Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
4. máj 2009

ahojte.....
ja som malu uspala... uz som ratala sekundy kedy pojde konecne spat 😒 od rana bola hrozne nervozna, a len poplackava...

noc otras ..... zase sme boli hore kazdu hodinu, par krat mala dokonca zaplakala, ja som hned priskocila k postielke, ale ona spinkala 😕 tak som si lahla a o 10 minut zase plac.... ☹

dufam ze su to tie zuby .. lebo inak neviem ☹

claudinka
4. máj 2009

ka3n vsetko je v ip-ckach, treba si to poriadne precitat, ja som to posielala vzdy 😉 😉 aj o jedle..

candy mne vzdy na supu vypije 100 ml, tak mu radsej cajik teraz nedavam a je iba na mliecku..

natasa8
4. máj 2009

cestoviny.... ja som malej dala raz, akurat bola sestra pri mne a ona dava malemu take malicke kruzky (bezvajecne)... musim pozhanat v ochode.

On uz bude mat rok, a tie cestoviny papa cele, ja som ich malej este pretlacila cez sitko (mam take s vacsimi dierkami) ... ale jej to velmi nechutilo - ona by jedla kazdy den ryzu 😒

claudinka
4. máj 2009

ideme desiatovat, akurat sme sa zobudili 😉

ka3n
4. máj 2009

ok claudi tak vzdy daj nieco nove vediet.

natasa8
4. máj 2009

baby co kojite - ake davate kase? Davate mliecne alebo robite s vodou?

Ja robim s vodou tie Alnatura z DM, malej chutia, spraska aj celu davku z 200 ml vody, ale potom dost pogrckava a musim davat aspon 3 hodiny pred spanim, lebo potom jej je tazko na zaludok a nevie zaspat.

Nemate niekto take skusenosti ze z mliecnych babo menej grcka ako s bezmliecnej?

Ozaj a kojenie - tak ja to ani nempocitam kolkokrat do dna kojim - mala pyta hrozne casto. Ovocie odmieta - vcera zjedla AZ 1 lyzicku vyzivky.. 😠

Neviem co na desiatu, ked zatial ani s olovrantom (ovocim) nemam uspech. Uz davate tie jogurty?

vejinka
4. máj 2009

ja davam zatial nemliecne ale uz som kupila mliecne..a zarabam s vodou ale budem aj mliecne zarabat s vodou

vejinka
4. máj 2009

ja skusim o tyzden dat znova jogurt ale activiu lasku bielu tak uvidime ci bdue mat vacsi uspaech ako ten zvolensky biely

ka3n
4. máj 2009

veji, ved mliecne sa zarabaju s vodou a nemliecne s mliekom..

natasa8
4. máj 2009

veji.. ano, bezmliecne by sa mali zarabat s mliekom, ale ja zarabam bezmliecnu s vodou - tie alnatura sa mozu (je to pisane v navode), ale zatiam som nevidela ine bezmliecne kase kde by pisali ze sa mozu zarabat s vodou - preto sa pytam....

winona24
autor
4. máj 2009

ahojte....tak my sme už stihli ráno chirurgiu....teraz sa malá zobudila.....a pol jednej ideme na poradňu....

a mne je príšerne....ráno som dostala mrchy 😖 😖 😖 😖

winona24
autor
4. máj 2009

natas a neskúšala si jej do ovocka dať det.sušienky?????

bože ja našťastie mám jedáka (už teraz) dobrého...ona spráska 200g výživu len taký fukot..... a na obed viac ako 300g zeleninky.... a UM je 230ml.....som zvedavá koľko pribrala

vejinka
4. máj 2009

ka3n ja mam sunarku a ta sa zaraba bud s mliekom alebo vodou je jedno ci je lliecna alebo nemliecna..da sa s vodou

natasa8
4. máj 2009

winon... skusala - ziadny uspech. Jej piskota nechuti ani sama 😒

Este skusim kupit neochutene burizony dat jej to - ked tak zboznuje ryzu 😒

winona24
autor
4. máj 2009

ale myslela som sušienky...napr,tie sunarka....tie sú sladučké

ka3n
4. máj 2009

ja mam tiez sunarku, ale zatial mu davam iba mliecne..potrebuje vela mlecka na kosti 🙂)

winona24
autor
4. máj 2009

aj ja dávam mliečnu kašu.....ale my sme na UM...takže nám je to jedno

natasa8
4. máj 2009

winon... ano, myslela som susienku - tiez mam kupene sunarky. Myslim ze jej to nechuti prave preto ze je to sladke 😕

eweny
4. máj 2009

Tie sunarka keksy su naozaj super,mali sme ich v tom boxe s plienkami a malemu nenormalne chutia,viac nez tie nestle..aj teraz som mu ich nachystala na desiatu spolu so Sunarekom juzne ovocie+vlocky..

natasa8
4. máj 2009

prave som dovysavala ... idem hodit par fotiek, dufam ze mala sa este nezobudi ..

evitkamalicka
4. máj 2009

my mame tiez tie sunarka keksiky a velmi nam chutia a aj maminke a ockovi 😅 😀

natasa8
4. máj 2009

u nas chutia len ockovi 😀 mamine velmo nie 😝
ja nemam rada skoro nic sladke ak tam nie je cokolada 😀

momoyka
4. máj 2009

ahojte, pekny dnicek 😉

prave sme zaspali

musim vam ohlasit uspech, vcera na obed spapala par lyziciek mrkvicky s kalerabom, sama otvarala pusu, som bola vyvalena z toho.... ale mozno to bolo tym, ze sme mali bratranca na navsteve a ten na nu robil opicky 🙂

momoyka
4. máj 2009

my sme tiez kupili box s plienkami a keksikmi z hypernovy..

natasa8
4. máj 2009

no pridala som fotky ... tak kuk 😉

na poslednej fotke je uz ostrihana - muz sa na mna kvoli tomu hneva ze som ju ostrihala, pritom to skoro vobec nevidno... aspon jej uz nejdu vlasky do oci 😒

momoyka
4. máj 2009

aj my ideme dnes na poradnu o chvilu, po dvoch mesiacoch,
vy chodite castejsie? mne sa to zda malo casto..

natasa8
4. máj 2009

momo - ahoj 🙂
gratulujem k uspechu pri papani 🙂

winona24
autor
4. máj 2009

natas ona mám nenormálne to háro....a moja Naty vyzerá ako chalan...... ☹ ☹

momoyka
4. máj 2009

hmmm, my este nemame co strihat..... stale je skoro holohlava ta nasa hana
vcera sme robili nejake foto, upravime a potom tu nejake hodim, neviem kedy to bude, lebo nejak uz nemam cas na komp, ale budem sa snazit...

evitkamalicka
4. máj 2009

momo aj my mame dnes poobede poradnu po 2,5 mesiaci...my mame v preukaze napisane povinne poradne a to v 1, 2, 3, 7, 9 a 11 mesiacoch