Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
7. jún 2009

kamilka ma 18? lebo napisala ma nie mam tak som nevedela
tak G R A T U L U E M E

kamilka12
7. jún 2009

Ďakujem Vám dievčence 😵

správne má byť "mám" 😉 a..."28" 🙂

Sofi, Sebastianko ..všetko naj naj naj k trištvrterôčku 😵

ollako
7. jún 2009

gratulujem sofinke a sebastiankovi 😵
my sme po obede, zas to bola bieda ☹ , pol mysticky spapkal asi tak deci, a medzi tym si dal tri glgy MM, je to strasne, ked nechce papkat...ja sa snazim , aby mu to chutilo a on vsetko odmieta, ani ovocnu vyzivu poriadne nezje...ako tak popapa jablcko s piskotkou...uz som z toho zufala 😢

anickaajanko
7. jún 2009

viem ze 28, len ma tak som myslela ze manzel tak aby sa Ti spnilo vsetko len a len to dobre, vsetko co si zelas, aby Martinko robil len a len samu radost
Sofinka, Sebastianko 😀 😀 😀 krasnych 9 mesiacikov 😀 😀

rony253
7. jún 2009

ahojte, Gratulujeme vsetkych oslavencom a aj narodeninovej mamicke, vsetko naj.
Ja som sa uz naobedovala, aj Sara a teraz je v postielke a som zvedava ci zaspi.

anickaajanko
7. jún 2009

Branko uz spinka, vcerajsia grilovacka sa pretiahla do neskorych hodin a trosku to prehnal a teraz mu nieje dobre

luciankasebastianko
7. jún 2009

Dakujeme 😉

eweny
7. jún 2009

len nakuknem a zablahozelam dnesnym oslavencom 🙂

kamilka aj tebe vsetko len to najlepsie a najkrajsie 🙂

vejinka
7. jún 2009

ahojte no cakam na tie mena kocky

rony253
7. jún 2009

Sara prave zaspala, nemohla zaspat bola trosku umrncana ale uz hajuska. My sme boli o pol siedmej hore a potom sme si lahli o osmej a o desiatej sme sa vypelesili z postele von. Ja som zaspala ako prva 😀 ani neviem kedy Sara zaspala, ale najnovsie ma to, ze sa stale na mna lepi, ja som uz na konci postele raz urcite zletim dolu 😀 teraz ma take obdobie, ze aspon jednym prstom sa ma musi drzat, aby ma citila, ze som pri nej. 🙂

rony253
7. jún 2009

halooooooooo kde ste vsetky?

vejinka
7. jún 2009

ja pisem mail 😀

vejinka
7. jún 2009

a maly mi vrieska v postielke..nexce spat

vejinka
7. jún 2009

konecne zaspal..jooj a my mame ist na navtevu okolo 14_15:00 heh ved to bdue spat ...no z navstevy asi nebude nic

jurocko
7. jún 2009

ahojte..dnes nam internet rano nesiel po tej burke..rano bolo aj krasne a teraz sa opet mračii 😀
idem sa este najest druhe jedlo a idem upratat kuchynu....

sasasx
7. jún 2009

ahojte
tak ja len tiez nakukavam, pozdravujem...a blahozelam malym oslavencom ku 3/4 roku a kamilke k trocha viac rockom;) ale len trocha viac...
u nas je konecne pekne pocasie, nasi mi zobrali maleho na zahradu, a ja si v klude porobim, co potrebujem - papierovacky,maily... len konika si musim vypnut,lebo ma to tu bude tahat;)

ollako
7. jún 2009

Ahojte maly mi zabuval pred chvilkou, bez jedineho zamrncania 🙂 tak nakuknem sem a tu nikoho 😕 ..no nic tak idem zmyt dlazky a povesat pradlo z pracky

vejinka
7. jún 2009

kurnik sopa uz je hore..takze odchadzame na navstevu

ollako
7. jún 2009

veji aspon sa vyvetrate 😉 ja som poumyvala, a tu stale nikoho

anickaajanko
7. jún 2009

babenky co sme sa bavili o tych tortach tak som nasla super stranku
http://www.tortyodmamy.sk/?q=3d-torty/mercedes
su tam cukrarky podla jednotlivych krajov, tato je konkretne z Detvy kusok od ZV ale neskutocne krasne torty - auta, bagre, macko pu, smolkovia, zvieratka, traktor, ani by som nevedela vybrat

slavica2
7. jún 2009

ciao babeny 🙂 mam dnes dovolenovu naladu 🙂 kam sa chystate?
dnes sme mali 1x hodinu plavania, bolo to super, anka spala po obede 2 hodky,tak sa mi to lubi 🙂

anickaajanko
7. jún 2009

pridali sme foto ak chcete kuknite

rony253
7. jún 2009

ahojte, tak poobede spala moja Sara 20 min, teraz som ju nakojila a zaspala, super ze? o tomto case zaspat nie je moc dobre, ale uz sa nechcela ani hrat, uz bola totalne hotova. uvidim ako dlho pospinka.

vejinka
7. jún 2009

DIEVCATA KTORE MI ESTE NEPOSLALI IP SO SVOJIM PRAVYM MENOM....SUP SUP CAKAM!!!! - JEDNA SA O KOCKY KTORE IDU NA LARION

lucindela
7. jún 2009

ahojte,
vsetkym oslavencom prajeme vsetko najlepsie! 🙂

lucindela
7. jún 2009

rony: kedy to letite? 🙂

rony253
7. jún 2009

ahoj luci, v stredu 8.30

lucindela
7. jún 2009

wow...ved,to je uz coskoro...tak nech vam zbehne velmi dobre let... 🙂a na kolko sa chystate? 🙂

terezicka
7. jún 2009

Ahojte ja vás nejako nestíham učím sa, ešte 5 dní a budem mať štátnice, už teraz mám riadne nervy z toho. Ale aspoň cez víkend teraz tu je moja sestra tak mi zabáva Lucku, cez týždeň tiež príde ďalšia môja sestra mi trochu pomôcť. Ale sú tu aj moji dvaja synovci a to sú riadne čísla a to am trochu štve, lebo by som potrebovala kľud ale pri nich sa to nedá 😔
Lucke už soplíky trochu prechádzajú, lenže jej to zliezlo do hrdla a tak začala pokašlievať teraz. Ešte síce odsávame ale už menej ako pred pár dňami a aj jej menej odsajeme. Ale v noci spáva stále nejako kadejako, sa budí, mrnčí, a skoro ráno je hore. Aj dnes ráno už o 5:15 bola hore 🙄 A jesť nejako nechce, sa nám to kazí všelijako..Ale vydržíme, určite bude aj lepšie, hlavne nech jej prejdú tie soplíky lebo tie ju trápia asi najviac 😅