• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
no my vynimocne spime od polosmej som zvedava dokedy
11. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ale to sa casto nestava ze mi tak rychlo zaspinkaaa a co tvoja??
jani co narobim :unamused: vsak on sa unavi raz :grinning: kedze uz spavame iba raz denne, nechapem, co robi este hore :confounded:
claudi nic ine ti nezostava len vydrzat mne pomahali aj sluchatka na usiach :sweat_smile:
11. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa veru nechce ratat minuty, chodim k nemu, ako sa mi zachce :grinning: :grinning:
ale reve riadne, az kucka z toho :grinning: :grinning: jaj je to ale betar.. ale sak sa nauci :dizzy_face:
11. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj aj ja si pamatam na tie casy kedy sme ucili Emu samu zaspavat, riadna skuska nervov, 2 noci sme ju nehali trosku vyplakat po pripade sedeli pri postielke a hladkali za rucku :slight_smile: no stalo to zato :slight_smile: ako pise vejinka teraz nema problem zaspat sama pokial je napapna atd
11. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak to, teraz je to uz v pohodke, uz sa mi nebudi 20x za noc, uz nema preco pri mne spavat, tych parkrat k nemu bez problemov vstanem.. aaa uz tusim haja :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no mne sa dnes nechcelo nudit doma, tak som sla do TT, nieco este nakupila, bola v mc donalde a teraz som dala malemu papat, lahol ako delo a spi hned..
11. jún 2009 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera to trvalo dve hodinky, kym zaspal, dnes hodinku, no paradicka :wink:

ja som bola dnes poobede u svokry :slight_smile:
11. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anni držím palce ja mám s maminou to isté, ale drži sa statočne už má za sebou 17 Chemo a dve operácie v januári to bolo fakt zlé doktory ma pripravovali navšetko bolo to hrozné, spali sme s malým v BA a chodili knej a teraz je vpohode a dosť jej pomáha aj malý, musíme bojovať!!!!!!!!!!!!
11. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciankasebastianko : drzime palce :pensive:

veji: no my zaspavame na prsku, tak jej to vyhovuje a aj mne, len skor nevieme ist spat ako po 21, hod.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

no baby idem sa na to pripravit. :slight_smile:
11. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nastastie na prsku uz nezaspavame..
11. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi my zaspavame takto...spravim flasku sunaru, maleho dam do spacaka, lahne, pije po leziacky, lebo ma vyvyseny matrac a pri tom zaspi, sem- tam sa este prevaluje, ale zaspi, dnes hodne rychlo..

Brúúú nocku.
11. jún 2009 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucianka aj Branko ocovi, vidi sa v nom, hrozne ho ma rad, ocino ma len 3, on ma leukemiu takze tam ani operacie, drzime aj my palce mamine
no vela som nenapocitala Branko je uz tu pri mne :slight_smile: porazi ma
11. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n moj sa tiez nauci zaspavat sam, urcite :wink: ale nechcem, aby zaspaval pri jedle, naco, ked nemusi.. zaspava vzdy po najedeni
11. jún 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi a riadne aj slzy, ci len zuri, a neskace v postielke, ja ho to neviem nechat plakat, ale nemoze sa ucit ani neskoro zaspavat, co mu davas na veceru ked nekojis?
11. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my len vecer inak nie :wink:
11. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale on to claudi vypije, este ma chvilku otvorene ocka a hned ako dopije tak mu dam cumlik a spi..
11. jún 2009 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasicku vzdy dostane :wink: slzy? tie sme nemali od narodenia.. on iba trucuje a skace v postielke, az dokym nevladze :grinning:
11. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to presne branik, slzy nie len trucuje
a co sa tyka svetla, ako im nechavate, tmu???
11. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez den myslis?
11. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie teraz vecer ked ho ucis zaspikavat sameho, si v tej istej miestnosti, a ako tam ma svetlo?
11. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vecer jednoznacne tma ... .
11. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jednoizbak, ja si inu izbu nevyberiem :grinning: telku mam vzdy zapnutu

ok lucim sa babulky, som unavena, bru nocku
11. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim uz aj ja razne zakrocit, lebo to uz takto dalej nejde, hra sa ako keby bol obed,
11. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky,

aj u nas jednoznacne tma pri spinkani a to aj cez den, takze zaluzie to istia
11. jún 2009 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame zaluzie zatiahnute a tmu ked sa ide spat. Ale ked som ju ucila zaspavat samu, a este vrieskala v postielke tak som mala zapnute male svetielko aby sa nebala a hladkalo som rucicku a naucila sa
11. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten môj divoch tiež plaše jak o dušu, :frowning2: tak by spal a nie a nie sa uložiť neviem kolko prešlo minut ale musím isť lebo vyskočí s postielky
11. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úž buva huuuuuuuuuuurrrrrrrráááááááááááááá :wink:
11. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak este stale krici v postielke, po tme to teda skusam, ale to sa neda vydrzat
11. jún 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok