Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jana.hcsba
10. jún 2009

dobre ranko !
tak dnes to zas vyzera zatial pekne, dufam aj bude 🙂 .
ideme k mamicke, potom za kamoskou, tak taky behaci den 🙂 .

kamilka12
10. jún 2009

pre tie...ktoré by chceli začať podnikať..alebo už podnikajú 😉

http://www.zivnostnik.sk/node/869

jana.hcsba
10. jún 2009

😀 tak ide sa podnikat 😀 , no na to som neni - ja budem do konca zivota na niekoho makat 😀 😀 .

jana.hcsba
10. jún 2009

ja uz musi, mla je hore 😉 tak pekny den Vam.

ollako
10. jún 2009

a ozaj zabudla som sa pochvalit ako som vcera pisala, ze drobec sa v postielke postavil na kolienka, tak dnes sa postavil na nozicky uplne sam 😵 ...tak konecne len nesedi ako torta 😀

bubinko83
10. jún 2009

ollako,len aby si si ešte rada nezaspominala na tie časy ked sedel ako torta 😀

vejinka
10. jún 2009

mna porazi ten moj nexce spat 🙄

miriam24
10. jún 2009

Ahojte .. tak ja este doma taku torticku mam 😀 ale ked tak nad tym rozmyslam tak on kde sa hra tak sa nema coho chytit aby sa skusal postavit .. a v posielke je iba na noc 😒 .. tak teraz neviem ze ci ho nemam davat aj do postielky cez den .. ze nech ma kde skusat

babuci
10. jún 2009

ahojte.

veji kukam, ze postielky na stretko su uz rozdane. no zbohom🙂) veji, tie izby su uz pridane podla cisiel? takze ja mam 204?
spytala si sa, ci sa tie postele daju spojit?

vejinka
10. jún 2009

miriam moj je v postielke len v spacom vaku takze vobec necakam zeby sa snad postavil v nej ...ale ked je mimo postielky tak hopkame na nohach a rukami ho pomalicky tahat do stoja..a to sa postavi dokonca bez problemov 😉

vejinka
10. jún 2009

babuci urcite sa daju spojit...podla mna v tom problem nebude ..aj ked medzi nimi bude nocny stolik..len sa da dalej a postele sa pritisnu 😉 toto som sa nepytala ...a bolo by to dost zbytocne ved si poradime..a ano mas 204 😉

vejinka
10. jún 2009

este mi neodpisali ale ked odpisu hodim to do stretka

kamilka12
10. jún 2009

šup vyjadriť sa do stretka...

miriam24
10. jún 2009

veji .. tak to robi jedna radost .. to ho mam problem niekedy posadit lebo ma take napnute nozky .. a stale by si niekam pochodoval ked ho drzim pod pazami tak sa prechadzame po dome az kym nechytam krc do chrbta 😀

bendy
10. jún 2009

ahojte, Ema spi od 9, ja som uz aj obed navarila lebo ked sa zobudi nestiham pri nej. Vonku to vyzera na poriadne teplo, pre istotu som uz o pol 8 brazdila s kocikom nase 3 ulice 😉
miriam: mne Dr, kazala malu davat do postielky na hranie alebo do takej klasickej ohradky s tyckami co sme sa aj my v nich hravali,nech trenuje ruky ale je nam to na prd platne lebo moju torticku tie tycky nezaujimaju 🙂 len snurky na hniezde 😀

bendy
10. jún 2009

a dnes sme mali rekordnu noc malu som ulozila vecer o 7 a prvy krat sa zobudila o pol 4 a potom az rano o pol 7 normalne som nechapala toto sa nam uz poriadne davno nestalo 😉

ka3n
10. jún 2009

ahojte babenky, neuverite mi, ale maly mi od vecera este stale haja, len chodim pozerat, ci dycha, v noci sa 2x zobudil na caj a stale spi...a to je uz kolko hodin.

babuci
10. jún 2009

kamil tam obcas nikoho nechytim, tak sa pytam tu.

babuci
10. jún 2009

vam zavidim tych spacov. moj siel spat vcera o jedenastej a aj to nasilu. dneska ho nenecham tolko spat cez den.

terezicka
10. jún 2009

Ahojte tak už máme prvú modrinu na čele 😢 Ráno som nechala Lucku na posteli, ocko bol samozrejme pri nej, ja som jej išla zobrať veci na oblečenie a umyť sa. A iba zrazu buchot a veľký rev a ocko na ňu nedal pozor tak Lucka spadla z postele a na čele máme takú väčšiu modrinu 😢 Joj som bola nazlostená na Mareka lebo si mal nechať oči otvorené a nie ich zatvárať a zvlášť keď vie aké je Lucka šidlo 😝
Inak soplíky jej už celkom prechádzajú, ešte si ale sem tam pokašle...No dúfam že jej to už rýchlo prejde...

babuci
10. jún 2009

pozeram, dalsia nova tvar - bendy...

ka3n
10. jún 2009

babuci, aj my si budeme spajat postele, hadam to pojde.

ollako
10. jún 2009

bubinko to mas pravdu, rada budem spominat, ked bol tam kde som ho dala...mne spi od 8:40 a konecne som upratala kuchynu..poskladala pradlo a mala by som povysavat, no vsak ked sa maly zobudi...

terez chudako malinke, ale ved este budu mat ti nasi drobci modrín a modrín a dufam, ze nic horsie 😅

kamilka12
10. jún 2009

babuci - ja som myslela preto že do "stretka" , lebo sa tam teraz vyjadruje...čo s programom 😉

natasa8
10. jún 2009

ahojte... 🙂

tak moje ucenie zaspavania samej v postielke ma zatial len polovicny uspech, noci sa nam zlepsili - len 2x vstavame, ale pri zaspavani mi zase zacala hrozne nariekat ☹ Neviem ci mi tie prespate noci za to stoja, ale s manzelom sme si povedali ze teraz cuvnut nemozeme, tak snad sa to zlepsi. ☹

ja malu do postielky na hranie nedavam - postielka je na spanie. Takze mala sa v potielke ani nestavia a ani si netrenuje rucky. 😒

kamilka12
10. jún 2009

to, že sa na stretko pýtaš tu, je OK, tiež sa tu niekedy o stretku bavíme 😉

dadadulka
10. jún 2009

ahojte 🙂

terez nám sa stalo presne to isté, muž bol pri malom a bum, zrazu reeev a modrina na čele...

ka3n riadneho spáčiska máš 😀

ka3n
10. jún 2009

dadadulka, este stale spi a to je kolko hodin sa cudujem, ved preto chodim mrkat, ci dycha, lebo on mi vobec nespava, aj cez den malinko..tak som uplne happy teraz.

dadadulka
10. jún 2009

ka3n 😀 to aj ja robím, keď mi drobec dlho hajá, počúvam, či dýcha 😀
no teraz si nadspinká a potom ti bude do večera hore 😀

bendy
10. jún 2009

babuci: ano pridala som sa k vam myslim ze minuly tyzden niekedy 🙂