Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
29. jún 2009

Jeeej dnes je Petra, Pavla a Petry? 😝 tak to silno gratulujem 😵 😵

vejinka
29. jún 2009

baby nemysleli ste nahodou ten vitamin c...CEBION?
ale ja nedavam on ma vsetko v mliecku 😉

vejinka
29. jún 2009

idem ho uspat..neposlucha an exce spat..takze dobru noc

claudinka
29. jún 2009

my uz spinkame..a kukam poslednu cast panelaku

anickaajanko
29. jún 2009

Branik zase zaspal pred osmou, dufam ze pri tom aj ostane, DOBRU NOC VSETKYM

estella
29. jún 2009

ahojte..aj ja som kukla poslednu cast a veru mi panelak bude chybat... ☹

claudi to uz bola fakt uplne posledna uz nebudu natacat dalsie..lebo manzel mi hovori ze uz uplne skoncil panelak no mne sa nechce verit.... 😕

idem vas precitat co mate nove... 🙂

natasa8
29. jún 2009

ahojte...
rano som zabudla zablahozelat vsetkym oslavencom petkom a petkam a aj pavlom 😵

estell .. vazne? ved na konci bola cedulka ze "otvarame 31. augusta" 😒 ja si myslim ze bude pokracovat...

ja som dnes nestastna.. ☹ boli sme na kontrole ORL, prisli uz vysledky vyterov, tak mala ma vraj v nosteku plno streptokokov ☹ doktorka dokonca tvrdila ze teraz ma aj nejake huste sopliky - no ja som si vobec nevsimla ☹
takze sme dostali atb... mame brat 10 dni a co je najhorsie, vraj pre tie atb vobec nemame chodit von medzi 10 a 18 hodinov kvoli slnku. No mna asi picne byt doma cele dni ☹ ☹ ☹

ollako
29. jún 2009

ahojte my sme boli dnes s drobcom na tom stretku Prievidzanok , ale chudatko moje tolko vela pil az sa taaak strasne povracal, cely kocik ovracal, seba, mna a esteze sme nesli domov autobusom, lebo by to zapachalo ako slak..teraz kocik periem a cela kupelna smrdi 🙄 😝 ... nabuduce sa lepsie vyzbrojim a zakazdim mu budem podkladat plienku do kocika.... myslela som, ze ked je tak teplo nech vela pije a takto to dopadlo muslei sme utekat domov 😒

natasa8
29. jún 2009

claudi.. uf, ze byt bez maleho 2 dni .... tak tam ja este nie som 😕
Popravde, u nas by to ani neslo, mliecko v mrazaku nemam a moja mala by to bezo mna asi tiez nevydrzala.... vzdy ked ju zobrali svokra alebo mama len na prechadzku sami, tak mi ju o 10 minut doniesli vrieskajucu 😅 😅

jurocko
29. jún 2009

ahojteeeeeeee
my sme sa vratili domou dnes...bolo super a mala sa vysantila v bazene v sobotu taka bola stastna,na piatok ideme opet a prideme v stredu vecer 🙂 ako tam je nam dobre..Karinka ma od zajtra prazdniny tak je rada a ked sa dnes lucila s pani ucitelkou tak jej skoro vysli slzy ☹ ☹ ☹ a mne tiez velmi ju lubila bola jej ako druha babka to preto lebo zastupovala ich pani na dochodku a od septembra pridu nove ucitelky oni maju smolu stale sa menia ale dufam ze od noveho skols.roku uz to bude ok

jooj claudi moj maly ostane s niekym okrem mna najdlsie ked spi v kociariku minimalne dve hodiny ale inak nie,a vykend nehrozi..na flasku nepijeme vobec...mliecko nezmrazujem...ja by som to nevydrzala ja by som tak nedala....moj lipne velmi na mne ale to asi mame v rodine lebo aj Karin je taka na mamicku 😉 ☹
idem nachystat večeru lebo drahy zbada ze zas surfujem tak ho porazi a ze sa mu nevenujem.... 🤐

luciankasebastianko
29. jún 2009

Ahojte babenky malý konečnč zaspal 😒
gratulácie meninkáčom 😀
rony super že už mate zubok gratulujem 😉
ja maleho nechám mamine najviac na 3-4 h vtedy je to o.k 🙂 nikomu inému svokre tak povoziť na hodinku 😝

martinna78
29. jún 2009

Ahojte zienky ak tu este niekto je 😀
prisla som zablahozelat dnesnym oslavencom 🙂 takze Petkom a Petkam vsetko naj 🙂 aj malym aj velkym
Naty co to tu citam,ze ma Katka ATB?? nejak som nepostrehla ze bola chora....tak nech to dobre zaberie,drzim palceky
Aj moj maly ma este stale sopliky,nechapem, bojim sa,ci to nebude nejaka alergia,ale davam aj fenistil kvapky,ale stale ma sopliky,nie je ich vela ale su a uz dost dlho sa drzia, inac toto pocasie je o hubu, slnko,dusno potom burky...strasne premenlive, to nie je dobre ani pre deticky
Mirka sa tu pytala na ten vitamin C, mne kazala dokina davat Cebion-vitamin C teraz ked ma sopliky,ale ja nekojim,tak neviem ako je to pri kojenych detoch
zajtra zacinaju Sofinke prazdniny, uz sa nevie dockat,tak budem mat doma pomocnicku cele dni,tak bude veselsie doma 😀
a maly uz konecne stvornozkuje o dusu a v postielke chce len stat, vecer to je o dusu, dam ho lezat a hned sa vyskriabe hore 😀 tak zaspava pri mne,no radost 😝
a gratulujem aj Sarinke k 1. zubku, my mame len 2 dolne zatial 🙂

babuci
29. jún 2009

ahojte baby. citam a kukam jak puk🙂)

claudi nesranduj, ze znova tehotna🙂)) davajte si bacha..... a ja by som tiez este maleho nikomu nedala. dokonca nie som schopna ist ani zurovat na noc, aj keby ho mal manzel. este sa neviem odhodlat. bojim sa🙂))

jozko nam minuly tyzden prespal cele dve noci a vcera tiez. zobudil sa az o siestej rano. to bolo supis. a super sa rozpapal, takze to nechutenstvo bolo na 100% zo zubkov, lebo sa mu prerezal siesty zubok a papa jak divy.

gratulujem oslavencom.

babuci
29. jún 2009

veji aj ja kojim, ale Cebion sa dava ked ma babo oslabenu imunitu a stale je soplave atd....

inak sa dava denne Vigantol.

estella
29. jún 2009

no baby ako tak citam tak ja som nejaka ina...ja by som maleho kludne nechala na cely den s maminu keby s nim chcela byt..na noc nie kedze sa stale kojime a ja mlieco nemam zmarazene....ale je pravda ze ked som nechala Stellu prvy krat u mojej maminy to mala asi rok tak som si aj poplakala lebo som mala pocit ze o nieco pridem....ale potom to uz bolo normalne no vzdy ked som prisla po nu som ju nedokazala pustit z narucia a stale som ju pusinkovala... 🙂 🙂 ..
...teraz si mozno o mne asi mysliet ze nie som dobra matka ked dokazem dat dieta len tak na cely den prec... 😒 ...ale ja svoje deti velmi lubim len ja mam pocit ze ich musim naucit aj to aby neboli na mna az tak naviazane.
..Stella ta je uz uplne samostatna dokonca chodi spavta uz aj ku kamoske a u mojej maminy ostane aj mesiac sama bezo mna- kebyze jej to dovolim....

estella
29. jún 2009

martinka no aj ja uz budem mat pomocnicku doma len ona by chcela byt v skolke ju to nejako nebavi byt doma a hlavne chodit na prechadzky tak to ju uplne ubija...

misik
29. jún 2009

estell tak to sme dve, to co pises je presne jak u nas. Ja maleho kludne nechavam ci mojej mame alebo druhej babke na par hodin cez den, na vecer si netrufam lebo stale sa vela kojime. A mala je ako tvoja, nema problem ist spat aj k vam kebyze jej dovolim.

anickaajanko
30. jún 2009

prva? prva. aj mne bude panelak chybat cele leto, Branko zaspal pred 8mou a zobudil sa 1,20 a potom az 05,30, celkom fajn, Branko bol tiez bezo mna najdlhsie 4 hodinky asi

bubinko83
30. jún 2009

dobre ranko dievčence 😀

bubinko83
30. jún 2009

ja som taka nasrata od včera nam nejde tepla voda 😠 Neviemčo to ma znamenat,ani na dverach nič vyvesene 😵 🙄 😠

silwietta
30. jún 2009

dobre ranko prajem 😵

silwietta
30. jún 2009

mne sa pred chvilou maly vyzliekol z teplakov...som chytila taky zachvat smiechu ked som ho videla 😀 😀 😀

najprv si zhodil ponozky, tak ako 700x za den, a potom si pristupil trosku jednu nohavicu, tak druhu, potom si sadol a stiahol si ich uplne... nebyt bodynka tak tu lieta v plienocke... maska mala 🙂

bubinko83
30. jún 2009

inak my už vigantol nedavame

silwietta
30. jún 2009

claudi, ja by som na cely vikend maleho este nedala... ked chces skus najprv jednu noc a potom uvidis...

cez den je Misko obcas so svokrou, najprv bol z toho nestastny ked som zmizla z dohladu a ja som z toho tiez bola na prasky ale teraz sme si uz trosku zvykli... a ked chceme ist s manzelom vecer von, tak maleho ulozim spinkat a dojde k nam svokra, ale vratime sa vzdy este pred jeho prvym prebudenim... no aj tie dve hodky nam velmi dobre spravia... aj dnes ideme takto, mame druhe vyrocie svadby 😵

winona24
autor
30. jún 2009

dobré ránko babenky......

panelák bola posledná časť tretej série a nie seriálu vôbec......to len na margo...som Vás dočítavala....

ja C vitamín nedávam,ale Vigantol áno....

winona24
autor
30. jún 2009

ináč ani ja si neviem predstaviť,že by som dala malú na celý víkend preč...v sobotu sme boli v kine a aj tak som celý čas myslela na ňu...i keď sme išli na 21,20 a malá už spinkala a strážila ju svokra,aj tak som bola trošku neistá 😅 po 9 a 1/2 mesiaci vypadnem bez nej preč a nedokážem si to užiť na 100%.... 😀

estella
30. jún 2009

dobre ranko...

misik tak to som rada ze nie som sama....a kludne posli Misku niekedy na vikend moze u nas prespat 😅 😅

win vdaka za vysvetlenie...

silwi no to musel byt pohlad na maleho.... 😀 😀 😀

bubi a preco uz vigantol nedavas...nema sa nahodou davat do roka?

bubinko83
30. jún 2009

estella,mne dokina kazala vysadit už že netreba.

winona24
autor
30. jún 2009

mno nie je za čo.....

dadadulka
30. jún 2009

ahojte maminy 🙂

baby podľa mňa sa musí mama na to cítiť, ja by som ešte tiež nemohla nechať drobca u niekoho
čo i len hodinu 😅 ale snáď po čase, keď už bude trocha starší, sa budem možno na to pozerať inak...

vigantol berieme aj my ešte

a máte pekné fotečky zo stretka, vidno, že bolo veselo 😉 detičky sú zlaté 🙂