Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
10. jún 2009
https://www.youtube.com/watch?v=y16Iddf8qDs

a toto je co? nick chodil a paris?? uff to mi je novinka

silwietta
10. jún 2009

heh, paris chodila s kazdym 😝

vejinka
10. jún 2009

no chlapec si to teraz u mna posral s takou onou chodit.... 🙄

silwietta
10. jún 2009

veji to uz akoze u teba vobec nema sancu? 😅 😀 😝

ollako
10. jún 2009

ahojte nestiham vas citat, mozno ked maly zaspi, spal vyse dvoch hodin a o hodinu uz zival, alebo zyval..(nie som si ista )😝 boli sme u svokry a tak som s nim isla domov, ze pojde spat..no ale nejako ho to preslo...a teraz sa spokojne hra v ohradke a spanok ho ani nenapadne 🙄 ...no co aspon, ze je kludny 🙂

vejinka
10. jún 2009

silwi..presne tak 😀 😀 😀

miriam24
10. jún 2009

Ahojte .. tak maly je u svokra ... troska sa s nim hra .. ale uz ho dost pocujem mrnkat tak pocitam ze do pol hodky beriem pocitac von a budem pekne pri malom .. on si bude chrapkat a ja robit 🙂

inak ja som na zakladke ficala na East 17 .. no a na strednej som sa preorientovala na Nirvanu 😀 a podobne 😎

no a Paris a Nick to bolo zname .. ale je fakt ze ona bola uz tusim s kazdym ... no co hlada toho praveho ... 😝 tak si najprv skusi vsetkych aby zistila kto je najlepsi ...

rony253
10. jún 2009

Ahojte, doleteli sme stastne, uz sme aj papali, len trebalo mbz mi ju nakojit a nechce teraz prso, ale tekvicu so zemiakom spapala. idem sa jej venovat elbo vymysla. tak sa ozvem neskor.papa

miriam24
10. jún 2009

oo super rony ze let bol ok ... tak vitaj na SR 🙂

silwietta
10. jún 2009

super rony... neboj bude papkat aj mliecko ked na nu pride hlad 😉

anickaajanko
10. jún 2009

Rony 🙂 super, tesim sa ze let v pohode

ollako
10. jún 2009

maly zaspal asi pred polhodkou konecne...a volala mi znama, ze ci nejdem von...vzdy sa flakam po vonku a akurat teraz mi volala, uz sa takto dohadujeme asi mesiac 🙄
rony tak ste stastne dosli, mala bola v pohode?
do kelu, zeby som ho pocula 😕

ollako
10. jún 2009

asi sa mi to len zdalo 🙂 nejaka som ospala, lahnem si na gauc, mozno si driemnem 😔

luciankasebastianko
10. jún 2009

Ahojte
rony super, že ste došli štastne 😉
Baby mne sa vrátila puberta ja milujem Backstreet Boys večer si to pustím keď sa pojdem venoveť mužovi -to bude noc 😝 a inak malý znova spal od 22.30 do 5.30 supeeeeeeeeer

anickaajanko
10. jún 2009

lucianka a co si mu dala papat ked tak pekne spinka

luciankasebastianko
10. jún 2009

anni predčerom nič ani večer kašu nechcel a včera som ho kojila o 20. to nechcel spať tak som to skúsila o 21. znova na cice zaspal a keď sa znova zobudil o 22.30 zarobila som mu 100 mliečka lebo cica bola už prázdna. dnes som bola u doktorky malý má už 8700 g povolila nám už aj lepok tak skúsim a skusim aj pribináčika 😝

luciankasebastianko
10. jún 2009

anni skús dať Branka na bruško 😉

luciankasebastianko
10. jún 2009

ideme von dnes slniečko vykuká 😎

sasasx
10. jún 2009

lucianka a tebe sa maly neprevali z bruska, resp. nezacne lozit, ked sa prebudi? lebo ja ked ho mam na brusku a sa troska prebudi, tak sa da na styri a este zo spanku pochoduje po postielke a narazi na kraj a to uz je hore a plac

ka3n
10. jún 2009

lucianka este len teraz vam povolila lepok? nam uz davno asi od 8m..a ja pribinacika nedavam, tak maxim. jogurty a termix, lebo pribinacik mi zase doktorka povedala, ze sa moze az od roka, lebo je strasne mastny a tazky.

silwietta
10. jún 2009

ja sa bojim, ze sa maly zadusi ked spi na brusku... a spal tak asi iba 3x, ale to som ho cely cas kontrolovala ci dycha....

ka3n
10. jún 2009

no mne sa tiez maly otaca, ked zaspava, ale ked uz naisto natvrdo haja, tak ho pretocim a bud spi na boku alebo na chrbatiku, tiez sa bojim ked je na bruchu..

anickaajanko
10. jún 2009

lucianka asi by som sa aj ja bala, aby mu nahodou nezabehlo alebo co a asi by tak ani nechcel byt, tiez spava na boku najradsej

claudinka
10. jún 2009

moj spava najradsej na brusku 😉 od jedneho casu a kedze mam monitor, nemam vobec boja 😀 inak ahojte, akurat sme dosli zvonku

kamilka12
10. jún 2009

aj mne Martin spáva už asi 3 mesiace na brušku...a tiež nemám boja..hoci monitor nemáme...ale keby sa náááhodou povrackal..myslím, že na chrbátiku by sa mu skor niečo mohlo stať, keby to vdýchol alebo tak niečo 😒 ...takto nám ani soplíky nezatekajú 😉

My práve von vyrážame 😉

claudinka
10. jún 2009

moj sa hned posadi, ako vstane, stvornozkoval donedavna, teraz sa posadi a hned postavi a furt ho musim dat nazad do lahu 😒

a spavame uz treti den iba raz denne 😒 dnes jednu hodinu 😠 😠

vejinka
10. jún 2009

ahojte kocky Erik zacal konecne plazit...ale len za niecim co ho neskutocne fascinuje..mobilom 😅 a plazi sa len dozadu..zaujimave 😀

michru
10. jún 2009

Ajojte baby 🙂

... dlhšie som tu nebola ..., však to poznáte aj vy 😉 , ako čítam. Naše pokladíky sú čoraz šikovnejšie a tak isto je to aj s naším Damiankom. Už má sem-tam aj nejakú tú malú modrinku na čele, lebo sa mu "neuhne" skrina, alebo stena 😀.
Pekne rozprava mama, tata, baba. Vie sam robiť ťap-ťap-ťapušky, baram-baram-buc, pá-pá a keď ide nejaká pesnička a zacnem mu trošku tancovať a poviem mu tani-tani, tak ked sedí, tak začne mrviť zo zadočkom 🙂.
Je to super, ked vidíme ako sa pekne zdokonaluju, však.
Ja sa z toho teším viacej ako náš Dami. A v poslednej dobe, ked si prdne, ale taku riadnu šupu, tak má potom zachvat smiechu.
Už kaká a pišá do nočníčku, teda ked ho tam nezabudnem dať 😅 a už má 7 zúbkov 🙂

michru
10. jún 2009

... no a zabudla som vam napísať, náš Daminko sa plazí jak ďábel, naučil sa to na plávaní, lebo na kurze sme boli so staršími detičkami, tak od nich to trošku okukal, že čo robia...
... stavia sa už na nožičky, a keď sa chodí po 4-nožky, tak s vystretými nožičkami a ked príde k stene, alebo k stoličke, tak sa hned postaví 🙂

claudinka
10. jún 2009

michru modrinky mame tiez na dennom poriadku, z toho si nic nerob 😉 juuj ze 7 zubkov mein gott, to je supeeer 😵 😵 tak tak vsade sa staviame a najviac o tie veci, o ktore by sa nemal 😠