Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
24. jún 2009

dakujem za rady, vyskusam asi ten oftalmo...

vejinka
24. jún 2009

no a este mi hovorila o nejakych homeopatikach pred stepenim sa podava jedna den stepenia sa podavaju dve a den po stepeni sa podava jedna..vraj je potom dieta uplne bez teploty a bolesti a nervov...vraj super vec ale ja to urcite nekupim..nebduem ho napchavat liekmi ked to nieje nutne...aj mi vravela nazov ale mam ho v dokladoch a doklady mam v spalni takze ked sa k nim dostanem napsiem ten nazov

vejinka
24. jún 2009

a este som zabudla vravela som ze nestvornozkuje a ona ze nevadi pytala sa ci sa stavia a ja ze hej a ze ho nemam nutit stat ale on sam musi..ved hej ale videla ako sa chabral po mne ze hore hore...tak sa smiala..a ze bdue pohodlny..a je dost lenivy..a ja ze to ma po otcovi 😀 😀 😀

momoyka
24. jún 2009

idem vonku, kym neprsi, ahojte

vejinka
24. jún 2009

momo papap 😉

winona24
autor
24. jún 2009

prajem krásny deň...i keď asi všade minimálne zamračený

vejinka
24. jún 2009

asi tak..maly mi este spi a ja cakam

eweny
24. jún 2009

Veji,tak to super poradnu ste dnes mali 🙂 ja by som sa tak vselico tiez chcela popytat,ale Petko zacne revat uz pred dverami,takze nie je sanca..a dnes to bude dvojmo,aj u ocnej..

kamilka12
24. jún 2009

Ahojte,
dnes sme boli po dvoch mesiacoch na kontrole na chirurgii s tým pruhom..tak už sme objednaní aj na operáciu..3.9., už teraz mi ho je lúto.. 😔

eweny
24. jún 2009

perla,dakujeme..no snad len dobre spravy budem mat..

eweny
24. jún 2009

kamilka 😢😢

vejinka
24. jún 2009

kamilka fiha drzim moc palce...aby maly to co najrychlejsie prezil a aby bol stale taky usmievavy ako doteraz 🙂 aj ew drzim palce..s malym

silwietta
24. jún 2009

baby aj ja drzim palce aby sa vam deticky cim skor vyzdraveli... je to hrozne ked su drobusikovci chorucki... male deti by nemali byt chore...

jurocko
24. jún 2009

CAUTE JA DOJEDAM OBED A TOBIASKO MRMCI A PLACE CO JE DNES S TYMI NASIMI DETMI 😠 ☹
TIEZ POJDEME VONKU ALE ESTE DOUPRATOVAT KUCHYNU TIEZ DOKYM NEPRSI A POTOM CHCEM IST VEčER NA NAKUP KED PRIDE DRAHY MOJ

vejinka
24. jún 2009

moje dieta este furt spi...nechapem...od pol jedenastej 😒

winona24
autor
24. jún 2009

Monika nech to už máte za sebou..... ☹

winona24
autor
24. jún 2009

a moje dieťa spalo pol hodinu....dnes s ňou pôjdem von čo keby aj traktory padali 😅

vejinka
24. jún 2009

on uz asi poobede spat nebude...sakra jeden spanok je dost malo 😖

kamilka12
24. jún 2009

Ďakujem babenky, aj za Martinka..

mne zase zaspal až o 12tej..kedže sme celé doobedie strávili v nemocke..takže tiež pochybujem, že bude mať dnes ešte jeden spánok 😒

Keď sa zobudí..dáme obed a tiež pojdeme von..Tolko dní doma nemožme byť zavretí keďže furt prší...už by som sa asi zbláznila..

winona24
autor
24. jún 2009

ináč mne včera a dnes malá obedovala prívarok zo žltej fazuľky.....a chutil jej strašne....jasan,že som ho min.osolila.... 🙂

natasa8
24. jún 2009

ahojte.. aj mne mala prave zaspala, ale ked som ju polozila do postielky bez didky, spustila hrozny rev ☹
Trvalo mi 5 minut kym som ju utisila, potom sa napila cajika a do 5 minut spala - ani jej nevadilo ze som odisla z izby ☹

Neviem co je s tymi detickami - mozno su este mimo z toho stretka alebo nesuhlasia s tymto pocasim 😒

silwietta
24. jún 2009

ja som dnes navarila malemu spenatove cestoviny s mrkvickou a ked som to ochutnala tak tiez rozmyslam ze mu to trosku prisolim... ale uvidim ako zareaguje ked mu to dam neosolene...

zuzana1710
24. jún 2009

aj ja solim.pouzivam tu vegetu bez glutamanu..tiez mala polievku s fazul.strukov...
ideme von..pa 😉

ollako
24. jún 2009

ahojte mne maly zaspinkal okolo jednej a uz pocujem ako si mrlme 😝 , zeleninka sa mu vari a dnes nebude masko, ale zltok...chudacik taaaky je strasne zasopleny ako nikdy 😔 ..vonku leje ako z krhly,takze von sa nejde...je to des ...no aspon sa pokusim nieco porobit, ak sa to bude pri nom dat 😝 muz isiel do polska nieco nakupit krytinu na domcek a este nejake veci, tak ma super pocasie na cestu...moj aj napriek tym soplom celkom fajne spinka doobeda spal vyse dvoch hodin, teraz len 50 min, ale aj tak je tak jeto good...len neviem co bude do vecera, lebo to chodime von a ked takto leje ...😒
no idem za nim , lebo uz mrnci

anickaajanko
24. jún 2009

Martinkovi budeme drzat paste, vsetko bude dobre, take malicke a uz operacia ☹
No my sme chceli von, aj som sa pochystala lenze prsi stale, stym ze aj hrmi a blyska a to von nepojdem,ale uz nam sibe doma, dnes moj drahy manzel meniny tak som robila slavnostnejsi obed, nema rad kolace, tak som kupila Vienetu zmrzlinu a uz sa tesime ked pride domov, kupili sme mu Tatianu ma rad ten dezert, tricko Puma a nejaku kozmetiku, aj ocino je Jan tak mame prist k nim na večeru

estella
24. jún 2009

ahojte...no zuzi a kamilka neviem ci nezmoknete..aj ja som mala na plane ist von ale zacalo lieta tak som ho uspala doma....ale davam tomu 20minut....doobeda sme boli vonku ale tiez nas zastihol daaaazd

estella
24. jún 2009

anicka Branko sa ma ako?..uz lepsie?

anickaajanko
24. jún 2009

estell akurat vstal no trosku, keby si pocula ako mu piska na prieduskach ci kde a uplne chrci ked drhne normalne to srdce myka

luciankasebastianko
24. jún 2009

kamilka budeme myslieť na Matka aj nateba držte sa všetko bude o.k. 😉

vejinka
24. jún 2009

ahojte tak nakoniec spal maly do druhej hodiny...potom sme boli vonku na nakupoch kupili sme sunarku kasicky 6ks a ja som si kupila veet do sprchy depilacny krem kedze holit nemozem kazdy den...no riadna palka ale muz len pokrutil hlavou ze si to zasluzim 😀 tak vyskusam co je to zac 😅 teraz som dala maleho do postielky...ale nevyzera to na spanok biaka o sto sest 😖