• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
Branko ani neuvazuje ze by siel spat stvornozkuje ako divy
Terezicka zajtra bude iste krajsie
10. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nataša ty si sa pýtala akop obliekame drobcov von a či máme holé nohy. Tak Lucka máva holé nohy vždy keď je v kočíku keď ideme na prechádzku keď je teplo. Jej sa dosť potia nohy tak aspoň vtedy jej ich nechávam holé. A minule sme behali po dvore a mala oblečené len tielko - body. A keď ideme aj do dediny sa prejsť tak kraťasy a tričko.

Zuzi teda aj tvoja malá je akčné dieťa, Lucka dneska prekročila dosku na žehlenie, najskôr jedna noha a potom druhá, no ohromná bola. Smetný koš mi už párkrát vysypala, takže sme sa poučili a tam dávame stoličku. Ale inak má zataiľ voľný prístup všade. Jaj a včera som otvorila balkónové dvere na kuchyni Marek vyšiel von a Lucka poza ohrádku cez maličký priestor vyšla pekne za ním...Ale to bolo z dozorom, sama by nevyšla lebo inak je tam cesta zaprataná...
10. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annie dúfam že bude...
Mňa čaká žehlenie ale vôbec sa mi nechce, rozčítala som si celkom fajn knihu takže žehlenie nejako len odkladám a odkladám...Lenivá som, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mno tak ten budúci týždeň to vyzerá na pekný úpek....uffff...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
terez nie si lenivá...žehlenie počká...nie je zajac...neutečie... :grinning:
10. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajooooooooooooj kocky
10. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajooooj lisul :wink:
10. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mavate? dovolenkujete? my trosku. madarsko, vylety poobene aj s detmi od bratov. inak sme uz velky a silny ako buk. dviihame sa peknbe. lozime, snazime sa kolo nabytku sami. papkame skoro vsetko. a mliecko to moze vdy odd rana do vecera no a cez noc dvakrat dodrziavame rezim.
10. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíš ako to tu je...veľmi slabá účasť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som akurát v BB u rodičov....
10. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Erik konecne zaspal a ja som mrtva
10. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej winon nati je uz velika tiez. zlatunka babika je znej :grinning:
10. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mno dieťatko my už spinká.....chvááálabohu :grinning:
10. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj veji
10. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misenko tiez spinka od pol osmej
10. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a moj stale nie, co mam s nim robit
10. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lisula ahooooj..aj win serus..an co tak lahnut na vasu postel a nechat ho umorit sa ako som to urobila ja? :grinning:
10. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od vycerpania z pretacania zaspal
10. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale samozrejme som bola vedla neho a branila mu v obryzani sa...s nim je to hrozne vsetko obhryza..rukavy spaci vak..uplne vsetko ponozky :unamused:
10. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj mna... :confounded:
10. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mno lisul....a držka je...vie povedať havo,haji,hapči....zatiaľ nám idú slová na H...ale mama nie...
10. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ako male levica alebo maly neposedny psik...co musi vsetko roztrhat obhryzt a znicit
10. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheh a u nas pretrvava len mamamamamammamam ked je v nepohode ked je hladny ked xce ist von ked sa nudi...vsetko len mamaaaaaaaaaaa :grinning:
10. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veji no máš pekného hryzáča doma....baby ja som tak rada,že mi Naty zaspáva sama......málokedy vymýšľa :dizzy_face:
10. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vie aj ine..napriklad nana mama baba gaga gugu lala lele dnes pri kupani povedal gule...sme sa s muzom isli ustat od smiechu a tak si ich pri tom natahoval.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win no veru maleho trhaca :grinning:
10. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu zachvilku devat hodin
:pensive:
10. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cely den tu niesom teda len kusok...a vecer som tu velmi kratko...do frasa ale keby som zostala dlhsie tak noc by bola otrasna :confounded:
10. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaa tak o máme aj my dada,tata,uuuuuaaaaaaaaaa,dededededede....ooooooooo....no sranda.....mobilom telefonuje,kefa na vlasy je na česanie....no šikula....dnes ju moja mama učila nonono.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky, ja som naucila konecne maleho zaspavat v postielke, teraz tam krasne hajuska..júúj osm happy ake pokroky ten moj drobec robi..a ani placu nebolo.
10. júl 2009 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej vin sikula je barz mala. hezki. misenko je borec v mam, gua, gu, ta, tu, ti :sweat_smile:
10. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok