Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lucindela
19. jún 2009

mati tak ja som so svojim muzom veelmi spokojna...myslim,ze nemam dovod hovorit nieco o nom zle...jasne,ze nie je dokonaly a ma nejake chyby...ale to su take chyby....ze mi mozu najmenej vadit...
na 100% nevieme...ale tak to bude pre vas prekvapko... 😝

lucindela
19. jún 2009

dakujem vsetkym... 🙂

tehulka4
19. jún 2009

baby, tak ja si to aspon kazdy piatok po plavani dovolim dopriat, ale maly musi dobre spat..🙂

sasasx
19. jún 2009

to kedy stihlo byt tolko vela hodin? ja sa teda lucim, prajem peknu noc

lucindela
19. jún 2009

sasasx tak dobru noc... 😉

martinna78
19. jún 2009

luci tak to je dobre, samozrejme ze nikto nie je dokonaly...jejda,teda prekvapko hovoris, no musime vydrzat, akurat pozeram,ze mas uz aj albumik, musim kuknut,keby si tam mala brusko odfotene,tak by sme si mohli skusit tipnut, mne normalne vychadzaju tipy,ked sa pozriem na brusko 😀

martinna78
19. jún 2009

no uz som kukla albumik, princeznicka Adelka je krasna 😵 tak este to brusko pridat 😉
sasi dobru nocku

claudinka
19. jún 2009

ja stale dufam, ze bude lepsie.. niektori chlapi proste nevedia s takymi malymi detmi, o to to snad bude lepsie, ked bude vacsi.. som tu nebola chvilku, maly cel mliecko..
ja zase stale kojim a brala som antikoncepciu a kramy som mala tusim len raz, tak aj keby neprisli, tak si tehu test kupovat nejdem.. az ked ma zacne nieco v tretom mesiaci kopat 😀

lucindela
19. jún 2009

hej mati ? 🙂 mozno by som nejaku z vas "navnadila" na dalsie baby... 😉

martinna78
19. jún 2009

luci ja by som si tehotenstvo tak rada este zopakovala, to je take krasne obdobie, hlavne ked je bezproblemove,ale 3 deti to by bolo v dnesnej dobe asi moc, v case tychto kriz 😝
claudi drzim tiez palceky,aby sa to tiez popravilo vsetko...no nemame to jednoduche niekedy...

martinna78
19. jún 2009

luci co robi Adelka?

tehulka4
19. jún 2009

mati, zacni sa etsit zevraj od januraa ak to schavlia tak budeme mat rodicovsky na urovni nminimalnej mzdy.. 😀 😀 😀

iank baby, uz som bola v tej vani..mozem povedat, ze voda bola taka tepla ako moj manzel ked pride neskoro v noci z nejakej akcie... 😀

claudinka
19. jún 2009

mne budu urcite bohate stacit dve.. bodaj by to bol parik 😉

tehul no ja tomu velmi neverim 😒

lucindela
19. jún 2009

mati je mi to jasne.... 🙂 aj ked clovek nikdy nevie... 😀 😀 😀
neviem,ci tu este budete....ale musim ist teraz prec...tak vam prajem aspon dobru noc...nech vas deti nechaju sa dobre vyspat... 😉

martinna78
19. jún 2009

tehuli no to by bolo super,ale ja aj tak skoncim pri 2 detoch,mam parik a je to tak super, uz aj vecicky po malom davam bratovi,nic si neodkladam

martinna78
19. jún 2009

a este si neni v tej vani????

tehulka4
19. jún 2009

claudi, a co myslis, preco tam boli az 3 velke smajle?to bolo na pobavenie dnesneho vecera ked uz som tu s vami..a inak dufam, ze tu budem zasa o cosi castejsie..tak na mna nezabudnite... 😝

martinna78
19. jún 2009

luci ahoj,idem aj ja pomaly,ved za chvilu je rano a ten moj mi dava budicek okolo 6-tej,ale este niekedy zaspi,ked ho prehovorim, tak dobru a sladke snicky 🙂

tehulka4
19. jún 2009

mati, uz som bola..taka rychlovka.. 😀 ale co ty vies, nikdy nehovor nikdy...mam kamosku, ktra ma dvoch starsich bratov..ked mala 18 jej mame sa narodilo dievcatko..tak co ty vies co sa ti moze stat. 😉

tehulka4
19. jún 2009

mati, dobru nocku...

martinna78
19. jún 2009

tehuli budeme sa velmi tesit,ked zavitas medzi nas, strasne som rada,ze si sa ukazala,naozaj 😉
paaaaaa 🙂 😉

claudinka
19. jún 2009

tehul my budeme len radi, ked sa pripomenies zase coskoro 😉 😉 najma dobrymi spravami 😉

martinna78
19. jún 2009

jasne nikdy nehovor nikdy 😉 idem uz,paaaaaaa
zajtra pridem 😉

claudinka
19. jún 2009

Matus bru nocku 😵 😵 😉 pusinku Vam posielame 😲

martinna78
19. jún 2009

aj my vam,dobruuuuuuu 😉 cmuuuuuuuuuuuk

tehulka4
19. jún 2009

mati, tak to vies, ja vzdy vsade pridem ako velka voda... 😀 😀 😀

claudi, neviem co budu dobre spravy ale asi najskor dalsi zub.. 😉

tehulka4
19. jún 2009

a inak ked sme pri tych detoch, maleho iba kojite alebo uz ficite aj na prikrmoch? ak ano, mixujete im stravu alebo iba s vidlickou rozpucite?

martinna78
19. jún 2009

cakame ta, uz idem fakt,caute 🙂

tehulka4
19. jún 2009

mati..bruuu..

tehulka4
19. jún 2009

ty mati, tak ma napadlo, a co ked by to boli este nakoniec dvojicky? 😀 😝 to by bolo prekvapko, cooo???