Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

anickaajanko
25. jún 2009

my chvalabohu od deviatej uz ano, zacal stvornozkovat ako divy, clovek ani nezbada a uz je na druhej strane

luciankasebastianko
25. jún 2009

malý už odfukuje 😉 ešte si dobre cucol a zaspal dúfam, že nebude hladný a necha ma buvať, rano plavame mame spoločné potápanie kúpila som si aj okuliare to bude sranda 😀

andreao
25. jún 2009

Ahojte babulky,
po dllllhom case som Vas dosla pozriet, mrkla som na fotecky, deticky kraaaasne rastu.
Dufam, ze sa vsetky mate ok, deticky posluchaju a ste vsetci zdravucki a spokojnucki.
Ja mam uz prazdniny, konecne po skuskach, hadam mrknem castejsie.

johnie
25. jún 2009

😉 dobru nocku kocice
dnes to bolo vela aj na slona 😝 😝 😝

michru
26. jún 2009

Dobré ránko 🙂

michru
26. jún 2009

claudinka, gratulujem ku zúbkom a nech to Lubosko zvládne a aj ty 😉

michru
26. jún 2009

... dnes máme v Senci karneval, tak dufam, že zase nebude pršať, lebo chcem ísť s Damiankom do mesta očíhať masky 😀 a tam sa trošku vyničí aj Damianko 🙂

Tak vám prajem všetkým pekný dník 🙂

anickaajanko
26. jún 2009

Dobre ranko, ideme k Dr. na kontrolu

jana.hcsba
26. jún 2009

dobre ranko 😎 !
tak v cera pekny den, dnes tiez vyzera pekne a este mi zacina volno 🙂 , muz ide na chatu a ja budem u mamicky! sa tesiiiiiiiiiiim. 😀

claudinka
26. jún 2009

michru dakujeme 😉 kupodivu, ze mu idu zubky, v noci sme mali zatial najlepsiu noc zo vsetkych.. zaspal o deviatej a jedol iba o druhej a o stvrtej, dvakrat, prvykrat!!! a ani to nezjedol vela a spal dalej..

babulky, nemate dohryzene bradavky? mne zase rozkusol 😒 😒 mam tam dieru jak svet.. 😖 a boli to pri kazdom pohybe, co spravim.. uz druhy den si odstriekavam a tak mu davam jest, kedze inak sa neda, lebo kojim uz iba z jedneho.. to uz druhykrat mi tak skaredo do krvi a som z toho nestastna, najma v noci je to otras odstriekavat a byt zbytocne hore 😖 klobuciky myslite si ze pomozu?

claudinka
26. jún 2009

my sme povodne chceli ist o deviatej s malym ku kamoske do petrzalky, ale ako aj v utorok, ked sme sa ponahlali s muzom do roboty, si prispal, co nema vo zvyku 😀 takze ideme az okolo desiatej 😝

winona24
autor
26. jún 2009

http://www.topky.sk/cl/11/496263/Zomrel-kral-po...

no haluuuuuuuuz........ja som myslela,že tu bude strašiť ešte 50 rokov

silwietta
26. jún 2009

dobre ranko zienky...

claudi moja kamoska kojila od narodenia malej az kym neodstavila stale len s klobucikom, lebo mala jej v porodnici tak zdevastovala bradavky ze nemala odvahu dat jej cucnut bez klobucika... tak skus...

win ani sa mi verit nechce... dalo sa to ocakavat, ale nakoniec to cloveka aj tak prekvapi...

jurocko
26. jún 2009

bre ranko
tak som zbalena a ideme na na vykend do domu,prideme az v pondelok a v pondelok pojdeme do KE takze super predlzeny vykend.....jooj ako sa tesim jupiiiiiiiiiiii
tatik s Karin pridu za nami poobede a tatko ju vyzdvihne...tak vam prajem slnecny vykend my by sme chceli ist v nedelu na kupko aby sa karin vyblaznila.
tak ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

claudinka
26. jún 2009

winon vsak? aj mna to prekvapilo.. a kukam na FB, co vsetci maju jeho videoklipy a az potom som pochopila 😀

silvi asi budem musiet 😒 lebo takto sa to neda vkuse odstriekavat a davat z flasky dookola.. ked bude lepsie pocko, tak dobehnem 🙂

johnie
26. jún 2009

helou
win tiez som mierne soknuta
no idem sa chvalit, mala spala od pol 9 do pol 4 ... ja ju tak lubim ked vie co sa patri 😀

winona24
autor
26. jún 2009

no silwi je to zvláštne..... 😅

ollako
26. jún 2009

dobre ranko 😉
claudi aj ja mam bradavky v hrozno stave 🙄 , bolave, boli az do ziveho, ale natierala som canestenom a je to ok, klobucik som skusala maly to vsak odmietal, nehorazne vrestal, ked som mu ponukla bradavku s klobucikom, tak som dala dole a trpela tu ukrutnu bolest, lebo odsajem max 20 ml a z toho sa nenaje 😖 ,
a raz som si odsala asi 60 ml, ale to som mala prsia na prasknutie, tak som malemu ponukla mliecko z flasky, ale nechcel pit z flasky iba z prsa 😒 , caj pri tom z flasky bez problemov pije, tak som myslela, ze ked zaciti MM tak to vysaje jedna radost , ale mylila som sa 😖

claudinka
26. jún 2009

jurocko pekny vikendik, uzi si ho s rodinkou 😵

claudinka
26. jún 2009

ollako a nerozhryze ti to az do krvi? lebo ja sa mu bojim davat, ked aj krv z neho ide..
ja mam nejaky krem Bevita, co mi v lekarni odporucili, ale zeby nejako extra zaberal alebo urychlil to hojenie, sa mi vobec nezda.. moj praveze papa aj z flasky, aj cumel ma, tak snad by ten klobucik az tak nevadil, no uvidime.. ja si praveze na dvakrat odsajem pre neho na jedno krmenie.. na jedno odsajem cca 120 ml, teda odstriekam..

silwietta
26. jún 2009

claudi si ocakavana 😉

silwietta
26. jún 2009

claudi a kalciova mast nezabera?

claudinka
26. jún 2009

vidis? mam doma, vyskusam 😵

ollako
26. jún 2009

claudi, alebo ak ti ostala fialova vodicka tak skus tou, to ne musis ani umyvat, alebo nemas ocny framykoin, to mi poradila annag, ale bactroban to su antibioticke masticky
claudi mne to nekrvacalo, ale len mokvalo, maly mi sice zahryzol, ale nastastie nie az tak velmi

vejinka
26. jún 2009

dobre rano...viete ze umrel michael jackson??? 😕

winona24
autor
26. jún 2009

veji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
26. jún 2009

vejus jasaaan 😉

ollako fialova vodicka? 😕 aka? framykoin ani bactroban nemam..

vejinka
26. jún 2009

sakra zasa po funuse...

vejinka
26. jún 2009

no to je tak ked chodim neskoro neprecitam co ste pisali a hned vyrukujem s niecim "novym" 🙄

johnie
26. jún 2009

veji 😀 😀
mozno este pride po tebe niekto kto nevie 😀