• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
svokra mi zobrala maleho a ja sa nudim.. :pensive:
21. jún 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji tak sa nenud a uživaj si to :dizzy_face: :grinning: :wink:
21. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
150 body s kratkym, 210 opalovacky, 331 pyzamka vsetko bolo po 3 kusy, pyzamka su krasne 101 dalmatincov, bodkovane, modre, a pasikave,
21. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiez myslela ze v BB nemaju a oni ich z detskeho prelozili az ku kocikom a tam bolo vsetko
21. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten link sa mi neda otvorit
21. jún 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa chystame do tesca na oblecenie ale my bereme len biele...to sa dobre pere :grinning: ako ked sme dosli do jedalne v bielom a kazdy si myslel ze sme uz v pyzame :grinning: :grinning: a to boli dupacky z tesca :grinning:
21. jún 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1025884
ked jej napises ona ti ich posle aj za vyvolavaciu ja mam od nej uz dvojo
21. jún 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to su s dlhym rukavom???, lebo s kratkym mame kopec.
21. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic...uz som zbadala na baleni nakreslene
21. jún 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky super, že ste už tu a že sa vám páčilo pozerala som foto Kráááááááááásane hlavne tie spoločné maminky sept. oteckovia sept. :grinning: aj sme sa chystali vás pozrieť( máme rodinu v Kezmarku) ale nakoniec to počasie :angry: .
muselo to byť super konečne sa vidieť dúfam, že aj my budeme mať tu príležitosť :wink:
21. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky aj ja vas zdravim, fotky su skvele, muselo vam tam byt dobre, len skoda ze to pocasie vam takto neprialo :frowning2:
21. jún 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam ze zhanate bodycka, ak by ste mali niektora zaujem ja mam na predaj 3 ks, su cisto nove, velkost 12-18 mesiacov ale moja ich nosi uz teraz. Tieto predavam preto lebo ja ich mam dvojmo.
http://www.babybazar.sk/nove-bodycka-cena-spolu-id1004647.html
21. jún 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fotečky zo stretka su užasneeeeeeeeee,super :slight_smile: A detičky ešte krajšie.Ale bola tam prevaha chlapcov,či sa mi to len zda?

čo ste si aj detičky menili? Som videla Erika od vejinky vačšinou na rukach rony :wink: :dizzy_face: Dufam,ale že mužov ste si neymienali? :astonished: :grinning:
21. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a chlapi na stretku čo? Ako sa k sebe spravali? Ale uprime..........nenudili sa?
21. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. ja sa chystam coskoro kupkat maleho .. uz mam jednu pracku vyvesanu a teraz sa mi perie druha ...

no podla mna sa muzi ani tak nenudili .. neviem ale podla mna si tam kazdy tak nejak niekoho nasiel s kym mal spolocnu rec :wink: mozno sa mylim ale napr moj mi po ceste spat hovoril ze ked sa bude nieco taketo znova konat tak nas mame prihlasit :wink:

inak nahravam fotky na FB ... tak za taku polhodku tam uz budu vsetky odo mna :wink:
21. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzov sme nemenili...ale ktovie co bude nabuduce :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super že sa nenudili.Ved treba sa určite aj trošku prisposobit a potom to ide :wink:
21. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj si zahral aj stolny tenis...a jeho sparing partner bol ehmm..neviem on ho nepozna a ja neviem :grinning: a teraz som sa ho pytala ze a ako ste na seba kricali..a on ze boli ticho obaja :grinning: :grinning: len loptocka trieskala :grinning:
21. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra mam vela preklepov... :pensive:
21. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeee..naozaj bolo super..som velmi rada ze sme sa spoznali..deturence boli rozkosne a karin same zazitky..mi sme dosli dost neskoro až okolo 19.00 hod.boli sme v Maxe este,v Tescu a Karin sme este kupili botasky tak som rada a nakoniec sme isli k Matusovemu strykovi ta´m sme sa naobedovali a oddychli a isli domou
inak ked sme odchadzali z Larionu tak sme s Katrin isli na Strbske pleso..ale stale prsalo tak sme sa zastavili v jednom paradnom hoteli kde Katrin boli tam na svadob.ceste a rozhodli sme sa ze na pleso neideme lebo prsi a stoho nic nebude lebo te nema vyznam skoda...
ale tesim sa lebo Katrin s rodinkou pridu k nam do Bardejova na dovolenku
21. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava my sme dosli :grinning:
21. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
veji ako si to myslela, ze partner tvojho muza pri stolnom tenise bol ehmm :confused: co????
21. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla..to bol tvoj chlap? mne sa vsetko pletie :sweat_smile: to ehm znamenalo ze rozmyslam..ehm...hmm... :wink:
21. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepamatam ani jedine meno vasich manzelov...som ja ale baba jedna skleroticka :rolling_eyes:
21. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieta mi nespi vrestalo ako keby som ho drala....a teraz ho zabava svagor..no ale stve ma ze este nespi
21. jún 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do frasa ak si mysli ze bude hore do pol jedenastej ako vcera..tak je na velkom omyle :rolling_eyes:
21. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok