Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
9. jún 2009

a to som sa uz chcela dat poistit, dobre ze si to napisala

jana.hcsba
9. jún 2009

dobre ranko ! 😎
tak dnes bude poriadna palava! 😝
No dufam Paulinka bude lepsia ako vcera, vcera som bola vonku od 9,30 do 16,15 , len s prestavkami, ked sa Paulinka isla najest 😖 . No bolo to hrozne - nic ine nerobila len palakala a mrncala - somm mala pocit ze jej uz asi pojdu stolicky !!! Potom s nou bol este aj manzel do 19,00 hod. Tak dufam to dnes bude fajn.

johnie
9. jún 2009

my ideme do obchodu..
dala som jej satocky a k tomu su take nohavicky, no srandovna je tie sunecky

bendy
9. jún 2009

no u nas je hnusne a prsi ☹

bendy
9. jún 2009

johnie ze sunecky 🙂 aj my take fajne mame 😀

winona24
autor
9. jún 2009

bré ránko 😝

jana.hcsba
9. jún 2009

citala som co ste tu popisali:
no my v septembri to mame s narodkami: sestra, svokra a Paulinka a manzel su narodeni v ten isti den !!! 😀

a Paulinke sme kupili k narodkym odrazadlo uz teraz lebo mali take jedno v akcii a sa mi pacilo 🙂 .

jana.hcsba
9. jún 2009

😀 teda v ten isti den su narodeni len Paulinka a manzel 😀

bubinko83
9. jún 2009

bendy neviem to na 100% ale už som to počula od viacej ludi

bendy
9. jún 2009

jana: no tak to mate super ina nahoda 🙂 manzel sa musel poriadne vytesovat 😉

jana.hcsba
9. jún 2009

bendy: ani nehovor - hned to kazdemu pomaly ako prve povie 🙂
este den predtym som mu robila chlebicky do roboty a hovorim, ze nemam nic pre nho a rano mi odisla plodova voda 🙂.

pozeram, ze Ema tiez spava skoro tak ako Paulinka, my spime ak je dobry den doobeda 30 minut a poobede 20 😀 a to len vonku. inak sa jej musim plne venovat.

bendy
9. jún 2009

presne aj ja, len teraz ma trochu prekvapila lebo uz spi asi hodinu ale vstali sme o 6 inak zvykne okolo 8. No a v poslednom case sa jej strasne pacia gulicky tak s nimi sa dokaze prehrat aj sama 🙂

jana.hcsba
9. jún 2009

no tak to viskusam - lopta ju bavi, ale aj s tou sa musim s nou hrat - mozno ak ich bude mat viac 😀

jana.hcsba
9. jún 2009

viskusam - fuj vyskusam!!!! ale jak to skaredo aj vizera !

vyzera 😀 😀

jana.hcsba
9. jún 2009

co budete baby dnes varit? dajte nejaky tip - nech viem co nazajtra ... .

miriam24
9. jún 2009

Ahojte .. no moj drobec je hore a hrajka sa .. predpokladam ze tak za hodinku pojde spinkat 🙂

bendy - ta hojdacka z argosu je podarena ... ale preco argos? robia delivery aj na SR?

inak ja chcem tiez druhe az tak za 3-4 roky .. teraz este staviame,auto budem este rok splacat .. no financne by to bolo o hubu keby som teraz ostala tehu a to mam v robote zmluvu len do novembra tohto roku tak este sa uvidi ci mi ju predlzia ale tvrdili mi ze sa nemusim bat ale clovek nikdy nevie ...

no a co sa tyka oslav tak to v nasej rodine je kazdy mesiac niekto takze stale je co oslavovat ... tento mesiac som na rade jaaaa 😀

miriam24
9. jún 2009

jana .. ja sa chystam robit toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2782 .. je to mnam mnam

bubinko83
9. jún 2009

miri,mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam pridem na obed 😉

miriam24
9. jún 2009

jooj vam spinkaju na minuty? tak to potom to moje dite je aky spachtosko .. doobeda tie 2 hodky .. poobede mi zaspi tak cca okolo 14 a to spi zasa 1.5-2 hodky no a niekedy si este podriemka tak na pol hodku okolo tej 17 .. a spat ide okolo 20.30-21.00 a spi dobre .. len na papanie zacne mrncat ale to tiez papa viac-menej pospiacky ... no a rano vstava okolo 7.30 az 8.00

miriam24
9. jún 2009

bubi .. vies ake je to dobre .. tusim johnie to sem raz dala ... fakt odporucam

ollako
9. jún 2009

ahojte, mne drobec zaspal nieco po pol deviatej..muz isiel na stavbu a konecne dostane vyplatu..je to stasne aj ma robotu, len ho platia troska neskoro 😠 ...ale mozme byt radi, ze aspon to..
a ja idem rychlo poskladat-ozehlit pradlo 😀 a malemu nieco uvarit, len neviem co asi kuracie masko s ryzou len nnemam uz takmer ziadnu zeleninu, tak mu skusim dat do toho mrkvu hippku 😅

winona24
autor
9. jún 2009

jáááj maslová kuracinka je výýýýborná....ja to robím pravidelne 😝

rony253
9. jún 2009

ahoooooojte, Sara opät zalomila
Bubi, ked sme boli na slov isla ku kazdemu ale len ked chcela a samozrejme oci zo mna nespustila, no teraz je to uz trosku ine, lebo ked pridu znamy sem tak ku chlapom nechce ist a milnule sa len na svagra pozrela, co boli na navsteva a hned spustila plac. Uvidime, co bude teraz na slov. Ale samozrejme mama je mama 🙂
tak si ja idem k malej lahnut papa

vejinka
9. jún 2009

dobre rano teda skor den..maly mi akurat zaspal ..mam vsetky mena okrem jurocko..k jej menu sa nedokazala prepracovat ani terezka...juorockoooooooo potrebujem tvoje meno a priezviskoooooo!!!!

vejinka
9. jún 2009

eweny joooj chudatko petko...dufam ze na larion ides..a do tyzda sa z toho dostanete 😔

vejinka
9. jún 2009

do farsa pocujem ako si klabosi z spalni mna z neho porazi...ked potrebujem aby spat tak ani nahodou 🙄

jana.hcsba
9. jún 2009

miriam: dakujem super ! no baby mala je hore idem. zas vstala s placom, dufam len vstala a den bude ok . 😒

bendy
9. jún 2009

miriam: argos preto lebo s muzom sme skoro 2 roky pracovali v UK a casto tam nakupovali tak ked nieco hladam uz mi to neda a pozriem aj tam...a ked sa mi nieco pozdava oslovim svagrinu ta tam stale je a vzdy nieco posiela na Sk, tak mi to kupi a posle

vejinka
9. jún 2009

nexce spat a u nas sa nejako mraci...a pisem hrozne ..nevsimajte si to beham ako splasena sliepka medzi obyvackou a spalnou

bendy
9. jún 2009

aj moja je uz hore, dam jej desiatu a pojdeme trochu von