Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bendy
8. júl 2009

a postielku tiez pouzivam len na spanie, a ked idem spravit poriadok spalni a chcem ju mat pod dozorom tak ju tam posadim, idak nie

bendy
8. júl 2009

gratulujeme Matuskovi k 10 mesiacikom...boze ako ten cas leti, ze??Sa mi to zda akoby som len nedavno s porodnice dosla 🙂

ka3n
8. júl 2009

hej hej, a zachvilku budu prve narodeninky..dakujeme

johnie
8. júl 2009

ahojte,
matuskovi vsetko naj naj

ka3n
8. júl 2009

ahoj johnie ..aj ja tak trosku pozadu blahozelam sofinke k 10 m..ktore mala vcera..

johnie
8. júl 2009

ka3n dakujeme

claudinka
8. júl 2009

Matuskovi gratulujeme aj my 😵 😵

nestiham vobec nic.. vcera som bola 10 hodin v robotke, tak sme dosli aj pre maleho neskoro a veceral az o deviatej a zaspal o po desiatej a na počudovanie prvykrat vstal a papal o piatej!!! som vstala o stvrtej na tvrde prso a maly si vedla mna spokojne odfukuje.. no odpadla som.. hore sme dnes od osmej a od pol jednej spime na obedny.. aa uz sme hore, ideme papkat a potom von, nakupit do tesca a trosku na vzduch.. i ked maly bol vcera so svokrou styri hodky vonku 🙂 mame dnes stretko - vrakuna, biskupice, tak som zvedava, kolko nas bude 😠 papa pekny dnik

terezicka
8. júl 2009

Krásne poobedie vám prajeme spolu s Luckou, tak včera som bola na kontrole na gynde a všetko v poriadku. O 3 mesiace mám prísť na stery a dr mi povedal že mám prísť aj s pozitívnym tehotenským testom 😀 😲 😝 😅 😉 Tak uvidíme čo prinesie čas a život 😉
A tak úplne neplánovane sme zostali včera spať u našich, lebo ocino priviezol moju sestru z Blavy z nemocnice tak sme sa veľmi vytešovali a od samej radosti sa nám ani domov nechcelo ísť spať. Marek síce trochu šomral zo začiatku ale potom sa s tým zmieril. Ešte aj dneska tu ja zostávam spať s Luckou, lebo Marek ide do nočnej tak aspoň nemusíme byť doma samé...
A tým že sme zostali sapť u našich tak sme splnili sen mojej sestre a v noci spala ona s *Luckou dolu a my s Marekom hore. Ale okolo 2 ma Marek zobudil a vraví že Lucka plače. Tak som rýchlo zletela dolu a ona veľmi plakala, ale si myslíme že sa zľakla keď sa v noci prebrala a bola v inej izbe a ešte sme neboli pri nej my s Marekom. Ale potom keď sme prišli tak sa ukľudnila a spala do 6 skoro...A už sa ma sestra pýtala či aj dneska jej nechám Lucku na noc, tak uvidíme 🙂
A zajtra už ideme ale domov...

annie13
8. júl 2009

poradna fajn, mame 9520 g, vsetko v poriadku, najblizsie 26,8
bendy ano

vejinka
8. júl 2009

fiha tu je dnes biedna ucast..dnes nic nove u nas.. 😒

annie13
8. júl 2009

veru bieda

luciankasebastianko
8. júl 2009

ahojky dnes sme boli na očkovanie 😒 tak teplotkujeme, ale konečne zaspal ma 9100 g aj ho pachválila že je živaň neposedny 😀
idem počitať

eweny
8. júl 2009

ahojte maminky, idem si vas trochu docitat a ako tak pozeram, vela roboty s tym nebudem mat 😒

eweny
8. júl 2009

Matuskovi gratulujeme k 10 mesiacikom 🙂

luciankasebastianko
8. júl 2009

😀 gratulujeme Matuškovi 😀

eweny
8. júl 2009

musim sa pochvalit, u nas sa so zubkami nejak roztrhlo vrece..vcera mu vysiel jeden a dnes dalsi..par dni dozadu tiez..takze behom tyzdna 3 zubky..no parada..uz ich mame 6 😀 😀

eweny
8. júl 2009

anicka, pozeram ze si zmenila nick..co tak?..

luciankasebastianko
8. júl 2009

eweny to je super ste zubáči 😀

eweny
8. júl 2009

lucianka, no to hej..uz sa tesim na to hryzenie..hocikedy mi dava pusinku, ale vzdy ma uhryzne..ma to premyslene 😀 len keby nam uz pravy vrchny chcel vyliezt..lavy uz ma poriadne velky a tento sa uz mesiac a pol nevie predrat von..

luciankasebastianko
8. júl 2009

eweny tak to ste aj tak dobry my mame len dva tak sa teším na ten cirkus kym vylezú 😲
tak ide sa buvať 😵

zuzana1710
8. júl 2009

ahojte.dnes mam depku jak svina.najradsej by som si to hodila...zobrali mi rodinne-o tom potom a mala nic ine nerobi len hmmmmm hmmmmmmmmmm hmmmmmmmm.....ide mi hlava ebnut z toho.len mrnci a place.
keby je po ruke jej otec,tak bez vahania ho dobijem jak hada..dobre by som sa vyburila aspon... 🙄
uz nech skonci tento den...dufam,ze zajtra to nebude pokracovat,lebo 12 poschodie to isti... 🙄 🙄

claudinka
8. júl 2009

eejha ste toho malinko popisali 🙂

buksy
8. júl 2009

ahojte ...no veru dnes velmi malo pisaneho slova 🙂
dnes petka konecne spapala normalny obed... zeleninku s kur. maskom ale trosicku dochutene solou, mletou rascou a petrzlenovou vnatou... ale hlavne ze popapane...

buksy
9. júl 2009

bre ranko...
vsetkym pisem Ačko... 😀
to sme tu posledni aj prvi.. no to ma podrzte to sa mi este nestalo...
teda dietatko mi este spinka len ja som uz hore ale vidim ze este si pojdem lahnut... 😒
znova sa petka celu noc vrtela ale pritom teplo jej nebolo tak ja neviem co to ... stale len na didke sa ukludnila...

buksy
9. júl 2009

este stale nikto? tak vam dobre spia deticky?alebo vam ani pc nedovolia zapnut? 🙂

vejinka
9. júl 2009

zuzi dufam ze dnes je uz lepsie..aj ja som mala vcera zasa krizu ale len taku mini...

vejinka
9. júl 2009

a dobre rano..maly este nespi a ja stracam nervicky

momoyka
9. júl 2009

ahojte, pekny dnicek, davno som pri vas nebola, nejako nestihame...

mala sa mi vyhadzala, ale neviem ci su to potnicky, alebo nieco ine, neriesila som to, lebo som myslela ze su to potnicky, ale uz ma take pupaky aj po cele, tak neviem

a tie zalepene ocka, co som vam vtedy pisala, sme nakoniec skoncili na ocnom, bol to zapal, ale po tyzdni nam to preslo s mastickou a s kvapkami

vejinka
9. júl 2009

momo som rada ze sa hanka z toho dostala...ale tie vyrazky mozu byt aj sto krat spominanaaa siesta choroba...za dva tri dni by mali ustupit..a horucku nema?

vejinka
9. júl 2009

uz spinkaaaaaaaaaaa