• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ja som si to vsimla minule, ked som nieco hladala, tak kukam, ze aha evitka :grinning:

ja by som chcela velmi mat kratsie vlasy, ale potom to mam ako helmu, kedze mam veeelmi huste vlasy :unamused: otras
10. jún 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj stale nehaja.. to sme hore od 7.30.. aale pozor uz lezi, to som zvedava, dokedy vydrzi, lebo furt je na nohach :slight_smile: snad uz zahaja, o pol tretej idem na polhodku k maleho pradedovi kuknut o dve ulice dalej
10. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stava sa vam, ze detuse uz niekedy vedia sami stat? nachvilku vedia udrzat balanc? dnes som bola doobeda u susedy a skoro sme odpadli, maly stal, drzal sa gauca a zrazu kukame a on stoji bez drzania par sekund :grinning: :grinning: aj minule som si to vsimla

zaspaaaaaaaaavaaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeee to je uuuuuuuuuspech umreeeeeeeeeeeeeeem
sam v postielke, boze ja sa tak strasne tesim, to sa mi nepodarilo uz asi neviemkolko mesiacov :grinning:
10. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz spinka.. no odpadnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi vyskocim z balkona od radosti :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme do ZOO...nepridá sa niekto?
10. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
claudi len to nie :grinning:
10. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ak by ste mali na to vlohy, tak vsade hladaju poistovatelov/sprostredkovatelov - ale to mi pripada uz ako predavanie bizuterie, ze nahovaras niekoho na to, o com sama vies, ze to neni dobre...ale to len taky tip do plena...:slight_smile:
ja som doucovala trocha, ale zasa o maleho sa mi vtedy starali rodicia...ja by som tiez najradsej robila svoju povodnu robotu z domu, keby som bola v BA, tak by sa asi aj dalo, ze len sem tam zajst do officu,ale teraz nie;(
10. jún 2009 o 12:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mno sasa....ale jednoznačne potrebujem niečo....hrdlačiť z tej almužny o štátu sa mi nechce...máme úver na krku....
10. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes winon? to sa mi nechce :unamused:

vsak to, vsetko je len o vnucovani a oblbovani.. ja take veci som nikdy nevedela robit, niekoho nutit, nech si nieco kupi, ze je to pre neho to najlepsie..
10. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ho na krku len mat budeme o chvilku snad :unamused: ja sa chystam ist teraz brigadovat utorky a soboty, maly bude u svokrovcov dufam, musim to vybavit, aspon nieco zatial.. aj tak uz s nim nevladzem byt kazdy den :unamused: neda sa to
10. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi hej, samu podari na par sekund stat sam, minule stal sam viac ako 5 sekund a este sa z toho aj rehotal :grinning:
10. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde claudi???
10. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u muza v robote.. v raci na konecnej

silvi strasne su sikovni, ja z toho uplne nechapem, co uz vsetko dokazu.. som necakala, ze to pojde tak rychlo vsetko, uplne sranda
10. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi, poistovaka to nie, to uz radsej roznasat letaky :sweat_smile:
10. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čo budeš robiť??
10. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj risko uz stoji sem tam sam...len sa toho sam zlakne a hned si radsej cupne a ide na zadok;) ale hlavne ze sa naucil sam perfektne padat, a ked sa aj chyta o nieco, tak najprv tym skusi zatriast, ci to drzi (napr. taka utierka prehodena o stolicku) a ked nedrzi, tak si najde nejaky iny zachytny pevny bod. je uplne perfektne ho sledovat ako rozmysla o co by sa mohol chytit (a co vyviest:slight_smile:
10. jún 2009 o 12:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak silwi, nie zly napad...to sa da aj s kocikom;) - roznasat letaky
10. jún 2009 o 12:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco claudi nevladzes byt s malym kazdy den doma? ja som s nim sice doma - nepracujem aleakokeby sme ani neboli, stale niekam "labzujeme"
10. jún 2009 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi co budes robit?
10. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, dnes som doma, keby si mala ako tak v klude dojdi..nemam na plane nic.. Drahy je v BB do noci.
10. jún 2009 o 12:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepisovat udaje do pocitaca, to iste, co som robila cez tehu a zaciatkom septembra prestala..

ka3n mne maly vonku nechce byt v kociku a doma sa vsade, ale uplne vsade stavia a kazdy den dookola ho furt upozornovat, tam nie, to nono a tak, niekedy je to uz na hlavu.. nemozem sa s nim vybrat kazdy den niekam na vylet :unamused: a snazim sa ho naucit spavat cez obed doma, co uz tri dni mi tak spava, takze je to cele take nafigu.. strasne vymysla a neda sa s nim nijako hrat, furt mi uteka, lozi, kam nema, hrat sa s hrackami ani nicim podobnym nehrozi, vsetko ho bavi minutku, proste o nicom :grinning: ale inak ho milujem najviac na svete.. ale vydrzim aj bez neho kludne raz za cas, urcite mi to len dobre urobi
10. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked aj niekde idem, vacsinou sa chcu vsetci prechadzat, aby im deti spali alebo nech nestojime na mieste a prave to ja potrebujem, mne bliaka, ked chodim :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi a da sa to robit aj z domu? ci musis do firmy?
10. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak to, ze to sa neda z domu :unamused:
10. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi inak sadni na vlacik a dobehni k nam, mozes na zahrade sediet s malym kolko chces, ziadne chodenie nie je nutne... mame plno ceresni a jahod :wink:
10. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi vidis? to neni zly napad :grinning: sa niekedy dohodneme :wink: :wink:
10. jún 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúj no claudi je to tvoje dieta a ked si sa raz rozhodla mat dieta, uz sa neda cuvnut, treba ho brat takeho aky je..aj moj je taky. niekedy je to s nim na nevydrzanie, ale je to dieta- moje dieta a nedovolim si odist, ved co by si bezomne pocal.
10. jún 2009 o 13:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenormalne francuzske zemiaky som vcera urobila :grinning: najlepsie, ake sa mi zatial podarili :dizzy_face: :dizzy_face: maly furt haja :grinning:
10. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n praveze ten moj bezomna byt problem nema :wink: takze raz-dvakrat tyzdenne par hodin bezomna vydrzi.. je to normalne, ze sa aj stari rodicia obcas postaraju predsa :wink:
10. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok