• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ahojte.....
ja som malu uspala... uz som ratala sekundy kedy pojde konecne spat :unamused: od rana bola hrozne nervozna, a len poplackava...

noc otras ..... zase sme boli hore kazdu hodinu, par krat mala dokonca zaplakala, ja som hned priskocila k postielke, ale ona spinkala :confused: tak som si lahla a o 10 minut zase plac.... :frowning2:

dufam ze su to tie zuby .. lebo inak neviem :frowning2:
4. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n vsetko je v ip-ckach, treba si to poriadne precitat, ja som to posielala vzdy :wink: :wink: aj o jedle..

candy mne vzdy na supu vypije 100 ml, tak mu radsej cajik teraz nedavam a je iba na mliecku..
4. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cestoviny.... ja som malej dala raz, akurat bola sestra pri mne a ona dava malemu take malicke kruzky (bezvajecne)... musim pozhanat v ochode.

On uz bude mat rok, a tie cestoviny papa cele, ja som ich malej este pretlacila cez sitko (mam take s vacsimi dierkami) ... ale jej to velmi nechutilo - ona by jedla kazdy den ryzu :unamused:
4. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme desiatovat, akurat sme sa zobudili :wink:
4. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok claudi tak vzdy daj nieco nove vediet.
4. máj 2009 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co kojite - ake davate kase? Davate mliecne alebo robite s vodou?

Ja robim s vodou tie Alnatura z DM, malej chutia, spraska aj celu davku z 200 ml vody, ale potom dost pogrckava a musim davat aspon 3 hodiny pred spanim, lebo potom jej je tazko na zaludok a nevie zaspat.

Nemate niekto take skusenosti ze z mliecnych babo menej grcka ako s bezmliecnej?

Ozaj a kojenie - tak ja to ani nempocitam kolkokrat do dna kojim - mala pyta hrozne casto. Ovocie odmieta - vcera zjedla AZ 1 lyzicku vyzivky.. :angry:

Neviem co na desiatu, ked zatial ani s olovrantom (ovocim) nemam uspech. Uz davate tie jogurty?
4. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja davam zatial nemliecne ale uz som kupila mliecne..a zarabam s vodou ale budem aj mliecne zarabat s vodou
4. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skusim o tyzden dat znova jogurt ale activiu lasku bielu tak uvidime ci bdue mat vacsi uspaech ako ten zvolensky biely
4. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji, ved mliecne sa zarabaju s vodou a nemliecne s mliekom..
4. máj 2009 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji.. ano, bezmliecne by sa mali zarabat s mliekom, ale ja zarabam bezmliecnu s vodou - tie alnatura sa mozu (je to pisane v navode), ale zatiam som nevidela ine bezmliecne kase kde by pisali ze sa mozu zarabat s vodou - preto sa pytam....
4. máj 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte....tak my sme už stihli ráno chirurgiu....teraz sa malá zobudila.....a pol jednej ideme na poradňu....

a mne je príšerne....ráno som dostala mrchy :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
4. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natas a neskúšala si jej do ovocka dať det.sušienky?????

bože ja našťastie mám jedáka (už teraz) dobrého...ona spráska 200g výživu len taký fukot..... a na obed viac ako 300g zeleninky.... a UM je 230ml.....som zvedavá koľko pribrala
4. máj 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n ja mam sunarku a ta sa zaraba bud s mliekom alebo vodou je jedno ci je lliecna alebo nemliecna..da sa s vodou
4. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon... skusala - ziadny uspech. Jej piskota nechuti ani sama :unamused:

Este skusim kupit neochutene burizony dat jej to - ked tak zboznuje ryzu :unamused:
4. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale myslela som sušienky...napr,tie sunarka....tie sú sladučké
4. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez sunarku, ale zatial mu davam iba mliecne..potrebuje vela mlecka na kosti :slight_smile:)
4. máj 2009 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja dávam mliečnu kašu.....ale my sme na UM...takže nám je to jedno
4. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon... ano, myslela som susienku - tiez mam kupene sunarky. Myslim ze jej to nechuti prave preto ze je to sladke :confused:
4. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie sunarka keksy su naozaj super,mali sme ich v tom boxe s plienkami a malemu nenormalne chutia,viac nez tie nestle..aj teraz som mu ich nachystala na desiatu spolu so Sunarekom juzne ovocie+vlocky..
4. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dovysavala ... idem hodit par fotiek, dufam ze mala sa este nezobudi ..
4. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez tie sunarka keksiky a velmi nam chutia a aj maminke a ockovi :sweat_smile: :grinning:
4. máj 2009 o 10:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas chutia len ockovi :grinning: mamine velmo nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja nemam rada skoro nic sladke ak tam nie je cokolada :grinning:
4. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekny dnicek :wink:

prave sme zaspali

musim vam ohlasit uspech, vcera na obed spapala par lyziciek mrkvicky s kalerabom, sama otvarala pusu, som bola vyvalena z toho.... ale mozno to bolo tym, ze sme mali bratranca na navsteve a ten na nu robil opicky :slight_smile:
4. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez kupili box s plienkami a keksikmi z hypernovy..
4. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pridala som fotky ... tak kuk :wink:

na poslednej fotke je uz ostrihana - muz sa na mna kvoli tomu hneva ze som ju ostrihala, pritom to skoro vobec nevidno... aspon jej uz nejdu vlasky do oci :unamused:
4. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my ideme dnes na poradnu o chvilu, po dvoch mesiacoch,
vy chodite castejsie? mne sa to zda malo casto..
4. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo - ahoj :slight_smile:
gratulujem k uspechu pri papani :slight_smile:
4. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natas ona mám nenormálne to háro....a moja Naty vyzerá ako chalan...... :frowning2: :frowning2:
4. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, my este nemame co strihat..... stale je skoro holohlava ta nasa hana
vcera sme robili nejake foto, upravime a potom tu nejake hodim, neviem kedy to bude, lebo nejak uz nemam cas na komp, ale budem sa snazit...
4. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo aj my mame dnes poobede poradnu po 2,5 mesiaci...my mame v preukaze napisane povinne poradne a to v 1, 2, 3, 7, 9 a 11 mesiacoch
4. máj 2009 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok