Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
7. júl 2009

ahojte tak dnesna 10 nam priniesla dve modriny na cele...
aaa schovala sa mi za postel tam sa motkala... mam videjko...potom hodim na fb

annie13
7. júl 2009

Sofinke vela vela stastia radosti zdravia k 10ke

annie13
7. júl 2009

prvá 😀

vejinka
8. júl 2009

druha? 😨

vejinka
8. júl 2009

boze take hrozne sny som mala tuto noc..navyse maly vobec nespal..som ako zombie 😅

vejinka
8. júl 2009

vsetko mu tuto noc vadilo..auta dazd proste na vsetko sa budil a potom nexcel spat tak len na cicke furt bol...a aj muz mal velmi nepokojny spanok ale to asi z maleho lebo zakazdym ked bol hore ...narety reval ako keby mal tiez zle sny 😔

annie13
8. júl 2009

tak sme dve Veji, Branko este taku noc nemal, ked aj byva obcas hore alebo nechce spat tak je dobry, ale tuto noc len reval a reval a neviem preco, dnes mame poradnu

kamilka12
8. júl 2009

Ahojte,

tuším bol túto noc spln mesiaca dievčence 😉 Martin tiež vtedy nekludne spí

buksy
8. júl 2009

dobre ranko... tak vidim ze aj vase babenka zle spali... aj u nas to bolo podobne... tiez ked sa petka zobudila tak nevedela sa dlho ulozit ale nastastie vela neplakala...

vejinka
8. júl 2009

an....daj vediet kolko drobec vazi porovnam s Erikom 😀

natasa8
8. júl 2009

ahojte 🙂
mala sa tiez v noci budila s placom, ale nastastie hned zaspala na didke.
Dnes spi uz od deviatej, v poslednom case chodi spavat rano hrozne zavcasu 😒 Zajtra mame ist na deviatu cvicit, neviem ako to zvlade, ak bude chciet zase spat.

annie13
8. júl 2009

Branko vkuse aj teraz robi hmmmmmmmmmmmm a nnnnnnnnn neviem co je taky mrztuty porazi ma
dam ideme o jednej

natasa8
8. júl 2009

annie - Katka bola tiez mrzuta, rano mi odmietla jest kasu, tak som ju nakojila a dala spat.

Vcera vecer vygrckala atb.... dr. kazala davat tak hodinu po jedle, ale muz si vcera nedal povedat a po vecernej kasi sa s nou blaznil. Sirupcek som jej dala asi 10 minut pred kupanim, isla som napustit vodu a ked som ich zavolala tak uz boli obaja ogrcani 😠 Neviem ci sa za tych 10 minut stihlo nieco vstrebat. 😒

kamilka12
8. júl 2009

Martin už tretí deň na všetko hovorí drrrrn drrrn... 😀 a tak krásne to "r" vyslovuje...no dúfam, že mu to už zostane.. 🙂

kamilka12
8. júl 2009

Včera som pozerala pohreb M. Jacksona...bolo to veľmi dojímavé.. 😔

natasa8
8. júl 2009

kamilka... v nedelu bola u mna kamoska a ta sa stazovala, ze jej dcerka vedela krasne povedat "r" kym nesla do skolky, lebo potom zacala opakovat po ostatnych detoch 😒

Katka mi od vcera chodi davat pusu.... hra sa s hrackami, ja som pri nej na zemi a z nicoho nic pride ku mne a da mi pusu 😵 😵 😵 je to hrozne zlate

kamilka12
8. júl 2009

natasa - no veď uvidím o pár rokov... 🙂

Martinko tiež dáva pusu...robí to tak, že otvorí ústa ako vrabček a celú ma osliní 😀

natasa8
8. júl 2009

kamilka... aj Katka mi da obcas riadnu slintavu-jazyckovu 😀 😀

bendy
8. júl 2009

Ahojte, idem vas trochu pocitat, dako sem nestiham v poslednom case chodit....ale dnes tu mam segru, zobrala Emku na prechadzku tak mam chvilu pokoj 🙂 🙂
Vcera som volala s mojou Dr kvoly lozeniu...Ema nerobi ziadne pokroky takze v piatok musime ist na neurologiu, som zvedava co mi povedia...ale ked som sa objednavala a povedala sestricke co je vo veci tak mi povedala ze ma cas do 15 mesiacov ale uvidim co povie doktorka.
annie..ty si zmenila nick???
No to musi byt riadne podarene ked vam deticky davaju pusu 😀 😀

kamilka12
8. júl 2009

bendy - no tak som zvedavá aj ja čo vám dr. povie...my tiež totiž nelozíme...ale ja si z toho už nič nerobím...jednej známej malý začal loziť, ked mal 11 mesiacov...niekto nelozí vobec...Tak čakám čo bude robiť Martin...ale možno loziť ani nebude. Ked som to hovorila našej dr., povedala, že jednoducho ešte na to neprišiel ako...Ale vraj ked sa vie zapriet do nožičiek, je to ok 😉

bendy
8. júl 2009

kamilka..aj ja mam susedu a maly jej vobec nelozil rovno siel na nohy, moja sa sice sama este nepostavi ale zapriet sa zaprie, nozkami. No a co sa tyka tej mojej Dr, ona mi povedala ze to nemusi byt chyba ale nechce nic zanedbat tak aby som tam s nou sla..a ak bude potrebne nejake cvicenie vraj to malej neuskodi

bendy
8. júl 2009

a Martinko sa ti stavia sam ?

bendy
8. júl 2009

pozrela som si album...asi ano...no maja zatil nehrozi ani za ruky chodit, ja ju vlastne ani nestaviam kym sa sama nepostavi a ani do toho choditka ju nedavam, vraj to nieje dobre na nozicky a moze sa to prejavit v neskorsom veku, tak ja neviem

kamilka12
8. júl 2009

Bendy - Martinko sa chcel staviat velmi skoro na nožičky...ale sám sa nevedel...Tak som ho sem tam postavila a on len hopsal ako gumkáč na mieste...Potom sme boli na kontrole s kĺbikmi a dr. povedal, že má už jadierka vyvinuté, takže už na nožičky može íst..Ale aj tak mu dosť dlho trvalo, kým vobec vykročil vpred...možno sa mu to podarilo vo veku ako má teraz Emka..možno pár dní neskor, nepamatám si presne...ale od kedy spravil pár krokov (samozrejme tak,že ho držím), tak od vtedy behá iba tak...doslova uteká 😀

kamilka12
8. júl 2009

juuuj, až teraz som si všimla, že Emka má 9 mesiacov a 3 týždne...som myslela, že 9 mesiacov a 1 týžden...vtedy sa asi Martin začal pohybovať vpred 😉

bendy
8. júl 2009

a postavi sa ti sam, napr. v postielke??Lebo maja nie, ale na nohy by mozno aj chcela lebo ked ju idem posadit, napr. do stolicky alebo autosedacky tak sa tak zaprie ze mam problem jej ohnut nozicky aby si sadla

bendy
8. júl 2009

a dnes som ju postavila na chvilu v postielke tak sa tak drzala a sa jej to strasne pacilo...ale ja neviem ci to mozem ked sa sama postavit nevie....no nic v piatok sa vsetko popytam

kamilka12
8. júl 2009

postaví sa sám v postielke...ale nerobí to často, lebo tam ho dávam iba ked ide spat a ked sa zobudí, leží na brušku...a samozrejme, kedže neštvornožkuje, nedá sa na štyri...takže nehrozí, že by sa postavil. Ale..ak ho posadím, chytí sa paličiek a postaví sa sám. NO to tiež urobil prvý krát iba nedávno...

bendy
8. júl 2009

no maja sa ani zo sedu nepostavi ona sa akurat tak chyti tych paliciek a hopsa...tak uvidime ako pochodim v piatok

ka3n
8. júl 2009

ahojcek.tak moje babatko ma dnes 10m.