• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ollako, odkazuje Ti, ze je to cim dalej, tym lepsie :grinning: :grinning: cim je vacsi, tym viac sa robi, ze nechape, co od neho chcem :grinning:

evitus si si nadrabala vlasy ci normalne mas take dlheee? :confused:
5. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi dala som si predlzit :wink:
5. máj 2009 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda Luko .... dokonca aj makcene poziva :grinning:
5. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasi nahoda je blbec :grinning:

evitus waaaau splneny sen? :wink:
5. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prisla som vas rýchlo pozdravit, dnes estes nou cakam a ked sa nezlepsi ideme zajtra k dokimu, ale sa mi zda, ze sa to trosku zlepsuje. Ja mam kramy, boli ma cele telo, tak sim ja idem k malej pospinkat, snad tak potiahne dlhsie. majte sa zatial
5. máj 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi hej da sa tak povedat :grinning:
5. máj 2009 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony bruuu noc, vyspite sa co najdlhsie :wink:

evitus to je supeer.. to dost stoji, si si nasetrila?
5. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi :grinning: :grinning: :grinning: , ale Lubko je sikulka,

ten moj sa az teraz zacal pretacat, z chrbatika na brusko a pokusy o lozenie stale vyzeraju tak, ze len kope nohami :pensive: :frowning2: ,a radsej sa prevrati na chrbatik a kasle na to.. on je taky lenivec :angry: aj ho navadzam na vselijake hracky a mobil, ktory ma tak rad, ale radsej sa nan vykasle akoby sa mal namahat :confounded:
5. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ano nasetrila zo svojich, takze nikto nemoze povedat ani pol slova
5. máj 2009 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... som tu par dni nebola,nejak nestiham .. v nedelu sme boli v Ba na Flore .. no malemu len hlava lietala z jednej strany na druhu co sa mu to tam tak pacilo,kopec farebnych kvetov :slight_smile:

no ja som uz opet zamestnana zena .. zajtra idem podpisat dodatok k zmluve ze robim z domu .. tymto pozdravujem Johnie lebo ta ma dnes tiez prvy pracovny den :wink: .. no dufam ze to budem stihat :confused:

a inak ja mam tiez maleho stale vo vajicku,este sa tam v pohode zmesti :wink:
5. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako neboj sa, to pride :wink: chce to len trpezlivost.. on na to pride aj sam, uvidis
5. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas uz ste zdrave?
5. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus super super juj baby pracu z domu by som aj ja brala :grinning: drzim palce, nech stihas
5. máj 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi v to dufam :frowning2: ani lekarke sa to nezdalo, ale zatial to neriesila poradnu mame az v juli tak asi to zatial nechava tak
5. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik - ano, mala je uz uplne v pohode, ja uz len trosku soplim. Vy sa mate ako ? Kedy chodievate na prechadzky?
5. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako niektore deti vobec nelozia, mne mala lozila az tusim v 10-11 mesiacoch, ale za to uz v 9 vedela napodobnovat zvuky zvierat a hovorila prve slova takze kazde je individualne, potrebuju svoj cas a nedaj sa vystrasit tabulkovymi dr.
5. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/album.php?aid=22576&id=1132435885&l=7ff37eb9d9
som hodila akurat nove fotecky mojej velkej ratolesti :grinning:
5. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas teraz chodievam tak medzi jednou druhou a na dlho aj do takej siestej siedmej, a vy?
5. máj 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik no moj drobec uz vie tapuskat a vyda vzdy rovnaky zvuk, ked zbada psika povie, ze ha - ha a ukaze nanho a vie dat pa-pa, zatial, len jeho prastarkej inemu nechce, ale aj to je uspech :slight_smile:
inak este spinka :astonished: co u ja len dam na svacinu :confused:
5. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olli - my sa este len teraz zaciname plazit do predu, na nohy sa zatial nestavia a ani nesedi.
Ona ked ma dobru naladu tak vydrzi aj 15 minut lezat na chrbatiku, tapkat si nozickami a rehotat sa na tom :confused:
Tiez to je pohodacka :unamused:
5. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako takze ja sa ani necudujem po kom je taky erik :grinning: ked som videla toho mojho brataranca..tak som skoro padla na rit..a ma len 15 rokov :confused:
5. máj 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze geny sa pomiesali a erik bdue mat cez dva metre uz to vidim :grinning:
5. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis olli tak aj Petko ide skor tymto smerom a niektore deti zas nevedia rozpravat aj ako 2rocne
misik - fakt tak na dlho ? Katka v bdelom stave vobec nechce byt v kociku. :frowning2:

My vyrazame medzi jednou a pol druhou a byvame tak do 3 .
misik asi na tom nieco bude :slight_smile: , takto uvazovat ma ani nenapadlo, hned som pokojnejsia :sweat_smile:
5. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natas hej lebo doma je na nevydrzanie, stale sa len stavia v postielke a to musim striehnut kedy sa zas o co buchne a nebavi ma to. Vonku najprv dlho pozera, potom zaspi, potom mu dam jest a este vybavime obchod tak to rychlo ujde. Inak ked dnes pojdete a nemate plan mozme sa stretnut
5. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist ..
5. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olli super :wink: sa tesim
5. máj 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ten tvoj Lubka je strasne zlatunky :dizzy_face:
veji nuz co musia byt na svete aj velky chlapi, ked vyrastie ta aspon ubrani :wink:

moj asi nebude moc vysoky, jeho ocko je skor nizsi
5. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda mala by som ist nieco robit... maly sa zachvilu zobudi a ja sa cely cas pri vas flakam, ale neva, robota mi neujde :grinning:
tak zatial pa
5. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok