Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

misik
28. jún 2009

veru daju a hlavne ked su 3 lebo este ma priatel jedneho syna, ale viem sa vzit do tvojej situacie lebo ja som bola tak isto s malou

evicka1
28. jún 2009

zuzi:my to mame take divne. chceli sme sa po vianociach pred rokom teda uz pred dvoma. nerozumeli sem si uz a lukas chcel nieco ine nez ja.... ked sme sa po vianociach vratili do pardubic tak akosi sme si vraveli ze bude dobre, raz sme sli bez gumy a hej sa mame Hugiho 😀 ja som za to vdacna ale v tu chvilu som nebola. a Lukas nazval moje dieta ze to bol len chtic ze deti nechce a ani mna... tak som odisla...
najhorsie je ze ho vidame docela casto lebo zije tu kde ja. a ci javi zaujem? ked sme na uici tak sa zastavi opyta ale k nam domov za nami nepride...

evicka1
28. jún 2009

ale to nevadi... vies bumerang sa vracia
akurat., ze potrebujem uz vypnut, lebo mam este skolu a uz padam na hubu ☹ tu skoro nikoho nemam tak je to take divne.- ale sedemnasteho idem domov na dva mesiace tak sa tak straaaaaaasne tesikujem

perlab
28. jún 2009

ahojte,
tak my už odvčera neteplotkujeme 🙂 ale sopliská sú stále riadne 😒 a chúďatko moje malé je už aj zachripnutá z toho, čo toľko jačí, keď jej ich odsávam ☹

dnes sme boli u našich, včera večer sa vrátili z dovči v egypte, bolo im samozrejme super .. dokonca tam bolo také malé dievčatko o mesíac staršie od našej 😉
už sa teším na tú našu dovču, dúfam, že do piatka sme fit!

tiež blahoželáme oslávenčekom - Martinkovi, Zairinke a Erikovi, cmuk 😵 aspoň takýto bužtek od nás, z toho neosoplíte 😀

jéééééééj bojnice, my sme sa tam tirž chystali, no a takto to dopadlo 😔

evicka1
28. jún 2009

boze som to nevychovana
vse naj oslavencom 😅 😀

misik
28. jún 2009

aj my sa pridavame, oslavenci vsetko len to naj 🙂

zuzana1710
28. jún 2009

evicka,no tak nieco podobne mame aj my..len moju malu este nikdy nazivo nevidel..a ani nebude.no skoda reci.ale deticky nam davaju lasku.a ja verim,ze aj pre nas sa najde raz ten uzasny princ...ked aj za 5 rokov..cakat sa oplati.. 😉

misik,uha.,ze 3 deti..no mas co robit..ja mam dost s jednym krpcom..keby mam 3 deti,tak mam dom jak po bombe..pri malej ledvaledva stiham upratat.. 😀 😀 😀

zuzana1710
28. jún 2009

dakujeme.. 😉

zuzana1710
28. jún 2009

evicka,no ty stihas aj skolu??tak klobuk dolu pred tebou..ja nestiham vlastnu smrt... 😀 😀 😀 a to ze si sama,tak aj to viem pochopit..ja som tak bola v spanielsku cele tehu a 2 mesiace s malou..najradsej by som tie spomienky vymazala..ale nejak to nejde.. 🙄

evicka1
28. jún 2009

zuzi chlapi su divny. akurat furt omielam hugovi nech neni jak otec 😀

misik
28. jún 2009

zuzi, ale pri starsich to uz nie je taky vybuch doma, mala si uz pekne sama upratuje po sebe a hlavne sa dost zabavia ti dvaja, ale pri malom by sa u nas uzivila upratovacka na plny uvazok.
Mas pravdu, treba verit a mysliet pozitivne, ja ked som bola tak ako ty a evicka tiez som myslela, ze je koniec sveta, ale cas vsetko zahoji a urcite aj na vas sa slniecko usmeje vo vztahoch 🙂

zuzana1710
28. jún 2009

evicka,no chlapci su skor na mamky a dievcata na otcov-pane boze ochranuj..teda inteligenciu moze zdedit..viac nie.. 😀 😀 😀

misik,no u nas tak isto..jedna upratovacka by sa zisla..ja som upratovala v spanielsku v jednej rodine,co mala tiez babo,ale tam nikdy nemali taky bordel..nechapem to..varit som ju nikdy nevidela,ze by malemu varila...ja ked varim malej,tak dovodenia..vsade misky,flasky,mixer...
a s tym slnieckom verim,ze sa usmeje aj na nas..len nech je to slniecko na cely zivot.. 😉

zuzana1710
28. jún 2009

babule,na dnes vas opustam.prajem vam dobru noc a babatka nech spinkaju sladko..teda babatka..to uz su veliki zbojnici.. 😀 😀 😀 paaaa

misik
28. jún 2009

Jasne, ze na cely zuzi 😉 A jedno uz mas teraz 🙂
Dobruuu

silwietta
29. jún 2009

bre ranko dievcence

silwietta
29. jún 2009

jaj dievcence nezavidim vam, ale prajem, aby bolo co najlepsie...

evicka1
29. jún 2009

dobre rano
vcera som sa ani nerozlucila ale padla som za vlast 😀

anickaajanko
29. jún 2009

Bre ranko, tak sa zobudil od pol8mej, 01,44 a 04,44 hod a potom este spinkal do 07,38 tak celkom fajn
Ollako kojim jasne
Pridala som foto z Bojnic, pre zmenu som chora ja, mam teploty, hlavu mi ide rozhodit, nos plny, som chcela ist dnes este do DM mame este nejake kupony a zajtra koncia

anickaajanko
29. jún 2009

Evicka vitaj medzi nami dievcatami 😀

vejinka
29. jún 2009

dobre ranko...dnes perem vo velkom ..som zvedava ci mi to oprsi 😒

anickaajanko
29. jún 2009

Veji aj ja, uz mam 2 pracku zapnutu 😉

vejinka
29. jún 2009

anicka heh ktora z ans bude rychlejsie zbierat ak sa pusti lejak? 😀

vejinka
29. jún 2009

ale vonku je iny hic..som si zobrala aj sveter ze sak slnko nesvieti urcite bude chladno..a taaaaaaaak teplo cely chrbat som mala mokry kym som to dovesala 😅

vejinka
29. jún 2009

ani sa necudujem ze su tie burky...sak teplo hrozne

vejinka
29. jún 2009

a najlepsi vzduch je aj tak po dazdi..taky sviezia teraz je nechutne sparno a dusno 😔

vejinka
29. jún 2009

anicka branko je aky zlaty na tom mikimausovi...a v nakupnom voziku ani nehovorim....na spapanie 😉

vejinka
29. jún 2009

anicka a vas ocko sa nerad foti...? tusim ani na jednej fotke nieje

anickaajanko
29. jún 2009

len sa neotocil ale foti preco nie pridam za chvilu spredu fototo ja sa nerada fotim

vejinka
29. jún 2009

predpokladam ze on je v tom cervenom tricku nie v modrom 😉

anickaajanko
29. jún 2009

ano cervenom