Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
10. júl 2009

veji ale ale.... 😀 😀 😀

vejinka
10. júl 2009

no vazne..ked mna to boli...do frasa to si mam kupit lubrikant aby som z toho neico mala? 😔

vejinka
10. júl 2009

naco aj tak je maly furt hore ked sa co i len pohne postel...antikoncepcia jak hovado

winona24
autor
10. júl 2009

ty si trubka....čo je na lubrigele???? my ho používame stále...... 😀

miriam24
10. júl 2009

Ahojte ... tak prave sme ranajkovali... no ziadna slava .. par lyziciek jogurtu a asi 4 kusky chlebika so syrom .. ale mliecko som mu nedala ... teraz sa hrajka ...

ozaj a vcera sa prvy raz postavil sam pri posteli 🙂 .. doteraz sa postavil len pri mne alebo muzovi .. teda nas mal ako oporu a vtedy sa pekne postavil ale nikdy ho to nenapadlo pri posteli az do vcera 😉 .. a taky bohovsky usmev hodil ked uz stal 😀

Anka .. no vidim ze uz mas aj v pase ze cakate mimi .. straaasne moc vam drzim palceky nech vsetko dobre dopadne .. no a k tomu kociku .. suseda od nas z PK ma chlapca aj vedela ze cakaju chlapca a kupili krasny tmavocerveny kocik .. a nikomu to nepride divne .. takze co sa tyka cervenej a chlapcov tak to je podla mna v pohode 😉

buksy
10. júl 2009

ahojte...
miri... tak ako vravis, nic zle nieje na tom ked ma chlapec cerveny kociar ved to je to iste ako ked ma dievcatko modry... my sme vedeli ze cakame dievcatko a sme aj napriek tomu kupili modry kociar lebo sa nam pacil a teraz mame uz druhy a tiez je modry 😉

miriam24
10. júl 2009

Veji .. ked vrzga postel tak si supnite paplon na zem 😀 😝

natasa8
10. júl 2009

ahotje....
moja mala este nespi, aj ked je v postielke uz tristvrte hodiny 😠
Vcera vecer zaspala az po desiatej, to som uz vzdala, obliekla si nocnu koselu a lahla do postele nech si krpata skacka po postielke kolko chce, chvilku na mna nazerala, isla som ju ulozit a chvalabohu uz ostala lezat. Po hodine a pol 😠 😠

my sme boli rozhodnuty pre cerveny kociar uz od zaciatku, aj keby bol chlapec mal by cerveny. 😉 Ja modu farbu neviem preco nemam rada.. 😒

winona24
autor
10. júl 2009

my tiež nesexujeme v spálni....veď malá sa budí na každé šuchnutie.....nech už má tak rok a pôjde do detskej 😝

buksy
10. júl 2009

ideme von... vecer sa tu ukazeme... prajeme pekny dnik

natasa8
10. júl 2009

chcela som sa opytat - kedy chodite von v horucavach?

mne priame slnko hrozne vadi, ja aj na dovolenke pri mori lezim len pod slnecnikom, na slnku vydrzim len par minut 😒 A s detmi sa vraj aj tak nema chodit von na slnko medzi 11-15 hodinou.

natasa8
10. júl 2009

rony... aj Katka ked som bola naposledy u nasich a po tyzdni uvidela svojho ocka tak spustila hrozny krik... nevedeli sme ju vobec utisit... 😒

winona24
autor
10. júl 2009

natas pokieľ je fakt hic ja chodím von po tretej.....ani mne teplo nerobí dobre

kamilka12
10. júl 2009

Ahojte,

dnes som nejaká precitlivelá...Ozvali sa mi na inzerát na kočík, vraj ho prídu cez víkend pozrieť. Na jednej strane som sa potešila, že sa mi ho možno konečne podarí predať a na druhej strane ma to rozplakalo, keď si predstavím, že kočík, ktorým mám doma viac ako rok, patril malému, dnes si pamatám aký tam bol malinký keď som ho tam prvý krát dala 🙂 a ako do neho potom zo dňa na deň rástol..proste mi je to hrozne ľúto že ho dávam preč 😔 Na druhej strane je mi na nič..keďže druhé bábo zatial neplánujeme, a máme doma nový golfáč...je logické, že tento by som mala predať. Ale keď ho budú brať..asi sa aj rozplačem...akoby som brala niečo malému.. 😔

natasa8
10. júl 2009

win.. a ked ides von o tej tretej, co obliekas malej- nechas jej trebars hole nozicky ?

ja jej vzdy obliakam take tenucke dlhe nohavice, aby na nu nesvietilo slnko - mala je po muzovi a on sa hned hrozne spali 😒 😒

winona24
autor
10. júl 2009

kamil 😅 neboj

winona24
autor
10. júl 2009

natasdpokial je fakt teplo tak bud saticky alebo opalovačky a holé nohe 😀

natasa8
10. júl 2009

kamilka... chapem ta, mne by to prislo tiez luto 😔

my sme dnes malej ostrihali sticu, som rada ze som muza konecne presvedcila, ale teraz mi je to luto 😅

natasa8
10. júl 2009

boze - to som len ja taka paronidna ??

inak - dnes som malej dala na ranajky lucinu - ani neviem ci sa uz moze, ale povedala som si ze sa na to uz vykaslem, 🤐 Skoro nic jej este nedavam, aj z toho mala co jej ponukam polovicu odmieta 😠
Asi som tu jedina co este nedala ani jogurt 😒

natasa8
10. júl 2009

😅 😅 😅 paronidna = paranoidna 😅 😅 😅

winona24
autor
10. júl 2009

tak natas natriem ju opaľovákom a basta.....a už jej konečne nevadí tak slnko ako jej vadilo keď bola menšia

natasa8
10. júl 2009

win.. ako mala zvladla cestu ?
my pojdeme asi buduci piatok do Br, ale len na 4 dni aj s ocinom....

miriam24
10. júl 2009

kamilka .. mne je zasa luto ked odkladam malemu veci ktore su mu uz male alebo ked sme davali prec len obycajnu vanicku do ktorej sa uz nezmestil .. podla mna to je normale ze sme sentimentalne na veci nasich deti .. 😅

winona24
autor
10. júl 2009

natas v pohode...i keď bola umrnčaná tak ako ešte nikdy...ale bola unavená,nevyspatá....do NR spala a potom sme mali za ZM prestávku trochu a potom driemkala do BB....nič strašné.... 😝

natasa8
10. júl 2009

boze ja sa uz tak tesim na cestu, potrebujem zmenit prostredie... 😝
a myslim ze aj mala 😒

zajtra by sme chceli ist do ZOO - dufam ze nebude prsat

bendy
10. júl 2009

Ahojte, dnes sme bolli na neurologii s tym ze Ema nestvornostkuje, moja Dr ma tam pre istotu poslala. No a zistili ze ma slabe svalstvo na nozickach takze musime zacat cvicit Vojtovu metodu ☹ ☹ uz sme aj objednane na 4.8, teraz maju 2 tyzdne DV. A co je najlepsie, neurologicka mi povedala ze nemam davat Emu sediet lebo sa hrbi a zle sa jej vyvija krcna chrbtica....no horor a to som si myslela ako krasne ona sedi....no som zvedava ako to budeme riesit lebo ona vacsinu dna presedi, ci pri hre alebo v kociku. Musi sa vraj sama vediet posadit 😕

bendy
10. júl 2009

idem pocitat co ste popisali, obed uz mam navareny a Ema zatial spi

winona24
autor
10. júl 2009

bendy ani my neštvornožkujeme....mrzíma,že máte takéto trable.... ☹

bendy
10. júl 2009

win...ale hovorim si ze deti maju aj horsie choroby, takze mozem byt rada, ze to bude len cvicenie 😒

winona24
autor
10. júl 2009

ale jasné bendy...a Vojtka je síce ťažká,ale účinná....a nebudete musieť ani dlho cvičiť .... neboj