Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
4. máj 2009

sakra vcera som bola rozhodnuta ze sedacku kupim ale dnes uz neviem..ale ta pozicovna sa mi nezda dobry napad..praveze to xcem vyriesit tak ze ked my pojdeme naspat domov tak na otocku zobere otec synovca ktory ma cez 20kil a ta sedacka zostane pekne v aute..a moze ist na dolniaky maly jakub. aby sem otec zbytocne nemeral cestu lebo je to predca 200km

kamilka12
4. máj 2009

jurocko - super 😉 , nech je Tobiaskovi čim skor lepšie

terezicka
4. máj 2009

Ahojte kočky mám otázku - môžem dať Lucke jesť cestoviny? Ak áno tak aké a s čím, s nejakou omáčkou?
Inak Kamilka my sme ako ty, nelozíme, neštvornožkujeme ale tragédiu z toho určite nerobím, ja si myslím že ona skôr začne chodiť ako toto robiť. Keď je na bruchu a idem ju zdihnúť, iba dám ruky pod jej pazuchy a ona sa v momente sama postaví a už dupká nôžkami, snaží sa aj kroky robiť, aj na mňa pekne vyjde

kamilka12
4. máj 2009

terezicka- cestoviny určite možeš, ale BEZVAJEČNE..ja som ich ešte nedávala, tiež sa už chysxtám, skúsim ich dať akoby do polievky...

vejinka
4. máj 2009

baby mali by sme zacat risit penziu v larione..a teda pospekulovat ako to poriesime..navrhy vitaneeeeee

claudinka
4. máj 2009

jurocko on sa sam od jedneho odstavil uz davno.. ale som aj ja spravila chybu, ked sa mi viac nalieval pravy, som mu vzdy dala tam papat, aby som si ho vyprazdnila a nebolel ma a na lavy uz potom neostalo, lebo sa vzdy najedol z toho jedneho a z druheho uz jest nechcel..

terezicka aj my sa prechadzame po byte a po mne lozi veru uz nejaky ten mesiac.. sibnute su tie deti, co nevymyslia 😀

vejus ked pises, ze chodite iba dvakrat do roka.. ja by som urcite neinvestovala do autosedacky, ktoru nevyuzijes.. ale zase ja mam plno kamosiek, od ktorych by som si autosedacku mohla pozicat..

vejinka
4. máj 2009

ja som dala domace cestoviny s vajcom a papal to dokonca mu to chutilo..na to mnozstvo je tam jedno vajce...takze podla mna je to nezadbatelna cast bielka a ozaj ved aj piskoty maju cele vajcia a davate to drobcom

claudinka
4. máj 2009

vejus naco? 😀 sak kazdy si nahlasi, ako potrebuje.. to staci riesit tak v polke juna 😉

claudinka
4. máj 2009

ja nedavam malemu piskoty, naco 😅 stacia kukuricne chrumky.. netreba ho rozmaznavat..
a tiez som mu kupila bezvajecne cestoviny

vejinka
4. máj 2009

claudi ale nas je 20 kusov a teoreticky by sme mohli brat aj nahradnikov..len netusim ako to bude po izbach vyriesene

candy9
4. máj 2009

claudi, prikrmy papame vsetko pekne, cajik pijeme z poharika, uz sa naucil tak sa tesim ze uz nemusim vsetko lyzickovat 🙂 a ja kojim tiez len z jedneho, uz tri mesiace a kym nezahajil strajk ze MM je blee 😠 tak mu to stacilo

kamilka12
4. máj 2009

ved to...treba riešit izby hlavne..

vejinka
4. máj 2009

teda 39 ak to ratame na dospelych ludi..a kapacita je 56 ak sa nemylim.

terezicka
4. máj 2009

Veji veď aj v chlebe je vajce a skoro vo všetkom... Ale s čím jej môžem dať tie cestoviny?
Claudi veru ja našej Lucke často vravím že je šiši miši 😀

kamilka12
4. máj 2009

treba ich podopisovat do toho zoznamu izieb..až vtedy uvidíme, či sa zmestíme..Len neviem,či sa tam chce dopísat každý sám, alebo to možme spravit aj my..

vejinka
4. máj 2009

terez ja som mu dala len s maskom..a pekne to popapal

vejinka
4. máj 2009

kamil moja rec 😉

claudinka
4. máj 2009

vejus veru veru 😉 ale nejako to poriesime..
kamil asi podopisujeme my, nie?

candy supiiis a aky cajik mu davas, kolko denne?

cestoviny asi s maskom a zeleninkou, nie? ci s niecim inym?

vejinka
4. máj 2009

lebo tam budeme chaosit na poslednu chvilku a to teda moj muz bdue pekne nasraty a urcite nehovorim len za seba..malo by sa to vyriesit cim skor..uz sa ma asi sto krat pytal ako to vyzera s larionom a ci mame vsetko vyriesene..nuz som rychlo zmenila temu lebo by sme sa len pohadali

terezicka
4. máj 2009

Veji a to si mala rezance alebo aké? lebo ja idem dnes pre nás variť tie špirály a trochu sa bojím ak jej z toho dám aby sa jej to nezaseklo dakde v krku...
A ozaj od soboty ju dávame každé ráno na nočník a pekne sa tak vyciká a aj vykaká 🙂 Síce my tiež tlačíme pred ňou aby vedela čo má robiť ale má to úspech 😀

vejinka
4. máj 2009

takze zienky ktore ste tu a nieste podopisovane v sheete2 tak poprosim pozapisujte sa kto sa nezapise automaticky prenechava tuto serioznu ulohu na vybavovatelkach 😉

vejinka
4. máj 2009

terez ja som dala nitovky..teda domace slize a vydlickou som to poriadne popucila a popapal aj sa troska dusil ale popapal..a my nemixujeme nic len vydlickou pucime od zaciatku len raz som musela mrkvu mixnut

claudinka
4. máj 2009

stretko budeme riesit v stretkach, ok? aby sme neobtazovali tych, ktore nejdu 😉

vejinka
4. máj 2009

teda nie dusil ale trolinka ho napinalo...ale zvladol to bravurne

candy9
4. máj 2009

claudi ja davam fenyklovy, vzdy zarobim 150 ml, ale nikdy mi to nevypije cele, vzdy len tak pocucka, ale najnovsie mu chuti pit z normalneho pohara a to vypije aj vodicku, inak mu nechuti 🙂
a baby ked sa bavite o tych autosedackach, od kedy sa da otocit uz v smere jazdy?

terezicka
4. máj 2009

Ja tiež nič nemixujem okrem ryže, lebo tá sa nedá dobre popučiť takže keď máemr yžu s mäskom tak to jej pomixujem...

ka3n
4. máj 2009

Dobre ranko babeny, claudi aj mne sa uz plny iba pravy a kojim iba z neho, ale to iba v noci, cez den uz nekojime.

Mne maly spapal na zmrzke vcera cely kornutok..a piskotky mi davam uz hocijake...dnes sa risuje pekny den, tak budeme zase vonku.

Ja davam malemu take cestoviny ake mam doma a neriesim, ci vajecne alebo bezvajecne.

To sa nemusi jedlo nahlasit dopredu? Neviem ako su tam zariadene izby a ani to nesledujem, kedze som tu neni skoro kazdy den na nete..len nejake nove infosky mi potom dajte vediet.

vejinka
4. máj 2009

candy myslim ze ta druha skupina(9-25) uz sa otoci v smere jazdy