Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
10. júl 2009

no ja mu hovorim nonono uz od nejakeho 6 mesiaca...ale v poslednej dobe len s tym prstikom vsetko skusa a raz mi tusim aj oko vypichne 😀

vejinka
10. júl 2009

takze kocky..dobru noc bude 9 hodin ☹

winona24
autor
10. júl 2009

mno tak nonono skúšam na ňu aj ja už dávno...ale keď jej ostro poviem nono tak ona sa začne rehotať.... 😀 😀

lisula
10. júl 2009

veji a kojis este tak casto? a bruncku zatim

lisula
10. júl 2009

no tak to nono zabera u nas ale na treti krat. ale zabera... 😀 😝

winona24
autor
10. júl 2009

veji nechoď..... 😅 ale ne....dobrú noc Ti.....ja sa pre 23 nedostanem do postele....ja si potrebujem užiť trochu času bez malej....pozrieť telku....vyložiť nohy.....

lisula
10. júl 2009

tak nejak rozmyslam aj ja vinon. inak by som uz spala od tej pol osmej ako maly. cez den ani telku nezapnem. hl;avne tertz ze je tak pekne vonku. no teraz zacalo uz prsat. 😖

lisula
10. júl 2009

sory za druhe vvvvvvvvvvvvvv 😝

winona24
autor
10. júl 2009

ja sa tiež snažím čo najmenej púšťať telku....cez deň...malá potom maniači.....strašne rada má zvučku TN na Markíze...a reklamy...to ani nedýcha 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
10. júl 2009

ahojky babenky
bendy to plavanie odporúčam maly nechcel pasť barankov tak nás doktorka hrešila potom sme začali plávať a maly je pohybliví až moc podla poslednej poradne 😉 takže plavať plavať plavať 🙂

rony253
10. júl 2009

Ahojte, tak som sa na chvilu posadila, lebo neviem kde mi hlava stoji, len perem a pratam. Moje dieta uz ani sediet nechce, len stat. Idem vas trosku pocitat a potom vyberat veci z kufra a tasiek, je tu ako po vojne. papa

lisula
10. júl 2009

ajoj luci. plavanie je super vec. chodili sme castejsie predtym. a v madarsku bol suprovi ostatne deti plac, a on velky frajer, jedno dieta ho oprskalo a on nic. smiel sa , blaznil, krical., hezki

winona24
autor
10. júl 2009

ahoj rony

lisula
10. júl 2009

a kde ste boli rony?

lisula
10. júl 2009

sory nebola som dlho na kp

eweny
10. júl 2009

dobry vecer dievcata 🙂

eweny
10. júl 2009

tak a vyliezol nam dalsi zubok..uz ich mame 7 🙂 vyzera to tak, ze bude na dlhsie pokoj, zatial nevidim ziadny iny tlacit sa..ved nech si aj drobec vydychne..za necele dva tyzdne mu vysli 4 🙂

eweny
10. júl 2009

bendy, citam ze budete musiet cvicit?..neboj, to bude dobre a Emka sa pekne rozhybe..radsej, ako nieco zanedbat..

eweny
10. júl 2009

my mame telku zapnutu vacsinu dna, ale len kvoli zvukovej kulise, maleho nejak nezaujima..len ked desiatujeme, tak pozera Kuka z archivu a este nejaku blbost, co ide za tym..to sa mu hrozne paci 😀

winona24
autor
10. júl 2009

ew a Vy ste sa nejako rozbehli ....juuuuuj 😝 😝 😝

winona24
autor
10. júl 2009

lisul rony bola v KE pri rodičoch

lisula
10. júl 2009

ahoj eweny.
no baby citam vas a citam a uz sa mi zatvaraju ocicka. tak idem hajat. zajtra supnem fotecky potom sa hlasim. pa a bru nocku.

winona24
autor
10. júl 2009

ew poslala som Ti spávu na skype..... 😵

lisula
10. júl 2009

ahaaaaaaaaaaaa dikes win

winona24
autor
10. júl 2009

😉 😉 😉

rony253
10. júl 2009

tak som trosku pocitala, idem si urobit papat a pokracovat s poriadkom.
Inak k sedeniu, Sara sa na slov sama z lahu posadila, a teraz to nejako nechce robit, uz je v polovici a zacne mrncat, lebo sa nevie vytiahnut celkom hore, taha sa za teplaky a sa vselico mozne aj za vlastne nohy aby sa posadila 😀 plazit, alebo lozit nehrozi, ked je na brusku tak so sebou trepe, zacala vystrelovat zadok hore ale nozickami trepoce a ruky vo vzduchu 🙂 neviem ci to mam ist riesit k doktorovi, ale ked on povedal, pred mesiacom, ze je to o.k. a nemusi vobec lozit, ze sa hned bude staviat, tak som zatial kludna. Chce sa len staviat a ked jej to nejde zacne pomrnkavat. blaboce o dusu, ukazuje na vsetko prstom, zaujimaju ju velmi hodiny a obrazy, a pocita si prsteky, prababicka ju ucila kopec veci, tak to musime teraz opakovat, a dnes chcela byt len na tatovi, len sa bozkavali navzajom, ked som ju isla od neho vziat, hned sa k nemu otocila, ani ma nechcela 🙂

winona24
autor
10. júl 2009

rony si ho musí predsa užiť....dlho ho nevidela...som zvedavá na moju po týchto 3t ako bude reagovať na tatka...
naposledy plakala

winona24
autor
10. júl 2009

mno my na bruchu ani my za boha....nevydrží dlho...hneď sa otočí....ale vie sa sama posadiť...a dvíha sa na nohy...a najlepšie je,že nechce,aby sme ju držali...odtláča nám ruky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
10. júl 2009

"mno my na bruchu ani my za boha" ...... 😲 😲 😲 😲 😲 to sa zadarilo 😅 😅 😅 😅 😅

winona24
autor
10. júl 2009

no nič....samomluva to istí 😅 ...pôjdem ja asi spať