Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
7. júl 2009

a dobre ranko... 😉 tiez gratulujem oslavencovi 😉

vejinka
7. júl 2009

Erik mi este nespi..nmo nic idem

anickaajanko
7. júl 2009

buksy nevyjadril sa este, ze je to v zaciatkoch, menim gynekologa takze tak....

vejinka
7. júl 2009

preco menis?? koli tym poplatkom?? aj ja by som

vejinka
7. júl 2009

anicka daj si do pasuuuu ze cakate baby 😉

vejinka
7. júl 2009

alebo nexces asi zakriknut.ze?

winona24
autor
7. júl 2009

mno moje dieťa spí už druhú hodinku...perie sa mi 2 práčka,umývačka umýva riad a mne sa nič nechce...mala by som žehliť a baliť pomaly...zajtra ideme k našim do BB na pár týždňov...tak 3...

vejinka
7. júl 2009

ja asi osediviem z Erika on vobec nexce spat 🙄

vejinka
7. júl 2009

my odchadzame na dolniaky 17.7. a do 26.7. takze viac ako tyzden..uz sa neviem dockat aj ekd s kupanim maleho asi bdue problem...ak nerat to ze bdue prvy rkat spat asi v cestovnej postielke..ale mozno sa mi este podari vybavit klasicku postielku uvidime..lebo sak ideme na dedinu a ku starkej a vo velkej vani ho asi nebduem kupat....no ved to ma este cas..buduci tyzden zacnem pomaly balit 😉

buksy
7. júl 2009

win... davas este natalku do toho kresielka fischer price? lebo nasa petka z toho chce stale vyliest tak ja ju tam davam iba vtedy ked mam na nu dosah lebo sa bojim ze sa s tym prevrati... 🙂

vejinka
7. júl 2009

waw ze umyvacka riadu...my mame a vola sa bud svokra alebo ja 😀

winona24
autor
7. júl 2009

buksy prevrátiť by sa nemala...na to by musela veľkú silu vynaložiť,ale už ju tam skoro vôbec nedávam.... 🙂

winona24
autor
7. júl 2009

veji a to je aký problém okúpať malého vo veľkej vani...my Naty kúpeme vo veľkej vani už nejaký ten mesiac....a strašne sa jej to páči

a naša sa volá Whirpool.... 😝 😝 😝 😝 najlepší vynález na svete...keby sa ešte ten riad sám aj vyložil,tak asi umrem

buksy
7. júl 2009

win.. no asi by nemala to hej ale aj tak mam strach lebo ked vidim co v tom vystraja... stale sa predklana do predu a chyta zem 🙂 ale este si ho chcem nechat lebo ved to je az do 18kg a ked k nam chodia starsie deticky tak v tom chcu stale sediet... takze jej to necham mozno sa jej v tom bude potom pacit...

winona24
autor
7. júl 2009

no veď...aj Naty.....tak sa predkloní,že sa až zeme dotkne....porád ma mrákoty obchádzajú.... 😝

buksy
7. júl 2009

aj my kupeme petku vo velkej vani ked sme u svagrinej v ba... a to sme tam dost casto... 🙂 doma je este vo vanicke ale ta je vlozena vo velkej vani lebo uz velmi cvachta vodu... ale este ju vyuzivam lebo je to taka vacsia tvarovana vanicka takze je este v pohode...

kamilka12
7. júl 2009

buksy - vianočku s maslom dávam tak ako chlieb s maslom...že mu odlamujem malé kúsky a tak dávam do pusy 😉 Ale vianočku mal zatiaľ možno 3x vo svojom doterajšom živote...

My tiež kúpeme vo velkej vani..doteraz vačšinoukúpal malého Juraj, ale odteraz ho už musí výlučne kúpať ON. Martin tam vymýšla neskutočné kúsky...stavia sa tam..predkláňa, dáva sa zo sedu na štyri..ja by som s ním neudržala rovnováhu..mne sa to šmýka ked ho mám vo velkej vani kúpať.. 😝 Inak Martin ani v malom bazéniku neobsedí...buď sa ho snaží prehrýzť alebo sa tam stavia a prekračuje ho...no katastrofa..

buksy
7. júl 2009

kamilka... ja som len raz skusila dat chlieb s maslom a petka to nechcela... neviem preco...len sa jej to dotklo ust a uz odvratila hlavu..
tak mozno skusim znova...
a aj ked jej dam rozok alebo korku chleba tak ona to rozmrvi ale vobec nespapa... ☹

kamilka12
7. júl 2009

buksy - Martin má velmi rád chlieb s maslom....ale my máme zase iný problém, čo som tu už raz písala...dosť často sa mi s ním drhne...takže samému do ruky ho nedávam...keď tak, suchý rohlík mu dám, ale aj to má iba dovtedy, kým sa nezačne s ním drhnúť.. 😒

eweny
7. júl 2009

Ahojte dievcata,nejak nemam cas pisat,ale priebezne vas citam..

buksy,aj my mame to lehatko a Petkovi sa uz podarilo prevratit sa v nom..zapasany zliezal na styri a lehatko na neho..nuz ale on ma velku silu..co ten dokazuje je katastrofa..

buksy
7. júl 2009

kamilka... ano to si pamatam si pisala ze sa drhne.. no budem musiet skusit znova ponuknut mozno uz zmenila nazor a bude jej to chutit 😀
idem vycistit nocnik lebo sme kakali ... 😉

vejinka
7. júl 2009

a my sme v nedelu prvy krat skusili mu dat oblozeny chlebik..maslo sunka a tak to zuval...no sranda sa na neho kukat 😀

natasa8
7. júl 2009

ahojte....
mne dieta nespi, pospala si v kociku na prechadzke pol hodinky no a teraz zbiera v kuchyni zo zemi
smietky, lebo som nestihla po ranajkach pozametat 😒

my kupeme vo velkej vani uz asi od 4-teho mesiaca, bola som na navsteve u segry a tam uz nemali vanicku a nejak sme si na tu vanu zvykli. Mam taku protismykovu podlozku od canpol, ta je dobra. 😉
A tiez uz kupe len muz ... ja len obcas 😉

anicka gratulujem, drz sa, a nech ta nevolnosti zdaleka obchadzaju, aby si mala vela sil aj na Branka 😉

natasa8
7. júl 2009

jej, kamilka, claudika - ked citam kolko vam toho drobci spapaju - no my mame co dohanat 😀
ja budem mat doma asi modelku -aj ked teraz jej nejak rastie pupok - asi bude po tatkovi 😀

winona24
autor
7. júl 2009

tak to vám závidím,že Vám muži kúpu...mne Milan nekúpal malú ani raz...... ☹

anickaajanko
7. júl 2009

Janko tiez kupe Branka a rad, my sa striedame ale dost casto ho kupe on, len potom upratat po nich kupelnu, kupil mi bublinkovu penu tak maly sa tak z nej tesi,
Veji ano nechcem este zakriknut, pockam, kedze uz 1 sme potratili, poslala som ti IP

vejinka
7. júl 2009

baby pozerala som tie torty a napadlo ma ze mu urobim tortu s motyvom presne tym co ma na tanieriku z ktoreho papava...cize dvoch macov 😉 uz som si ich aj nakreslila apr krat ich este obkreslim aby som tie obrysy mala v oku a bduem kreslit priamo na tortu...a ci bdue potiahnuta neviem..mozno aj nie

vejinka
7. júl 2009

boze tolko chyb... 🙄

buksy
7. júl 2009

no aj moj muzik kupe petku... oni sa tam vzdy riadne vyblaznia.. ale niekedy sa striedame... on to teraz dohana lebo v poslednej dobe vela pracoval tak nestihal byt doma pri vecernom kupani..

vejinka
7. júl 2009

anicka este mi nic nedoslo 😖