• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ja som sa vzdy v skolke schovavala, aby som nemusela ist domov :grinning: som milovala byt medzi detmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokos kolko ludi na fb... :confused:
8. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 47 online :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi :grinning: skolka bola ok ale ze v jaslach som prve dni trpela :grinning:
8. jún 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz som do skolky zobrala mamin zlaty prsten ukazat aby videli ako sa doma mame a tak... a vychovavatelka mi ho zobrala a ked dosiel tatik pre mna tak to bolo.... :grinning: :grinning:
8. jún 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja spinuskat..
8. jún 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ojojoooj ja si pamatam, ked mi zobrala na zakladke na prvom stupni nintendo ucitelka.. a nebolo moje :grinning: to som mala pozicane od maminej kamosky syna, tak sme to potom riesili a riesili :grinning: alebo aj tamagociho :grinning:
tak potom sa aj ja pomaly lucim, som rada, ze ste vsetky isli, aspon ma to tu nenuti sediet :grinning: :grinning: bruuu
:grinning: prva prva chichi srandu si robim
9. jún 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, som prvo po claudi :slight_smile:
my sme sa zobudili o pol piatej , lebo Sara pocula tata ist okolo izby, bola na polovicu hore, potom zacala mrncat, tak sme sli do spalne k tatovi, ten chcel spat a ta sa vykecavala :grinning: tak sme sli, ze zase si lahneme v nasej izbe, no ani náááááááááááááhodou sa jej spat nechcelo, revala na raty, tak sme sli dolu, zapla som jej rozpravku bol raz jeden zivot a behom 15 min mi zaspala na rukach, isli sme do postele a teraz sme vstali.
idem sa naranajkovat
9. jún 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

rony mala je užasnaaaaaaa na tych fotkach z navštevy na slovensku.Normalne som sa zasmiala aka je podarena. :dizzy_face: Ona sa nikoho neboji? Lebo naš maly sa už aj trošku hanbi a nechce ist hocikomu na ruky.
9. jún 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubi, mas pravdu nikoho sa neboji, uz sme zajtra tam, tak sa tesim, ze ju bude vlacit niekto iny :grinning: prave mi tu olizuje moj hrncek od caju, miluje hrnceky s obrazkami :grinning:
9. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
co noveho? nam vcera pribudol dalsi clen do rodiny...sesternici sa narodil syncek Tomáško, 3850g a 51cm...skoro presne miery ako nas Adamko :dizzy_face:
9. jún 2009 o 07:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, tak my sme mali super noc po dlhom case :slight_smile: mala sa budila len na papanie o 22.00, 03.15 a rano o pol 7 ked siel tato do prace, som normalne nechapala :wink: teraz mi opat zalomila na prvy spanok. Vonku leje ako z krhly a dako sa mi nic nechce robit, idem porozmyslat co budem dnes varit
9. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony no užasna je strašne krasna. :dizzy_face: Ale ja som aj rada že Filipko nejde za každym ,aspon som preneho niečim vynimočna. :wink: A možno aj Sarinka sa časom zmeni.Ani naš maly to dlho nerobi.
9. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak u nás zatiaľ svieti slnko..

My sme vstali o 5.20 ale už o 6.20 spal Martin znova, no mne sa už nedalo..a tak čakám kedy sa zobudí...Už by sa aj mohol, alebo o 10.00 chodí na prvý spánok..
9. jún 2009 o 08:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko: som citala ze deti okolo toho 7-8 mesiaca zacinaju intenzivnejsie rozoznavat cudzich ludi. Moja sa tiez jeden cas nikoho nebala ale cim je starsia uz nejde hned za hocikym, najskor sa musi oboznamit :slight_smile: A ked ju aj niekto vezme koho nepozna tak sa normalne odstrka :slight_smile:
9. jún 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez Adamko od 7. mesiaca sa strani cudzich ludi, bud odvracia zrak alebo zacne plakat ked k nam pride niekto koho dlho nevidel a chce ho zobrat na ruky
9. jún 2009 o 08:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka a kolkokrat denne ti maly spinkava?
9. jún 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy,no može byt ,lebo Filipko taky neni dlho.Ale teraz ma fakt len okruh ludi za ktorymi ide a za cudzimi vobec. :fearful:
9. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy - 2x, prvý krát spí od 10.00 do 12.00 a potom od 15.00 do 16.30 (cca) a večer chodí spávať o 21.00-21.30
9. jún 2009 o 08:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
9. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, ta moja spi vzdy doobeda najviac hodinu, niekedy len 20 minut v nutri a poobede vobec nechce spat ak tak len vonku v kociari :unamused:
kamilka aj my tak podobne spime :slight_smile: Len stym rozdielom že večer chodime už o osmej.
my okolo tej 7. Baby a kupete deticky kazdy den alebo nie?
9. jún 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je vždy doobeda ako omáčka... :unamused: ale zase večer má najviac energie...preto ho dávam spať neskoršie...on by mi skor ani nezaspal..
9. jún 2009 o 08:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a už ste rozmyšlali čo kupite drobcom na 1 ročik? Ja vobec netušim :unamused: Ale asi mu kupim viac drobnejšich hračiek nech ma toho vela. :confused:
9. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy ja kupem ako kedy.Niekedy musim aj každy den ked moc kaka,alebo je taky špinavy že musi ist cely do vane.
9. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ja tiez netusim co kupim na 1. rocik, ale uz zacinam rozmyslat aku tortu
9. jún 2009 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kúpali každý druhý deň ale teraz, ak sa dá, tak každý deň...odkedy sa viac hýbe, viac sa potí, všetko chytá ..
9. jún 2009 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok