Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evicka1
2. júl 2009

a este ked si sadne tak ma chrbat ako vajicko taky gulaty... snad ho nebude mat krivi ☹

evicka1
2. júl 2009

hm nikto nikde 😒

luciankasebastianko
2. júl 2009

Perlab prajeme vám šťastnú cestu 😉 a kde idete?

ollako
2. júl 2009

Ahojte moj maly m anove moresi a straaasne dlho zaspava 🙄 aj hodinu a viac...dnes cez den spal strasne malo a ja som nic nespravila 😠 tie zubky nas tak trapia ☹
evicka moj zase nelozi, ked ho dam na styri tak si sadne 😝 ale chrbatik ma rovny, inak si myslim, ze by Hugo mohol chvilku sediet, ak nebude chciet tak sa da aj tak na styri, ci nie?
A v kociku ho mavas stale na lezato 😕

perlab
2. júl 2009

no babule, nejak to tu flákate 😀
dožehlené, idem sa ospršiť a spať 😵

pá a ak sa zajtra neukážem, tak sa majte krásne a myslite na nás 🙂
dobrú nocku 😵

/luci, ďakujeme, ideme do chorvátska 😉/

claudinka
3. júl 2009

bre ranko.. Noc celkom fajn,maly zaspal okolo desiatej,v noci som mu dala cipok a pred spanim sirup-dat mu ho do pusy mi dalo riadne zabrat,davala som mu vodicku pit a prvykrat mliecko papal az teraz,pred polhodkou,z coho nechapem.. 🙂 vzdy papa minimalne 2x za noc..zato v noci po cipku nevedel 45 minut zaspat..a hodku nato som sa zobudila ja,ze som si zabudla odstriekat mlieko a uz to aj trosku bolelo..vcera ako sme isli z kramarov,tak v ruzinove bola pohotovostna lekaren zatvorena,tak sme leteli o pol deviatej do polusu,no otras..na kramaroch boli pred nami dve detuse,asi s anginou,snad sme nic nechytili

kamilka12
3. júl 2009

Dobré ránko,

claudi a aký sirup Vám kázali dávať na teplotu? lebo my máme Panadol baby a mám pocit, že ten nejak nezaberá...tak dávam vždy paralenový čipok.. Ľuboškovi asi aj z tej teploty nechutilo papať...ale dnes už bude určite lepšie 😉

jana.hcsba
3. júl 2009

ahojte.
claudi, aj na kramaroch ? fuha, no a co Vam zistili?

jana.hcsba
3. júl 2009

no, tu stale nikto - vsetky ste na dovolenke? ☹ hm, aj ja idem v nedelu, tak to tu nik nebude 😀 .

ani sa vcera moc nepopisalo, v pohode sa da docitat, co inokedy sa nedlo.

no idem pripravit Paulinke desiatu a uvidim kedy sa zobudi.

jana.hcsba
3. júl 2009

ked sa napapa, idem k mamicke a potom ku svokrovcom na obed. 🙂

jana.hcsba
3. júl 2009

somm zvedava ako mala zareaguje, lebo zo zaciatku plakavala, potom to bolo trochu lepsie ale to tam chodime kazdy piatok. no a teraz sme tam neboli 2 tyzdne 🙄 .

aj vy mate deticky take zavisle na Vas? Paulinka ked odidem od kocika 2 metre, tak spusti hrozny rev. ☹ a uz zacina aj u tatu plakat, co doterz sa z neho hrozne tesila, hned sa pyta ku mne na ruky.

vejinka
3. júl 2009

dobre rano dnes malemu kukam do pusy...a bim dalsi zub dole 😉 joj ani si neviete predstavit aka som rada ze nema horucku ...len nervny ale to je v pohode ... 😉

ollako
3. júl 2009

Ahojte baby poradte mi ako uspavate vase deti...lebo ten moj ma do prsa hryzie a v postielke sa stale stavia...aby som tomu vstavaniu predysla, tak som mu nohy podlozila vankusom a vtedy si nedokaze sadnu, ale hulaka akoby ho z koze drali 😝 ...ani cumel nemame

johnie
3. júl 2009

ahoj jani...
sofka ma tiez teraz to obdobie, ze nechce k hocikomu na ruky, musi sa najprv otukat... ale babke mojej mame v pohode aj tatovi, len dedko mmm... ten ju musi uplacat klucami alebo robit ksichtiky az potom... ale cudzich sa boji hned sa rozreve

johnie
3. júl 2009

olla my uspavam malu na cajicku... vacsinou, niekedy od unavy zaspi sama od seba, nechavam ju nech sa vyblazni, naje dam do postielky a zavrie oci a spinka...
no nie vzdy, aby ste si nemysleli ze mam super dite... tiez sa stane ze pridem k postielke a ona stoji a kuka na mna... polozim dam caj a takto dokola aj 5 krat 😎

vejinka
3. júl 2009

baby jedna otazocka...aj vy ste dostali readers digest vyber ze vraj vyhrajte auto a kopec euracov?? uz to chodila sto rokov dozadu a nakupili sme si kadejake blbosti a teraz prezmenu ponukaju 1000 rad domaceho lekara...ono sa to doma zide ale co ja viem....tym kecam som uplne uverila ze mozno vyhrame a vraj to poslali len 5% obyvatelov zilinnskeho kraja...no som zvedava ci to nahodou nedoslo aj ku nam domov kedze toto prislo na muzove meno...ale ja by som to poslala a aj tu knihu by som rada mala.. 😔

vejinka
3. júl 2009

olla kedzue moj nestoji ...moc sa teda nenamakam..ale tiez ma dni kedy nexce spat ani za duba!

ollako
3. júl 2009

veji ja osobne taku postu hned zo schranky hadzem do smetiaka 😝
maly mi uz zaspal na prse, len som ho nechala trochu vyhukat v postielke a blba nechala som ho hulakat , ale potom sa mi ten plac zdal nejaky divny, tak som vosla do izby a on lezal akoby na bruchu a ruku mal vykrutenu do zadu nohy akoby v sede a nemohol sa ani pohnut chudatko moje, normalne som sa zlakla, ze si vyklbil rameno ☹ , ale nastasie v pohode , dala som mu cici, lebo strasne zvlykal a nevedel sa ukludnit a hned zahajal 😅
ale toto uspavanie musim poriesit, lebo nemozem pol hodinu pri nom lezat kym milostivy nezavre oci a nakoniec sa preberie , ked ho prekladam 😠
no idem zavarit marhule

claudinka
3. júl 2009

veji aj ja to hadzem do kosa.. tych sutazi readest ale bolo..

kamilka tiez sme v lekarni kupili Panadol baby a panadol cipky, kedze paralen cipky nam nezaberaju.. zevraj panadol je silnejsi a ucinnejsi.. ja som mu v noci dala diazepam, takze zatial je celkom v pohodicke..

jani su to zubky, z toho mal take velke teplotky.. len sme sa bali, kedze to uz mal druhy den, aby to nic ine nebolo.. ze mu idu prinajmensom dolne dvojky a horne jednotky a ostatne potom uz ani nekukala, ze ich tam ide pozehnane, povedala..

vejinka
3. júl 2009

ja som vesala pradlo dnes konecne posledna varka prania..a mam na tyzden pokoj...to je tak ked v kuse prsalo a pradlo pribudalo..ale uz je prazdny kos 😉

vejinka
3. júl 2009

ved o to ide ze vsetci to hadzu do kosa....mozno aka taka sanca tam je 😀

vejinka
3. júl 2009

uz je hore musim ist

winona24
autor
3. júl 2009

ahojte babulky..... 😉

claudinka
3. júl 2009

vejus never tomu 😉

natasa8
3. júl 2009

ahojte.. ja som vas zbezne docitala..

claudinka.. paralen a panadol cipky su uplne to iste, staci ked si pozries zlozenie na krabicke. Skus kupit nurofen cipky.. v panadole a paralene je ucinna latka paracetamol, a v nurofene ina, neviem teraz ako sa vola ale je to to iste ako v ibaci....
A Nurofen mozes striedat s paralenom (resp. panadolom), nemusis cakat az 6 hodin na dalsiu davku... prave preto ze su tam ine ucinne latky tak sa mozu dat skor...

natasa8
3. júl 2009

olli.. nam tiez trva hodinu kym zaspime, krpata sa tiez v postielke stale stavia a potom sada - no naucila sa nieco nove a na spanok nie je cas... 😠
ja to riesim tak, ze si lahnem v spalni na postel s knihou a ockom ju sledujem ako tam skacka - kym som pri nej tak nereve. A ked si vsimnem ze casina byt nejaka umrnkana tak ju skusim ulozit alebo ju nakojim - lebo ona po kupani nema cas sa kojit 😒 😒

eweny
3. júl 2009

Ahojte zienky,maly spinka,tak kavickujem..

Ja davam nurofen sirup,ked ma zvysenu horucku,alebo je velmi nervny zo zubkov a nevie zaspat..ked je horucka vysoka,tak davam paralen cipok..

eweny
3. júl 2009

Mne maly v postielke nezaspi,takze sa uspavame na nasej a potom ho prekladam..

eweny
3. júl 2009

Petkovi su uz male topanocky,co ma..musim mu ist kupit druhe,ale kupim take ako boli tieto,znacka RAK..kym sam nevie chodit,nebudem mu kupovat normalne topanky..v jednom obchode maju super akciu 1+1 za usmev,tak sa to oplati..aspon nejake bodynka pojdem pozriet..

natasa8
3. júl 2009

eweny... no ja na posteli nemozem, tam je ako sto certov, jedine ak pri kojeni .... nastastie ju to v postielke bavi - od kedy sme sa vratili z Liptova som precitala 2 knihy 😀