Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
10. júl 2009

Branko ani neuvazuje ze by siel spat stvornozkuje ako divy
Terezicka zajtra bude iste krajsie

terezicka
10. júl 2009

Nataša ty si sa pýtala akop obliekame drobcov von a či máme holé nohy. Tak Lucka máva holé nohy vždy keď je v kočíku keď ideme na prechádzku keď je teplo. Jej sa dosť potia nohy tak aspoň vtedy jej ich nechávam holé. A minule sme behali po dvore a mala oblečené len tielko - body. A keď ideme aj do dediny sa prejsť tak kraťasy a tričko.

Zuzi teda aj tvoja malá je akčné dieťa, Lucka dneska prekročila dosku na žehlenie, najskôr jedna noha a potom druhá, no ohromná bola. Smetný koš mi už párkrát vysypala, takže sme sa poučili a tam dávame stoličku. Ale inak má zataiľ voľný prístup všade. Jaj a včera som otvorila balkónové dvere na kuchyni Marek vyšiel von a Lucka poza ohrádku cez maličký priestor vyšla pekne za ním...Ale to bolo z dozorom, sama by nevyšla lebo inak je tam cesta zaprataná...

terezicka
10. júl 2009

Annie dúfam že bude...
Mňa čaká žehlenie ale vôbec sa mi nechce, rozčítala som si celkom fajn knihu takže žehlenie nejako len odkladám a odkladám...Lenivá som, fuj 😝

winona24
autor
10. júl 2009

mno tak ten budúci týždeň to vyzerá na pekný úpek....uffff...... 😝

winona24
autor
10. júl 2009

terez nie si lenivá...žehlenie počká...nie je zajac...neutečie... 😀

lisula
10. júl 2009

ajooooooooooooj kocky

winona24
autor
10. júl 2009

ajooooj lisul 😉

lisula
10. júl 2009

ako sa mavate? dovolenkujete? my trosku. madarsko, vylety poobene aj s detmi od bratov. inak sme uz velky a silny ako buk. dviihame sa peknbe. lozime, snazime sa kolo nabytku sami. papkame skoro vsetko. a mliecko to moze vdy odd rana do vecera no a cez noc dvakrat dodrziavame rezim.

winona24
autor
10. júl 2009

no vidíš ako to tu je...veľmi slabá účasť.... 😝 ja som akurát v BB u rodičov....

vejinka
10. júl 2009

ahojte Erik konecne zaspal a ja som mrtva

lisula
10. júl 2009

jej winon nati je uz velika tiez. zlatunka babika je znej 😀

winona24
autor
10. júl 2009

mno dieťatko my už spinká.....chvááálabohu 😀

lisula
10. júl 2009

ajoj veji

lisula
10. júl 2009

misenko tiez spinka od pol osmej

annie13
10. júl 2009

tak a moj stale nie, co mam s nim robit

vejinka
10. júl 2009

lisula ahooooj..aj win serus..an co tak lahnut na vasu postel a nechat ho umorit sa ako som to urobila ja? 😀

vejinka
10. júl 2009

od vycerpania z pretacania zaspal

vejinka
10. júl 2009

ale samozrejme som bola vedla neho a branila mu v obryzani sa...s nim je to hrozne vsetko obhryza..rukavy spaci vak..uplne vsetko ponozky 😒

vejinka
10. júl 2009

a aj mna... 😖

winona24
autor
10. júl 2009

mno lisul....a držka je...vie povedať havo,haji,hapči....zatiaľ nám idú slová na H...ale mama nie...

vejinka
10. júl 2009

je ako male levica alebo maly neposedny psik...co musi vsetko roztrhat obhryzt a znicit

vejinka
10. júl 2009

heheh a u nas pretrvava len mamamamamammamam ked je v nepohode ked je hladny ked xce ist von ked sa nudi...vsetko len mamaaaaaaaaaaa 😀

winona24
autor
10. júl 2009

veji no máš pekného hryzáča doma....baby ja som tak rada,že mi Naty zaspáva sama......málokedy vymýšľa 😵

vejinka
10. júl 2009

ale vie aj ine..napriklad nana mama baba gaga gugu lala lele dnes pri kupani povedal gule...sme sa s muzom isli ustat od smiechu a tak si ich pri tom natahoval.. 😀 😀 😀

vejinka
10. júl 2009

win no veru maleho trhaca 😀

vejinka
10. júl 2009

do kelu zachvilku devat hodin
😔

vejinka
10. júl 2009

cely den tu niesom teda len kusok...a vecer som tu velmi kratko...do frasa ale keby som zostala dlhsie tak noc by bola otrasna 😖

winona24
autor
10. júl 2009

aaaaa tak o máme aj my dada,tata,uuuuuaaaaaaaaaa,dededededede....ooooooooo....no sranda.....mobilom telefonuje,kefa na vlasy je na česanie....no šikula....dnes ju moja mama učila nonono.... 😅 😅 😅

ka3n
10. júl 2009

no babenky, ja som naucila konecne maleho zaspavat v postielke, teraz tam krasne hajuska..júúj osm happy ake pokroky ten moj drobec robi..a ani placu nebolo.

lisula
10. júl 2009

jeeeej vin sikula je barz mala. hezki. misenko je borec v mam, gua, gu, ta, tu, ti 😅