• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
anicka .. som to citala na zozname .. az ma striaslo .. boze je to hrozne :frowning2: :cry: .. len co ked to su castokrat sekundy nepozornosti :frowning2: a take male dvojrocne deti to su take sidielka,vsetko ich zaujima .. je mi hrozne luto ze sa deju taketo veci .. o co by ten svet bol krajsi keby ludia zomierali len `na starobu`
15. jún 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka,ten barak mam pod nosom...poznala som ich z videnia... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee
tak my sme dosli domou....idem upratat..okupala som tobiaska lebo dnes nam vypinaju teplu vodu :angry: :angry: :angry: ake mam nervy a do piatku uz to vidim to zohrievanie....otras som nahnevana,ale čo uz :frowning2: :unamused: :angry:
hrozna tragedia.... :angry: ja vidim pri mojom malom zivanovi ze staci sekunda a ti zmeni zivot..strasne :frowning2: :frowning2:
tatika mame v sluzbe tak idem si nieco porobit a nehovorim ze mi treba zehlit a kopec prania

tobiasko mi dost kasle tak ho musim ist dat popocuvat..tak to mal aj pred zubkom a prestal a teraz opet ale vidno ze mu idu dalsie zubky...to iste mala aj Karinka
tak paaaaaaaaa zatiiiiiiiiiiim :grinning:
15. jún 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je dobre na drazdivy kasel poradite mi..nijaky recept alebo sirup..dakujem vam
15. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuveritelne, ze to uz ide.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ale pocasie.. no otras.. my sme dnes boli iba v Tescu nakupit a vonku bolo tak nechutne dusno, az mi zle bolo :angry: :angry:
15. jún 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera vecer sme dosli domov, ale som sa uz nestihla ohlasit, a dnes cely den blbol konik...
15. jún 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ideme sa kupkat a hajuskat. prejeme vam dobru nocku, ja to tu musim vypnut. papa
15. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme akurat okupkani, najedeni :slight_smile: teda ja nie, ale maly :grinning:
15. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som prave prebehla s vysavacom cely dom, lebo maly taaaaaak strasne namrvil... manzel ho zobral trosku von a ja som sa realizovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme aj my kupat... male chudatko je cely prepoteny, dnes bolo strasne dusno
15. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes poobede u nas bola ka3n s malym Matuskom, si chalani spolu zapistali, bolo im chudakom teplo.. nabuduce vytahujem asi bazenik...
15. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak my sme už okúpaný a spinkáme....

tak dnes sme boli na poradni....vážime 7500g..za 5t pribrala Natálka 1kg bez pár gramov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, to uz ma tusim aj viac ako Misko :wink:
15. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo hallo kde ste babulky ?
15. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anni prosím ťa akej značky bolo to koleso pozerala som - SOI- ale nenašla som ho, ak vieš porať dostali sme bazénik a neviem či to tá značka :unamused:
15. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som uz na prasky..dnes si syna nespoznavam...

win super ti mala pribrala :wink:
15. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dík veji....definitívne vypúšťam z hlavy tie neskutočné stavy ,ktoré som mala kvôli jej slabému priberaniu...len sa bojím,že mužovi nezabudnem ako sa postavil k tomu on....

ale je to už jedno.....je to za nami....ešte nech začne loziť a chodiť a budem spokojná :sweat_smile:
15. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ok...sup do stretka sa vyjadrit...
15. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim koncit..boze tolko hodin :confounded:
15. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucianka,
bola to značka INTEX. Neboj sa, my máme 2 bazéniky s tou značkou a v pohode. :wink:
A mimochodom to koleso naďalej bezproblémov predávajú napr. v BILLE. :confused:
15. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee a tu zas nikoho,idem do sprchy..si oholit nohy lebo zajtra nam vypinaju teplu vodu.... :angry: vrrrrrrrrrrr
15. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
je tu niekto?
15. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucianka ano Intex ale to sa tykalo len kolesa s tym istenim dietata, my tiez mame bazenik Intex a v poriadku
Veji ja by to o deviatej nezaspala ani keby co bolo
Dobru
15. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
asi spinkate, tak idem aj ja...
bohaca nech zitra neprsi, sa tesim na silwi & miska :wink:
15. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj este som skoro zabudla dnes mala spadla aj s choditkom ... ale sa len zlakla a trochu si oskrela hanky na ruke...
krpec krpaty.. pojaseny. potom ja chytam hisaky z nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj johnie ako sa mas?
15. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som nove fotky
kuky kuk ak chcete

a uz som osprchovana,oholena ako fajne. :grinning:
15. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak posledna a dnes prva :wink:
dnes ideme do domu,budem prat a zehlit....tento tyžden mam toho dost vela...vo štvrtok kadernik,karinkine vystupenie v skolke...pobalit sa....
16. jún 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok