Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
7. jún 2009

Ahojteeee 😉
konecne som sa sem dostala 🙂 Tento tyzden bol dost hekticky, svokor si zmyslel prerabat kurenie, tak doma majstri, buchot, vrtanie,bordel.....musela som s malym na 2 dni k nasim do Petrzalky, medzitym chystat Sofi do SvP....
Sofinka isli dnes do skoly prirody,pride az v piatok, tak mam len jedno dieta na starosti 😀 Zajtra idem s malym zase k nasim do Petrzalky na 2 dni,lebo este tu budu dost robit a nechcem byt v takom prostredi s drobcom
Co noveho babulky? My dva zubky,ale nelozime 😀
ani neviem,ci vsetko docitam,asi nie

martinna78
7. jún 2009

vsetko najlepsie dnesnym oslavencom 🙂 Kamilke, Sofinke.... 🙂

luciankasebastianko
7. jún 2009

rony dnes sme boli pozerať golfač lebo chceme septembri letieť do grecka ako to riešiš s kočiarom keď letíš dávaš si ho poistiť? lebo keď som minule videla ako zaobchádzajú s batozonou mala som dosť aj v obchode nám povedali, že riešia vela opráv kočikov, ktoré leteli. Rozmýšlala som, že ho zložíme odmontujeme kolieska a mapchám do kufra. chceme kúpiť Makceren bola by ho škoda. Muž chce dať spaviť znak mercedes tak bude super. aj teraz mame akože ferrari pohladám foto 😉

luciankasebastianko
7. jún 2009

našla som len foto vo vajíčku, 😉 tiež dobré kuk 😉

miriam24
7. jún 2009

Luci to vajicko je super 😉 .. a maly je zlatunky . .ta fotka kde je pod vodou je paradna ... a to na tom bicykliku sa kolko udrzal sam?to museli dost rychlo fotit .. ci ne?

rony253
7. jún 2009

luci my mame tiez ferrari tak vola totiz moj muz nas kociar vsak za skoro 1000 euro bodaj by nebol.
Nijako som to neriesila, ani som nevidela, zeby zle zaobchadzali s barozinou, kufor mi zobrali a neviem ci s nim hadzali alebo nie, v bratislave som odovzdavala vajicko a kociar som im dala az pri lietadle, zlozila som ho normalne a oni ho odniesli, nic sa mu nastastie nestalo, ked sme pristali, normalne mi ho vybrali a dali mi ho. ked som isla z kosic, mala som na sportovej casti nakliknute aj vajicko, tak som s tym sla az k lietadlu a dala som im najprv vajco a znova som zlozila kociar a zobrali ho a vystupila som a bol v poriadku, oni ho tam urcite nenechaju len tak niekde medzi batozinou lietat, keby mi ho dali pokazený, tak vtedy by videli to rošambo čo by som tam urobila a spolocnost by mi ho musela dat k uhrade, oni ho tam musia nejako zaistit.

rony253
7. jún 2009

inak uz mam pozehlene a cakaju ma este dva susiaky zajtra ked to bude suche. zajtra zacnem ukladat do kufra, mozem mat len 15 kg, a prirucnu tasku s 3 kilami, a kociar sa nerata. Sara leti za 3,30 euro a ja za 33,- 😀
Inou spoločnostou co sme sli minule bola Sarina letenka drahsia ako moja a muzova. a pritom sedela mi na kolenach, ale je to hruza, ked ju musim so mnou priputat, vzdy protestuje.

johnie
7. jún 2009

matka dikes... za sofku 😉
luci kocik si nedavaj medzi batozinu, ale ved oni sa ta checkingu opytaju, ci ide s tebou do lietadla.. potom s nim ides a k lietadlu a tam sa ti o neho postaraju...
a sebkovi vsechno nej k devitce 😵

rony253
7. jún 2009

luci, vajco je perfiš a je aj pekne velke, moja Sara este nema 9 kil, tak nemozem kupit inu autosedacku, ale to vajco je uz len tak tak, je hrozne dlha, nohy jej z toho trcia kvalitne. 😀 sa mi to az zda nebezpecne, vzadu je otocena v proti smere ale stale ju musim tak naklopit dozadu, lebo keby sa daco stalo by si nohy dolamala.

luciankasebastianko
7. jún 2009

ďakujem rony trocha si ma ukludnila ja som minule videla ako z vrchu hádzu kufre jedna radosť vôbec ich nepúšťali potej šmyklale 😠

johnie
7. jún 2009

zuzi.. no pekne 😠 s tym kocikom, preklep neries 😉 my sa s muzom stale nejako neviem dohodnut ze ktory... uz aj tento sa nam paci http://www.kociky.eu/kociky/kocik-hoco-hawk-nat... . ale teraz v stredu alebo stvrtok ideme do ba tak tam pokukame len neviem kde.. blavacky poradte! 🙂

rony253
7. jún 2009

ahoj Johnie, presne je to tak, napisli sme to iste. Luci neboj, aj my sa chystame na dovolenku, tiez chceme ist do grecka, ale neviem tam nic najst poriadne All inclusive, nebudem sa ja trepat do nejakeho apartmanu. Hippka zoberem so sebou, sesterka tak lieta od narodenia malej, uz ma sice teraz 3 roky ale chodili aj tri krat do roka, a väčšinou Tunis alebo Egypt, vies tam vsetko kupit v obchodoch aj dokonca kojenecku vodu a v Tunise videla aj flasticky Hami slovenske. Nemali ani hnacky ani nic. Ja milujem Grecko ale tohto roku je nenormalne predrazene, chcem ist na Thassos, ten ostrov je fantasticky ale nic tam nie All inclusive. uvidime, keby si daco dobre nasla nejaku super ponuku daj vediet. 🙂

luciankasebastianko
7. jún 2009

miriam dakujem najskôr som chcela zeleny asi niečo také ako máš ty ale potom muž rozhodol a som rada 😉 a malý sa udrží aj niekolko minút aj jednou rokou je to frája
johnie ďakujem za blahoželanie aj ja som písala doobeda Sofinke 😉 veru pojdem sním až k lietadlu!!!!

rony253
7. jún 2009

Johnie, ten kociar je peknucky a zaujimavy. Ja mam Jane Nomad Strata 2008 najprv som ho chcela vymenit alebo predat, ale teraz som s nim spokojna, aj ked Sara nie je na mna otocena, ale uz sme si zvykli. Kociar je velmi priestranny a ma tam kopec miesta.

johnie
7. jún 2009

rony my dovolenku teraz vobec neriesime, ak tak tak chorvatsko aftom... ale dufam ze buduci rok pojdeme niekde... ak budu financie 😉

rony253
7. jún 2009

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...
tento mam ja, ale brala by som tohto rocnu trojkolku.
ja nemozem ist do chorvatska, mam tam alergiu na slnko a v grecku nic, pridem krasne opalena. 😀
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...
toto je trojkolka, som ju videla je perfektna, ale neda sa nic robit.

luciankasebastianko
7. jún 2009

Presne aj ja hladám All inclusive tiež toho nie je veľa ale do septembra dúfam niečo nájdem keď porovnávam Tunnis All inclusiv tak to pekný rozdiel boli sme na houda golf & beach klub ale to bolo Nebo -raj užas aj komplex mal aquapark a bol nádherny chcem niečo také najsť aj v grécku

perlab
7. jún 2009

ahojte dievčatá,
prajeme všetko najlepšie oslávencom /sofi, sebastianko, moni-kami/, ak som na niekoho zabudla, tak aj tomu 😵

johnie, istotne choďte do predajne predeti /www.predeti.sk/, je to veľkoplošná predajňa a majú dosť dobrý výber. my sme tam boli včera omrknúť a vyskúšať autosedačky, lebo kde som volala, tak tam ich nemali, max. jeden typ. chcem síce objednať z cz, ale musím najskôr vyskúšať 😉

inak tie deťúrence nám krásne rastú a napredujú. zo dňa na deň sú rozkošnejšie a rozkošnejšie.
super, rony, babička sa istotne poteší sarkinmu pokroku 😵

johnie
7. jún 2009

perlab a kde je ta predajna... ? 😕

perlab
7. jún 2009

pozri na webe, je to na košickej, neďaleko mlinských niv

perlab
7. jún 2009

mlynských 😀

rony253
7. jún 2009

ahoj perlab, len na slov nebudeme mat postielku tak neviem o co chyti, aby sa postavila, ale to je este len taky pokus o statie 😀 ta sa pusti tyciek ked stoji a mysli si ze ostane stat 😀 tak som sa dnes smiala, vsak na tej fotke to bolo tak fotene, ze som ju schmatla, lebo uz padala, dozadu. 😀 us si aj parkrat tresla hlavu do tyciek ale sme sa smiali anisi to neuvedomila.

johnie
7. jún 2009

jo dikes.. urcite tam skocime, teda dufam ze zas nezabludime a neskoncime niekde na vypadovke na vieden... 😀

perlab
7. jún 2009

no tak ale niečo vymysli, s tým sa musíte predsa babine pochváliť 😉

johnie
7. jún 2009

to akoze co ??? 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4441237

johnie
7. jún 2009

rony.. nebooj postielkou to zacne a potom sa bude stavat o vsetko mozne aj nemozne... 😀

perlab
7. jún 2009

tak to je hrôzaaaaaaaaaaaaaaaaa
prvé, čo ma napadlo, že to vyzerá ako koza 😀

rony253
7. jún 2009

luci asi ta sklamem, ale v grecku take nieco nenajdes, co sa tyka tych clubov. inac 18.teho teraz som mohla ist do Tunisu, polovica mojej rodiny idu aj s detmi, ale som povedala, ze my ideme az v septembri, to uz predsa sara nebude len lezat 😀 a radsej sa stretnem s vami, to by som si neodpustila. Maju super cenu super hotel vsetko all inclusiv, sesterka jej manzel a mala 3 rocna: 1000 euro=30 000 sk zaplatili za 11 dni so vsetkym, a ked dvojica bez dietata platili 22 000 sk. Som skoro odpadla z tych cien, nejaka super akcia, a znamy idu do grecka na Rhodos tak platili dvaja dospely a dve deti len plna penzia a hradis si vsetky napoje za 100 000 sk. A na rhodose fuci jak hruza.

luciankasebastianko
7. jún 2009

tie naše deti uplne ožívajú no rôčik sa blíži ! Dobrú baby ja už idem spinkať, maly bol práve hore som zvedavá koľko krát bude ešete buntošiť. papa 😔 😔 😔 chrrrrrrrrrrrrr

rony253
7. jún 2009

to je coooooooooooo, horor, tak to som este nevidela 😀