Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
12. jún 2009

claudi inokedy sa od polnoci zobudi aj 2-3 krat a teraz az rano, super
no ideme do arboreta, snad sa nepusti dazd, pekny den vsetkym

claudinka
12. jún 2009

tak to mam radost 😵 😵

claudinka
12. jún 2009

kokso babule, zboznujem smoulov 😵 😵 jakeee hitovice 😀 😀

ollako
12. jún 2009

veji tak je to spravne, ze sa posadi zo styroch...moj sa na styri ani neda...on robi brusaky 😝
idem si vysklabat obocie, nech som na tych fotkach kocica 😅

babuci
12. jún 2009

ahojte. ako sa mate?
maly mi v poslednom case prespi cele doobedie. vcera zaspal o deviatej a zobudil sa az o tri hodiny a aj to som ho budila ja.
inak sa nam tlaci 6 zubok, ale zatial je maly ok. len je straaaaaaaaaasne zivy.
mojmu vobec nechuti nic popucene. musim sa s nim trapit pol hodku aby nieco vobec zjedol. teraz vlastne nechce jest skoro nic. trochu sa bojim, lebo uz mal skoro 9 kg a teraz mu to stale kolise tak pod 9.

vejinka
12. jún 2009

sup do stretka a vyjadrit saaaa!

vejinka
12. jún 2009

olla sak ani moj sa na styri neda...to ho musim ja ale zo styroch si pekne sadne sam 😉

vejinka
12. jún 2009

naopak nexce ani za toho otca...proste on rad sedim a s tym nic neurobim 😔

ka3n
12. jún 2009

ahojte..no my sme mali tu horsiu noc dnes, maly sa 3x mrvil a pil cajik.

ollako
12. jún 2009

veji neboj to pride, hadam nebudu sediet stale ako torty 😕 dufam..lebo moj drobec sa vcera uz postavil na nozicky v postielke, ale esteze som bol a pri nom, lebo ochvilku sa pustil a tresol by si hlavu, on este nevie, ze ked sa pusti, tak stat nebude 😝 ...no pomalinky, ale isto to ide dobredu 😉

babuci
12. jún 2009

baby tak vasi sedia? ten moj sa nezastvi cely den ani na 5 sekund. iba ked spi. som zvedava, jak ho naucim na nocnik. vazne sa stale hybe.

ollako
12. jún 2009

babu ano moj sedi, ale nelozi, niekedy sa posadi sam ,asi ked sa dobre napap 😅 ..niekedy nevladze a staci, ked mu podrzim nozicky a pekne si sadne 😉

ollako
12. jún 2009

do kelu maly je uz hore, .....na dobre sa dobre zvyka pred vcerom spal 2:20 a dnes 1:20 tak mi to pride, ze strasne malo spal,ale vzdy lepsie ako tie jeho byvale polhodinky 😝 ...ale asi mu idu zuby, lebo to je strasne ako si vsetko pcha do ust a hryzie, slinta nenormalne...

ollako
12. jún 2009

kde ste? samomluva 😀

winona24
autor
12. jún 2009

no my sedíme aj na nočníku krásne...ALE...nelozíme a nechodíme....čo už???? je to taký leňoch....ale ono to príde....to je jasné...

no akurát sme sa napapali.....marhuľkový jogurt s piškotou

babuci
12. jún 2009

tak sa teste na to, ked sa zacnu hybat. ja som mu kupila ohradku lebo inak sa nedalo. to je des🙂))

bendy
12. jún 2009

ahojte, tak u nas sa asi blizka na lepsie casy, co sa tyka spania, mala bola len dva krat v noci hore ale uz o pol 6 vstavala 😢 a vobec som ju uz nevedela udrzat pri mne lebo len mrncala a nic sa jej napacilo 😒 teraz spi od 9 takze cakam ze kazdu chvilu bude hore.
win: aj my sedime krasne na nocniku...no nelozime a ani nechodime...tiez je leniva 😒

natasa8
12. jún 2009

ahojte...
ja som sa vratila s malou od dr., boli sme na ORL na vyter nosa, museli sme ist nalacno. Takze od 5 rana do 10 nemohla vobec papat. ☹
teraz som ju nakojila a ona uz skoro pol hodky spinka.... ja jej zatial varim obedik...

natasa8
12. jún 2009

claudi.. Lubkovi vsetko najlepsie k 9. mesiacikom 😵 😵

perlab
12. jún 2009

ahojte,
Ľuboškovi všetko najnajnaj 😉

natasa8
12. jún 2009

prave vas docitavam...
claudi.. ja som tiez vo faze ze ucim malu zaspavat samu v postielke...
doteraz sme zaspavali na cicke a teraz navyse ju ucitm zaspavat bez vreca, lebo sa v nom potila.

Ja som zistila, ze mala mi plakala preto, lebo nechcela aby som odisla z miestnosti..... takze uspavam tak, ze mala je sama v postielke a ja lezim na mojej posteli a citam knihu... jej staci ze som tam - ak ma vidi vychadzat von z dveri spusti desny krik...

perlab
12. jún 2009

aj Tobiaškovi všetko najnajnaj 😉

Olla, tak nech si kočka na tých fotos 🙂 , pekne sa usmievaj 😀

ka3n
12. jún 2009

PROSIM VSETKY BABENKY, ktore idu s nami na stretko, nech IDU DO FORUMA - STRETNUTIE a nech sa vyjadia aku chcu stravu, HLAVNE sa jedna o VECERU na piatok, ci chcete alebo nechcete..TOTO POTREBUJE PANI Z HOTELA vediet dnes CO NAJRYCHLEJSIE.

takze sup do stretka, lebo budete HLADOVAT.

ka3n
12. jún 2009

ak sa vam to nechce hladat tak sup sem..

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ka3n
12. jún 2009

RRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYY CCCCCCHHHHHHHHHHHH LLLLLLLLLLLLLLL OOOOOOOOOOOO

PRRRRRRROOOOOOOOOOSIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMM

claudinka
12. jún 2009

dakujeme pekne 😉 😉 ja sa bojim poradne, sused ma uz devat kileciek a moj je minimalne o dve kila tazsi 😒 a ja ze bude mat tak desat 😒 ozaj, hovorili Vam na poradni, co nove uz mozu? syry a tak?

dadadulka
12. jún 2009

ahoj claudi, tiež Ľubkovi blahoželáme k 9. mesiačiku 🙂 🙂 😉 ale to letííí...

my ideme budúci týždeň do poradne, tiež som zvedavá na nové info o strave...

kamilka12
12. jún 2009

aj my ideme v utorok...aj nás budú očkovať 😒

Ja som zase zvedavá čo nám dr. povie, keď jej poviem, že sa malý neplazí a ani neštvornožkuje 😒

claudinka
12. jún 2009

ja urcite nedostanem ziadne ako vzdy.. ale suseda ze uz mozu bambina, syry, natierky a tak..

dadi kujeme 😉 ani nehovor 😀

miriam24
12. jún 2009

Ahojte ... 🙂

Claudi .. blahozelame Lubkovi k 9.mesiacikom 😵

kamilka .. moj Martinko tiez nelozi ani nestvornozkuje .. a ked som si posledne dva dni vsimla ze nieco nacvicuje ale vzdy skonci na brusku .. a po case uz len trepe nozickami - rucickami ako taky maly tulen 😀

ja idem s malym 17. do poradne .. tak som zvedava .. hlavne na kg 😉 ... a tiez sa spytam na stravu ...