli cely den u nasich..preto az teraz pisem inak troska som pobehala po nete aj u nasich na bratovom pc..ale tusim ziadny prispevok som nehodila

rony253
6. jún 2009

ahoj veji, o nic si neprisla, tu skoro cely den nikoho niet

vejinka
6. jún 2009

no super

vejinka
6. jún 2009

teda super ako super ked potrebujem aby ste tu boli vas nieto..ale nevadi uz som si zvykla...

vejinka
6. jún 2009

MA TU NIEKTO INFOSKY O CHIIQIE??...CO JE S NOU? AK SA DO PONDELKA NEOZVE NA LARION POJDE LISULA

anickaajanko
6. jún 2009

Sarika je dobrucke dietatko, my sme teraz zaspali, mame tu kamosov, grilujeme ale ja som dnu, neverim babyfonu ale trosku k nim pojdem

kamilka12
6. jún 2009

Ahojte..

dnes som nejak nemala čas sa tu zastaviť...idem si vás prečítať..

Od dnes chodíme takto kakať 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vejinka
6. jún 2009

kamil hehe dobre troni 😀

rony253
6. jún 2009

kami super fotka, len davaj bacha, aby nespadol. Ja este taketo veci neskusam a ani nocnik este nepouzivam.

kamilka12
6. jún 2009

ew - juj..chudiatko Peťko, viem si predstaviť ako sa plače, keď sa k jeho očku len priblížiš ☹ ...nech ste čím skor zdraví 😉

kamilka12
6. jún 2009

jeej rony, čítam že Sara sa vám dnes postavila v postielke 🙂 ..no super...

čítam vás postupne...odveci reagujem

vejinka
6. jún 2009

dobru noc kocky

rony253
6. jún 2009

hej kami, skusala sa vytiahnut na tyckach hore a sa aj vytiahla, len som ju potom musela drzat, lebo sa pustala a padala, uvidime co bude zajtra, uz sa tesim na jej cvicenia, a tresla si aj tri krat hlavu do tyciek, ale sme sa rehotali. kocky idem spat dobru noc, aspon raz skor papa

anickaajanko
6. jún 2009

kami to je uzasna fotka normalne som skrikla jeeeej ked mi to otvorila, martinko kraľuje

kamilka12
6. jún 2009

rony - nám sa malý postavil prvý krát v postielke nedávno..mal tuším 8 mesiacov a 3 týždne..Sara je teraz mladšia..je šikullku 😉

anicka - dnes sme tú misu na WC kúpili v DM..uvidím, či si zvykne aj tam robiť e-e, to ho pripravujem už na Larion, nech nemusím ťahať nočník 😀 ..ten je taký mohutný čo máme..

luciankasebastianko
6. jún 2009

ahojte anni Branko je super šikovny keď sa postavi bez opory
rony Sara napreduje už to pôjde rýchlo
veji znova som ťa nestihla tak dobrú
kamil Matko je frajer len si neviem predstaviť ako ten môj živán tam obsedí a to sme kúpili originál aj sedátko má pre deti zabudované

jurocko
6. jún 2009

ahojteee
tak dnes bolo zle pocasie....fukal vietor,mrholilo..zajtra mame v hypke MDD lebo sa to prelozilo pre zle pocasie ..no katastrofa..ale hlasia teplo tak uvidime.nech uz je teplo.. 😀

tak na zajtra by sme mali program..dnes tatik dokoncoval besiedku ale stale mame na nej niečo este robit 😉 ja som si popratala

jeeej kami maly je krasny..a ta posledna fotka..super ale mne sa zda ze je to skoro..ja to tiez mam ale po Karinke ale Karinka najradsej mala nocnik..a na to WC si zvykla neskor ked bola starsia

a inak aj my sa musime pochvalit..na nocnik ho davam mozno 5 den...a stale sa vypiška...a to ho davam len ked ho prebalujem...alebo ideme spinkat...a len si sadne a piska..a ako sa tesi no neuveritelne.....dnes ked sme isli do domceka tak som tiez brala nocnik a 5 som ho dala a stale sa vypiskal a ked sme prisli domou tak drahy ho daval do pyzamka a opet sa vypiskal..velmi sa tesime len nech tak ide dalej
a aj ja beriem nocnik na dovolenku ked maly si tak zvykol a ja som rada
dobre kocky idem sa venovat drahemu....bruuuuuu nocku

winona24
autor
6. jún 2009

ahojte baby...tak ja som dnes pár krát len nazrela na Vás....akosi som nemala čas písať...

tak dnes som sa konečne dala na ú moju prvú tortu...ale zatiaľ mám zarobenú tú poťahovaciu hmotu...ak sa mi podarí zajtra by som upiekla korpus,urobila krém...a ak boh dá,tak aj potiahla....budete prvé,ktoré budú vidieť výsledok....

ináč tá poťahovacia hmota je úplne v pohode....bála som sa že to bude horšie.... 😉

aj my sme už pár krát cikali na nočník.... 😝

luciankasebastianko
6. jún 2009

Dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😕

johnie
6. jún 2009

brou noc
win dojdeme na kostovku 😀

skrecok
6. jún 2009

Ahojte baby.
Tak ja som práve dožehlila prádlo, cez deň na to nemám čas.

Včera som bola totálne nanič, najneschopnejšia mama...chcela som prebaliť malého, tak som šla do kúpeľky a zrazu som musela ísť veľmi na WC čo je v tej istej miestnosti. Tak som malého položila na prebalovací pult a ja som si sadla. Bohužiaľ malý bol taký zvedavý čo ja tam robím, tak sa otočil, naklonil sa dolu a šmykol sa...Ja som ho ešte ako-tak stihla zachytit za nohy, ale bohužiaľ sa udrel, že ma trošku odreté čelo. Ale ako potom zareagoval, to ani radšej nebudem písať. Stále to mám na očiach až mi je zle. Neprajem to nikomu čo som ja musela prežiť, normálne som sa celá triasla. 😔

Inak my ešte nemáme nočník, ale plánujeme mu to kúpiť do konca júla. Ja som dlho mala plienku, nenávidela som nočník 😲 .

anickaajanko
6. jún 2009

skrecok boze, dnes skoro manzelovi spadol tiez z prebalovacieho ale chytil ho do narucia maly to ani nezbadal ale ja som plakala 20 min

skrecok
6. jún 2009

Pridala som nové fotečky, ak chcete kuknite.
Dobrú noc.

eweny
7. jún 2009

Dobre ranko damy,ako vidim este sa tu nikto neukazal 🙂

my uz mame dnes za sebou aj pad z odrazadla,vcera zas padol z postele kym som sa ja otocila pre vhlcene utierky..posadil sa s takym rozbehom az sa prevalil dopredu a padol..no horor 😢

vejinka
7. jún 2009

ahojte noc sme mali katastrofalnu...hruza taka burka tu uz davno nebola takze som ani oka nezazmurila..a nelen ja maly sa furt prehadzoval krutil vrtel a nexcel spat 😖