Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
16. jún 2009

Naty tiež minule obzerala krabičku....a ja jej na to : no naty to sú také srandy,aby si nikdy nemala súrodencov 😀 😀

johnie
16. jún 2009

ja to hned vytiahnem z krabiciek aby sme sa nezdrziavali 😀
sasi pekne fotecky... maly je podareny

vejinka
16. jún 2009

fiha hovadzie? mne nechuti lebo je to tvrde maso..a malemu len kuracinu a dnes sme mali jablcko udusene so sunarka keksikmi len tak sa po tom zaprasilo 😀

winona24
autor
16. jún 2009

a tak veji ja som skúšala sklíčko čo mi bude jesť....

johnie
16. jún 2009

my sme tiez hovadzie este nejedli, ale davala som bravcove... pre zmenu lebo tiez furt len to kura

vejinka
16. jún 2009

sasa kraasne fotky..boooze tebe uz tak lozi a vselico vyvadza? nuz moje dieta je nejake lenive...ale sak mame cas 😵

vejinka
16. jún 2009

ja zjavne do roka bduem len ruka ..to je aj rychlo uvarene a viem ze mu to chuti by ma slak trafil keby som sa trapila a porcovala hovadzinu alebo bravcovinu a ani by do huby nedal..takto mam istotu

vejinka
16. jún 2009

win co je sklicko? 😉

vejinka
16. jún 2009

ruka? xcela som napisat kura 😀

miriam24
16. jún 2009

Veji ty varis ruky? 😀 ... viem ze je to len preklep ale podareny 😀 ... inak ja jem len kura a ryby a to od malinka .. mama mi aj ponukala hovadzie,bravcove a tak .. ale ja ani len usta otvorit .. tak ma nenutila .. ale ani slaninu,sunku .. nist take nejem ...

johnie
16. jún 2009

veji ja som odrezala kusok z reznov ked som robila , zabalila ,hodila do mraznicky
takze akepak porcovanie,..
skleneny pohar s prikrom pre deti... aspon myslim 😉

johnie
16. jún 2009

😀 a ozaj ze ruka.. to som si ani nevsimla

winona24
autor
16. jún 2009

sklíčko je príkrm kupovaný 😀 😀 😀 😀

sasasx
16. jún 2009

baby dakujem...
inak aj my papame iba kuracie masko. ja mam naporcovane tak, ze 2x za mesiac si z mletych kuracich prs urobim take gulicky - 30g a tie potom varim. na jednu davku jednu gulicku - ale niekedy to ma aj v dvoch chodoch (na obed so mnou a na neskorsi obed s nasimi ked pridu;)

vejinka
16. jún 2009

sasa presne tak to robim aj ja...len ja nerobim gulicky ale batozteky a potom ich vsetky po jednom pobalim do kuskov od sacku a potom ich vsetky strcim do igelitoveho sacka a sup s nimi do mrazaku a kazdy den ked papa kura tak vytiahnem jendo 😉

vejinka
16. jún 2009

sakra dnes je tych preklepov nejako vela

vejinka
16. jún 2009

co sa to vola sklicko? toto pocujem teda citam prvy krat 😅

vejinka
16. jún 2009

jaaaaaaj skleneny pohar..jasneeee uz som ticho 😀

vejinka
16. jún 2009

ale vy ticho byt nemusite...kde steee?

kajkas
16. jún 2009

Ahojte 🙂 Co nove? Ako sa maju babatka?

vejinka
16. jún 2009

kajkas ahooooooooj super sa maju to moje spinkaa akurat..ty sa pochval

kajkas
16. jún 2009

veji 🙂 moje je vonku prave a hadam spi, sidlo jedno.... a ja sa chystam upratovat, ideme na dovolenku a chcela by som sa vratit do uprataneho... ale tak je tu teplo, ze som si najskor trochu vylozila nohy ku compu... 🙂)

kamilka12
16. jún 2009

ahojte, tak sme doma z poradne, vážime 8750g. Pri očkovaní bolo samozrejme opäť krikuuuuu...o chvíľu sa ho pokúsim uspať. Inak čo sa týka potravín alebo tak...nič nám nové nepovedala dr., iba som jej povedala, že sa malý neplazí a ani nelozí a ona že či s vie zapriet do nožičiek, ja že hej, tak že je to ok...On už pekne cupká ked ho držíme za ruky, takže zrejme to štvornožkovanie ozaj preskočí 😒 A sa mi páčilo, že vobec neplakal kým ho teda nezaočkovala, ani ked ho počúvala ani ked ho vážila... 🙂

miriam24
16. jún 2009

ja idem s malym zajtra k dr.. tiez som zvedava na vahu aj ostatne .. ale ockovanie bude az na dalsej poradni 😉

Kajka a kam sa chystate na dofcu? jooj jak rada by som vypadla tak na dva tyzdne aspon do chorvatska ... ale ked to nejde tak to nejde 😔

ollako
16. jún 2009

ahojte ja som sa tu par dni neukazala, bud mne blbol net ,alebo nesiel kon...co noveho?
maly mi zase prestava papat, z polievocky dnes zjedol asi pat lyziciek a inak sa len kojime...ja neviem ci to je zubami, ale uz ma to fakt stve 😒...neviem , ci mu staci len kojenie, uvidim ci spapa banan...ale potrebuje aj masko a to ma v polivocke, ale nechce to ani za svet...ale nemyslim, ze je to tym , zeby mu to nechutilo..no neviem
inak noc bola uplne super iba dva krat bol hore 😵 a spal do 7:20 🙂 ....

luciankasebastianko
16. jún 2009

ahojky divoch spinka, inak sa k PC ani nedostanem stále chce behať, ale už ani v chodítku nebude ani minutku len za ruky a povonku! ale dnes sa pekne pustil od postele kumne a spravil niekoľko krokov tak sa teším že snáď čoskoro už bude cupkať sááááááááám 😉
kamil Matko má tolko Kg čo aj Sebastianko

silwietta
16. jún 2009

olla, aj moj maly nejak nechce papkat, teda sladke hej (vyzivky a jogurty) ale masko, zeleninku, polievocky nie, dnes spuatil hystericky plac, zjedol dokopy asi 4 lyzicky... no ale mliecko neodmietne nikdy...

kamilka12
16. jún 2009

lucianka - fakt? 🙂 No to je sranda...A koľko vážil Sebastiánko ked sa narodil? Martin mal 2540g.

ollako
16. jún 2009

lucianka tak tvoj sebastianko je riadne sikovny...to moj drobec sa asi posledny tyzden dava v postielke na kolienka a dva krat sa mu uz podarilo na nozicky, ale hned spadol na rit 😝 ..ale som rada aj za tento pokrok 😅 .. ...ale je taky komunikativny, usmiaty a ako sa vie tesit no radost nanho pozriet, ked zbada moju maminu, alebo svokra, alebo jeho ocina, zacne trepat ruckami asi by najradsej vyletel od radosti 😀 ...a tie jeho blabotance...stale robi indiana, tapka ruckami , ked ho chytim pod pazuchami, tak vyskakuje na nozickach ako gumkac.. sa smejeme, ze asi popil vela gumidzusu 😀 no srandy kopec

luciankasebastianko
16. jún 2009

sasa krasne foto aj malý pláva,ale ešte ani raz nezaplakal vždy sa moc teší 😀