Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
5. máj 2009

ew mam len ked spi, ale ked je hore, tak to vsetci susedia vedia ze sme doma...tak sa rozrecnil, ale keby normalne no on vyslovene krici

evitkamalicka
5. máj 2009

volakedy sme spali este aj o tretej poobede 2 hodiny, ale ten spanok uz vynechal a cakam kedy vynecha aj doobedny, potom uz tolko casu nebude

vejinka
5. máj 2009

dobre ranko dievcata

evitkamalicka
5. máj 2009

veji caf 🙂

momoyka
5. máj 2009

ahojte, pekny dnicek 🙂

jurocko
5. máj 2009

ahoj moni
ti ides na septembrove stretko?

vejinka
5. máj 2009

evit serus moja..u vas je pekne? tu prsi je zatiahnute a fuuuka..takze dnes nikde nepojdem a maly sople..kurnik zeby sme pokracovali v lezeni zubov?

evitkamalicka
5. máj 2009

veji krasne tu je...u nas bolo zatiahnute vcera

vejinka
5. máj 2009

aj u nas dokonca vecer aj krasne poprsalo dufam ze to bdue stacit na to aby nam vsetko v zahradke vzislo 😉

jurocko
5. máj 2009

a mi tak dazd potrebujeme a nic.... ☹ fnukyyyyyyyy
dobre utekam lebo nas necha autobus

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

vejinka
5. máj 2009

jurocko pekny den papapa 😉

evitkamalicka
5. máj 2009

my zahradku nemame, ale bavilo by ma okopavat a starat sa o to keby sme mali, ved snad raz sa zmozeme na domcek

vejinka
5. máj 2009

joj mna by to mozno bavilo keby som k tomu mala vstah ale nemam zato zahradu mame obrovsku a pracuje na nej len svokor a svokra..je mi to aj luto ale neprinutim sa 😖

anickaajanko
5. máj 2009

Dobre ranko

lisula,perlab dakujeme uz sme taaaaaak velky oproti malym babam ako rychlo to ubehlo

lisula malemu oslavencovi k dnesnym 8 mesiacikom vsetko len to najlepsie

pekny den vsetkym
juj keby aj tu sprchlo ja musim zahradu poliat tu to na dazd vobec nevyzera

ollako
5. máj 2009

Ahojte drobca som prave ulozila a vyzera , ze uz zaspinkal.. 🙂 . pojdem daco spratat a tu co noveho?
dnes to tak vyzera, ze sa budem nudit, lebo je vonku hnusne zatial sice neprsi, vsak ak nebude, tak pojdeme von , lebo doma by som to s nim nevydrzala 🙄

momoyka
5. máj 2009

jurocko, nejdeme, nejak nemame prepravny prostriedok schopny dlhsej trasy

my mame zahradku, tiez cakame na dazd...

llumka
5. máj 2009

Ahojte,uz dlho som tu nebola.inak ako sa mate,dufam ze ste vsetci zdrave.
maj maly este nema zub,nelezie,vie pekne sam sediet
chcem sa spytat kto ma choditko-pavuk.je dobra vec?viem ze kazdy pise ze nie je dobry pre vyvoj dietatka
ale ja uvazujem ze ho kupim aspon pouzity,lebo doma sam dokaze plazit po zemi a dosiahne tam kam chce a este mame dost chladno tak preto si myslim ze bude lepsie ak bude v choditku.aky je vas nazor?

vejinka
5. máj 2009

llumka...ahoooj ja som priti pavukom ale vidim ze maly ked je na nohach tak je na spickach..som myslela ze len v chodaku sa nauci na spickach ale nie..takze rozhdni sa ako xces ja nebudem menit rozhodnutie a trvam na tom ze pavuk nie aspom u nas nie

ollako
5. máj 2009

ahoj llumka, mojmu drobcovi sa paci byt v choditku, ale nedavam ho tam nadlho, len ked si potrebujem nieco surne spravit a potrebujem aby bol pri mne... ja si myslim, ze je to dobra vec aspon ked maly nechce byt v ohradke a potrebujem nieco dokoncit , tak aspon v ohradke neziape ako pavian, mavam ho v nom max 15 min a potom zmenime polohu 😉
ja som tiez nekupila novy, mame zdedeny od sestry

momoyka
5. máj 2009

my sme boli na poradni vcera, vazime 8340 g, meriame 67 cm
mame trosku modriny na hlave od statia a padania v postielke...
inac nic nove, poradna o dalsie dva mesiace
dr. sa ma len opytala, uz prikrmujete? ani ju nezaujimali reakcie, anico papame, takze ziadne rady som ani nedostala od nej

evitkamalicka
5. máj 2009

momo tak modriny na hlave mame aj my 😅

ollako
5. máj 2009

momo mne iba povedala vseobecne , ze co uz ma papat, ale nijake podrobnosti, moja, teda jeho lekarka to tiez nejak nepreziva 😎 akurat tam este nezahrnula mliecne vyrobky ked sa kojime

vejinka
5. máj 2009

my sa kojime a uz amme davat mliecne vyrobky..kazdy doktor inak povie 😒

ollako
5. máj 2009

veji a ake davate? 😕 ja tiez rozmyslam, ze zacnem davat, lebo uz mi dochadza fantazia, furt ma to iste 😝 davas nejaky jogust? aky?

evitkamalicka
5. máj 2009

aj my uz davame jogurt, ale my sa nekojime...davame zvolensky biely alebo holandiu bielu

momoyka
5. máj 2009

ale mne nepovedala nicove nic, uz ma s tym asi stve..

anickaajanko
5. máj 2009

vcera sme kupili super hracku maly je z nej hotovy strasne sa mu to paci
v Alltoys maju na to akciiu
http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

nádherne pesničky a strašne príjemný hlas
tak sa z toho vytešujeme
aj teraz sa s tým hrá tak sa teší 🙂

vejinka
5. máj 2009

ollako dala som mu zvolensky biely a zjedol asi na spicku noza alebo teda na spicku lyzicky detskej...vobec mu to nechutilo striaslo ho a nexce..takze prve co zacne mliecne budu kase sunarka..dnes mu robim posledny krat nemliecnu a potom prechadzame na mliecne

evitkamalicka
5. máj 2009

anicka my mame taku pesnickovu knizku od Fisher Price a tiez aj Psika takeho co stlacis a rozprava riekanky, slova a pesnicky spieva

anickaajanko
5. máj 2009

http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

a toto sme dostali aj to je dobre, tiez pekne pesnicky
a pri auticko to trubi a to je maly z toho hotovy lebo sa naucil hovorit TITIT

my davame pribinacika, zvolensky a lipánek