Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
8. jún 2009

ollako, no nic ine mi nezostava pokial nechcem do neho stale pchat vyzivy a kase..on zvykne aj s nami obedovat zemiaky, zeleninku z polievky alebo ryzu..ale to je skor take bazanie, nie kompletny obedik pre neho..

ollako
8. jún 2009

no maly mi skoro na didke zaspal, ta asi sa malo vyhajal, ta som ho znova ulozila a len tak pomrnkava, rozprava si, mozno este zaspi, ja som ho este nemala prebrat, mala som ho nejako este uspat...no vsak uvidim ci si zdriemne
ew ani moj nechce moc kupovane, ale on nechce ani doma varene, tak neviem asi budeme na jablcku a piskotach, banane a didke 😝 ...no zoberiem kupovane a uvidime, nieco hadam len spapa

winona24
autor
8. jún 2009

no malá je hore...ideme papať

ollako
8. jún 2009

este stale si mrmle,a mrnci a mrlme a mrnci neviem ci zaspi 😒 , do kelu nemam rada, ked sa nam to takto doprehadzuje 😠

bubinko83
8. jún 2009

ew,boli to myslim špagety s nejakou omačkou a mozarelou od hipp.A bolo to vyborne.

silvi,chodim do reštiky pravidelne ale nie sama,vačšinou s niekym alebo ked maly spi.

eweny
8. jún 2009

bubinko, no skusim to pozriet, ked budem nikde vo vacsom obchode

no my sme uz dopapali, nejak velmi tomu neublizil, mal jablcko, broskynu a piskotku..teraz ako mu lezu tie horne zubky, teda uz len jeden, tak mi dost malo papava..

euffra
8. jún 2009

ahojte maminy,
tak som tu len na skok
mala mi od vcera zacla stvornozkovat 🙂 hura, tak sa vytesujem, je uz taka slobodnejsia, prejde kde sama chce. samozrejme na nohy sa stavia stale vsade kde sa len da a najradsej by len chodila, ale aspon ze uz zacala aj stvornozkovat.
cos a tyka papania, tak ona nemapa stale, teraz sa to dokonca zhorsilo, jedla uz takych 7-10 lyziciek, teraz tak 2-3 a koniec, vobec nic, ani ovocie, zeleninu, kasu, nic, len to mlieko chce furt. teraz jej idu aj zuby, tak sa este utesujem, ze je to tym, ze nechce papat, ze sa to snad zlepsi.
my ideme na dovolenku do chorvatska v juli na tri tyzdne autom, chcela som ist autom, keby sa nieco stane, tak ze sa nalozime a za par hodin sme doma.
inak ja tiez milujem grecko, doteraz sme chodili len tam na dovolenky a zasadne bez stravy, lebo sme nechceli byt obmedzeni stravou v jednom hoteli, v grecku je milion taverniciek s vybornou kuchynou a vzdy sme sa najedli kde sme chceli a precestovali sme cely ostrov a neboli sme viazani na jedno miesto. a nie je to ani take drahe v tych tavernach, porovnatelne ako keby platime penziu v hoteli. cize ja nedoporucujem all in v grecku, jedine bez stravy

euffra
8. jún 2009

teda nepapa som chcela napisat 🙂

kamilka12
8. jún 2009

Tiež milujem Grécko...chodila som tam na dovolenky s kamoškami..keď sme boli ešte "free" ..letovisko Parália bolo miesto, kde sme sa stále vracali 🙂

bubinko83
8. jún 2009

aj ja zbožnujem grecko a ich hudbu by som mohla počuvat asi nonstop 🙂

ollako
8. jún 2009

malemu som dala papkat, spapkal pol misticky a viac ani za svet a tak som ho dokojila a ulozila hajat, ale mrnci,dufam , ze zahaja, potom hodim do pracky a pokdem sa naobedovat a umyjem riady, no ale radsej nebudem planovat, lebo z toho nic nebude 😅

eweny
8. jún 2009

euffra, tak uz aj u vas sa stvornozkuje? 🙂

my stale nic, dufam ze je to v poriadku, ked to este stale nezvlada ☹

eweny
8. jún 2009

baby, priznam sa vam, ze som este nikdy v zivote nebola pri mori ☹ ☹ ☹ takze to absolvujem prvykrat s malym ale tento rok to zrejme nebude..

euffra a kam v chorvatsku idete?..cez cestovku, alebo na blink?..alebo uz mate nieco overene?..zevraj sa tam da najst super ubytko, aj ked sa ide len tak na blink..no ja neviem..

ollako
8. jún 2009

tak maly nespi, mam ho proi sebe v choditku a som hladna, so pracky som hodila
asi bude kakat
eweny, pri mori je krasne milujem more , primorsky vzduch, to teplo, najviac sa mi pacilo na krete 😵

ollako
8. jún 2009

eweny do chorvatska uz inak ako na blink ani nepojdem, vyberies sa kam chces a ubytko zozenies bez akychkolvek problemov a za par supiek 😉

eweny
8. jún 2009

ollako, aj ten moj doteraz lietal v choditku, boli sme tak dokonca zobrat aj postu v schrnke..sa rad vozi vytahom..teraz som ho dala trochu na zem hrat sa a okolo pol druhej pojdeme hajat..samozrejme ze ja s nim, keby som nesla, tak je o pol hodky hore a takto spi hodinu aj pol..on sa totiz zobudi a ked vidi ze som pri nom, tak si da dudku, otoci sa a spinka dalej..ach jaj..este ze nemam nic na robote, ze si mozem dovolit lahnut si s nim..

ani mi nehovor, ja by som uz tak chcela ist

ollako
8. jún 2009

prave som sa narehlila, rozmyslal ako sa otocit v tom choditku, este nechape, ze sa musi otocit aj snim, sa vrtel ako vretenicka, nakoniec to vzdal, 😀 😀 😀 sranda
moj dnes doobeda spal iba 50 min a tak som myslela, ze pojde spat o pol jednej, ale aj na didke zaspaval, ale sam v postielke hulakal ako slon a to on zaspava pekne sam, a tak som ho dala do choditka a vobec nevyzera na spanok 🙄 , asi vie preco tak hulakal 😀

eweny
8. jún 2009

no pekne, vymyselnici su tie nase deticky 🙂 tento lieta v choditku hlava-nehlava..vsetko demoluje, chodi trieskat do kuchyne dvierkami na linke, otvara a obzuva dvierka od rury..no hotova katastrofa, co ten dokazuje..

rony253
8. jún 2009

ahojte, tak ja som bola na poste a v banke, mala bola zatial s tatom, nespala ani nahodou, o 11 som jej dala kasu s vyzivou a o pol jednej uz mrncala, tak som jej zohriala obed mala dnes Hipp a spapala aj tu falsticku celu, no nejaka je hladoska, ta ma stale volaco v ruke na jednie a ked vidi, ze niekto ma zemlu alebo chlieb, musim jej hned dat, lebo spusti rev. ja som uz zjedla polievku a musim ist uvarit druhe jedlo. nechce sa mi ale musim.

eweny
8. jún 2009

mne Petko nezaspi sam v postielke, este sa tak nikdy nestalo, vzdy ho musim uspat na velkej posteli, staci ze si k nemu lahnem, on sa kuce do plienky, az zaspi a potom ho prekladam..ak zostavam pri nom, tak spime na velkej posteli..

rony253
8. jún 2009

ja som chodak ani nekupila, a neviem ci kupim, ked budem teraz na slovensku da mi sesterka a skusime ho.

vejinka
8. jún 2009

ahojte maly mi akurat zaspal

rony253
8. jún 2009

ahoj veji, mne uz spi pol hodinu

vejinka
8. jún 2009

ahoj rony...ja som taka nemastna neslana..unavena 😖

rony253
8. jún 2009

verim ti aj ja som taka, treba mi varit a neviem kde zmizol moj muz, lebo mi nefunguje babyfon a nemozem ist dolu do kuchyne, musi tu niekto byt, aby sme ju poculi.
a veji ja som bez -ová 🙂 tak ako som ti napisala do IP. ale nevadi

rony253
8. jún 2009

vcera som urobila novy albumik 🙂

vejinka
8. jún 2009

videla som krasna je mala...herecka 😉

vejinka
8. jún 2009

a ako mas v obcianskom?? ovaa ci bez ovaa?

rony253
8. jún 2009

vsak ti pisem, ze ja nie som ova, len Pollhammer 🙂

ollako
8. jún 2009

ew mne maly zaspava tak, ze mu dam didku a ked zavrie oci, tak ho prekladam do positelky, ale to je jasne,ze sa preberiie a hulaka, ale o chvilku stichne, zacne s mrmlat a spi, ked neprestane, tak viem, ze este nechce spat 😉 ..ale vecer to nefunguje takto ani nahodou, to musi uplne tuho zaspat a prekladam ho do postielky,