Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
9. jún 2009

stale nespi..neviem kedy sa mlademu panovi uraci zaspat 🙄

ollako
9. jún 2009

ja mam pozehlene 😀 ...idem nieco hodit do pracky a ked sa maly zobudi, tak ju zapnem...on by sa zobudil..toto ma rozculuje, musi tu byt ticho, aby sa mladenec vybuval, lebo inak je hned hore 😠

a este som zabudla tuto noc sme boli len 5x hore 😝

vejinka
9. jún 2009

ollako tak vidis uz sa normalizuje 😀 no my to mame to iste ako nahle nieco robim tak nespi...musi tu byt uplne ticho

johnie
9. jún 2009

uz sme doma z obchodu, ju tam obdivovali predavacky teraz chodi dookola stolicky ...
ja neviem kam ju dam dnes spat, lebo nam robia kanalizaciu a huciiia s tymi bagrami...no des 😝

ollako
9. jún 2009

veji veru som rada, ze to nie je kazdu 3/4 hodinu 😅 ...
veji mne to pripada, ze vy ste presne taki ako my...vela veci co pises akoby si pisala o nas 😀

johnie
9. jún 2009

mmc zzzzzzzzzzza sa bbbnh g
vsetkym babetkam sofi posiela sifru 😀

vejinka
9. jún 2009

ollako som zvedav ako si chlapci budu rozumiet nazivo ked su si taky podobni 😀

vejinka
9. jún 2009

johnie ano citam z nej ze sa ma dobre a je napapana 😀 😀

vejinka
9. jún 2009

do kelu co je s jurocko???

ollako
9. jún 2009

aj ja veji taak sa tesim, ked si na to stretko pomyslim, tak mam normalne motyliky v bruchu 😀

kamilka12
9. jún 2009

no o jurockovi viem..že sa volá Slávka..nič viac 😒

ollako
9. jún 2009

veji neviem co je s jurocko aspon raz za den sem zvykla mrknut 😕

vejinka
9. jún 2009

kamilka toto mi napisala aj terezke dokonca ked poslala peniazky tak sa podpisala len slavka...ale mne to nestaci ja potrebujem aj priezvisko 😔

vejinka
9. jún 2009

som jej aj ip napisala este vcera rano a odvtedy tu nebola..lebo by mi urcite odpisala

vejinka
9. jún 2009

uz som to mohla poslat...ach jaj aj tak ta pani podla mna bdue dost nasrata ze to tolko trva 😔

vejinka
9. jún 2009

olla heheh motyliky??? ako pri prvom sexe? 😀 😀 😀 😀

kamilka12
9. jún 2009

nedávno písala, že in nešiel net..

ollako
9. jún 2009

veji skusim jej napisat cez skype, tam ma tiez len slavomira som to pozerala 😒

kamilka12
9. jún 2009

im

vejinka
9. jún 2009

dobre tak napisem aspom slavomira 😀 zatial a budem cakat

vejinka
9. jún 2009

heh teraz som si vsimla ze mame dve slavky dve veroniky dve martiny a dve katariny 😀

ollako
9. jún 2009

veji 😀 😀 😀 ja motyliky citim vzdy ked sa tesim a neviem sa dockat 😀

babuci
9. jún 2009

ahojte. my sme mali hroznu noc. ide mu dalsi zub. do pol druhej bol hore 4x a potom som si ho dala k sebe a do rana bol hore asi 1000x. hruza.

baby uz ste nahlasovali stravu do penzionu?

anickaajanko
9. jún 2009

veji mas v IP priezvisko aj v stretnutiach Jurocka a dobre ranko, smutna noc bez ocka ☹

vejinka
9. jún 2009

supeeeeeeeeeer babuci strava sa bude platit na mieste .aj nahlasovat kedze tu nikde nieste vsetky vykaslal som sa na to a bude si platit kazdy sam

vejinka
9. jún 2009

a aj v tabulke niesme jednotni...a pisali mi viacere kocky ze ak by zaplatili plnu penziu ci s to da este zrusit...takze nebudeme im robit hlavybol a pekne si to zaplatzime na mieste kto si co da

vejinka
9. jún 2009

ok prave som to odoslala...a cakam ze mi odpise co a ako

johnie
9. jún 2009

😉 vejii... tak ty vies lustit tajne baby-sifry?
😎
idem urobit rezniky a ryzu a herecke obedik...
a veeelmi pochybujem ze to stihnem kym spinkaaa 😀

vejinka
9. jún 2009

no moj haja a zjavne aj bude dlho..kedze zaspal len nedavno a varim mu masko s karfiolom

babuci
9. jún 2009

veji este mixujes? ako mu to robis? moj dabel nechce nic jest. asi kvoli zubu, ale aj tak.... no neviem.