Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
9. jún 2009

ka3n gratulujeme k zubku a 9 mesiacikom 😉

luciankasebastianko
9. jún 2009

anni aj ja som pozerala fotočku krásna aj zubok je vidieť! 😀
ka3n taktiež vitaj medzi 9 m

rony253
9. jún 2009

Ahojte, ja som uz vsetko zbalila, este nejake hracky a hotovo.
Dievcence myslite na nas rano 8.30 odlietame, idem ten pocitac vypnut a pojdem si lahnut, lebo okolo stvrtej startujeme. prajem vam aj drobcom dobru nocku, zajtra sa ozvem. papa

luciankasebastianko
9. jún 2009

😀 ŠŤASTNÚ CESTU ! rony 😀

anickaajanko
9. jún 2009

Rony vela vela stastia prijemny let a stastnu cestu do Kosic, drzte sa a ozvi sa ak budes mat moznost ked dorazite
myslime na Vas s Brankom 😉

perlab
9. jún 2009

Ahojte babulky,

RONY, PRAJEME šťASTNú CESTU A DáVAJ POZOR NA SARINKU, NESPúšťAJ JU Z Očí!!!!!!!!!!

perlab
9. jún 2009

zdá sa, že tu už nikoho 😒
pozerala som si tie videjká z predchádzajúcej strany, to ako keby som moju malú videla, to je tiež riadny smejo 😀
my už máme 4 zúbky, dlho dlho boli iba dva a teraz sú štyri
inak zdokonaľuje sa zo dňa na deň, už sa pri všetkom postaví a chodí popri stolíku, atď. , jazýček sa nán tiež riadne rozväzuje, mama, tata, baba, jaj, ham, ....
šikula je to moja velikááááááááááááá

anička, čitala som, že vám nie sú tie liliputi topky dobré, to ma mrzí, tá pani ti ich však bez problémov vymení
ja som s nimi moc spokojná, super sa rominke v nich lozí, krásne sa v nich postaví, hlavne na koberci je to výhoda, že nemajú hrubú podrážku a tiež v nich pekne cupitá 😉
na von však máme protetiky a vôbec jej navadí, že vo vnútri má mäkké a vonku tvrdé 🙂

tak sa majte pá a prajem dobrú nocku

ešte všetko najlepšie oslávencom 😉

rony253
9. jún 2009

este som nakukla
perlab dakujeme a budem davat vekááááááááánsky pozor, uz teraz sa modlim, nech to zvladne bez placu. 🙂

rony253
9. jún 2009

anicka a luci, dakujeme, ked dorazime k mame tak vam napisem. modlite sa za nas!!!!!!!!!!!!!!!!

luciankasebastianko
9. jún 2009

Dobrú nocku dúfam, že aj dnes sa zobudíme až ráno 😉

anickaajanko
9. jún 2009

modlime, vsetko bude dobre, Sarika je odvazna baba, let bude fantasticky a cakame prihlasenie 😉
lucianka aj ja by som chcela, ale my este ani nespime 😉

silwietta
10. jún 2009

dobre ranko prajem 🙂

silwietta
10. jún 2009

rony, o chvilku letite, drzim palceky...

kamilka12
10. jún 2009

ahojte

rony aj ja na vás myslím, ja by som si s malým netrúfla íst ani MHD, nie ešte lietadlom 😀 ...ale vy to zvládnete 😀 😉

kamilka12
10. jún 2009

tie smajlíky mi tam skáču ako sa im zachce 😠

eweny
10. jún 2009

Dobre ranko prajeme,len pozdravim,lebo odchadzame na ten zber jahodok 🙂 tak sa tu cely den neukazem..

bubinko83
10. jún 2009

dobre ranko 😉

bubinko83
10. jún 2009

baby neviete kde by som zohnala nejake kontakty na nakup detskeho oblečenia? Myslim pre obchod,ako tovar.

evitkamalicka
10. jún 2009

Dobre ranko,

bubi co sa chystas podnikat?

vejinka
10. jún 2009

dobre rano..rony moooc ti drzim palce akurat asi startuje lietadlo...nech vsetko dobre dopadne a pridete zive a zdarve na slovenskooo 😉 cmuq

vejinka
10. jún 2009

dnes bude hicaaak uz teraz je tu na liptove cez 20stupnov..uff 😝

vejinka
10. jún 2009

a ten moj spevacik este nespi len si spieva v postielke...vcera tak jacal ze ho bolo pocut az pred dom..a nech aspom vedia ze mame babo 😀 😀

evitkamalicka
10. jún 2009

ahoj veji 🙂

nas akurat zaspal a horuco je uz aj tu dost

vejinka
10. jún 2009

evit...ahojcek ako sa to rozbehol biznis? 😉

evitkamalicka
10. jún 2009

veji super...ja to uz robim od decembra a teraz ako ide leto tak veru je toho dost

ollako
10. jún 2009

ahojte ta mi noc klasika x krat hore 🙄 , som ako vyvrateny rezanec 😝 ...maly akurat zaspal, ja mam riadov kopec, ale asi si zdriemnem.. lebo oci mam napoly zatvorene 😔

ollako
10. jún 2009

ze mi tfuj 😖 ma byt my

vejinka
10. jún 2009

evit super gratulujem 😉

vejinka
10. jún 2009

olla...neboj coskoro sa to upravy do dvoch rokov aby sme aj my mali konecne spat aspom pol noci...a este nespi ten moj drobec ho pocujem ako si prezmenu kecaaa

evitkamalicka
10. jún 2009

veji dakujem 😉