Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
11. júl 2009

mno lenmňa skôr napadol vínny strik 😝

luciankasebastianko
11. júl 2009

striko s mekym do meka 😉

winona24
autor
11. júl 2009

tak nejak..... 😝

rony253
11. júl 2009

Ahojte, mne mala buva, ale uz sa aj prebrala a asi zabuvala znova, idem daco varit, ale este cakam, ci sa nahodou nepreberie totalne, Sara ma uz navarene, zeleninku a mäsko a pre nas budem varit, ked sa moj muzik zobudi, aby sa o nu postaral. Uz sa dnes moje zlato posadilo samo z lahu 🙂 ale ked sedi, sem tam sa vyvali na bok. a len sa stavia, dnes jej pojdem kupit nejake topanocky, vsetko co tu mam od krsniata jej je este velke a take krasne vselijake. No co uz, mame malu nozku.

winona24
autor
11. júl 2009

obzerám golfáče...kua to si má jak vybrať z takého množstva 😨

winona24
autor
11. júl 2009

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale tento mám v oku už dávnejšie

zuzana1710
11. júl 2009

malej chutilo..zjedla 300g.

win,tusim taky ma kamilka... 😉

annie13
11. júl 2009

winon yi ho mame uz davnejsie len so 4 kolieskami a uz by som ho nechcela za nic na svete
najlepsia je rucka v celku , toto nepotlacis jednou rukou a kedze nieje v kuse po case to straca stabilitu, rozhegá sa to neviem ako to povedať spisovne

annie13
11. júl 2009

my ho mame tam malo byt
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5338235
ak budem kupovat druhy krat tak urcite tento aj v tej farbe, keby bola baba

zuzana1710
11. júl 2009

annie,som rada,ze si to napisal..lebo ja golface nemusim..tiez som skusala golfac,co ma kamoska..vobec ma nicim neoslovil..a tak isto trojkolka ma neoslovila..ja som tiez dlho hladala sportak a co som si vybrala,tak som s nim nadmieru spokojna..splna vsetko co som chcela aby splnal... 😀 😀 (plna rucka,polohovanie az do lahu,priestranny,skladny,4 kolieska v rovnakej urovni aby som mohla vyjst po schodoch,otocne predne koliecka,lahkucky,velky kosik,5bodove pasy a samozrejme prijatelna cena.. 😀 😀 😀

zuzana1710
11. júl 2009

napisala..prepac,ze som ta urobila muzom 😀 😀 😀

kamilka12
11. júl 2009

Ahojte maminy,

win - my máme baby point mark 4, ale má 4 kolesá a hoci som golfáč chcela...nie som s ním moc spokojná...Je super, ked ideme do obchodných centier, ale na nejaké dlhšie prechádzky mi nevyhovuje..

Ako to robíte tie mliečne polievky? Mne kamoška radila, že mám urobiť tak, že na konci, ked už polievku vypnem mám dam pridať za lyžicu bieleho jogurtu. Ale keby som ju chcela s mliekom tak s akým? S tým umelým, ako píše zuzana..?

Inak včera ste tu spomínali (tuším win), že keď dáte drobca spať, až vtedy máte fajront a tak skoro spať nejdete. Ja som taký istá v poslednom čase. Keď malého večer uložíme a viem, že už bude spať tak skor ako o polnoci ani nezaspím...a v poslednom čase si vždy niečo večeraj aj nalejem..pohár vína, včera šampanské...ja mám proste večer relax, takže spať sa neponáhľam. Keď to takto pojde ďalej...stane sa zo mna alkoholik.. 😀

zuzana1710
11. júl 2009

kamil,ja som dala to umele mlieko a varila este 10 minut..bolo to dobre..malej to velmi chutilo..

kamilka12
11. júl 2009

zuzi a takú redšiu si robila tú polievku?

zuzana1710
11. júl 2009

no ked som to rozmixovala,tak to bolo huste 😀 lebo tam boli aj struky a to by mala nezjedla len roztlacene.

annie13
11. júl 2009

zuzi a to co mas za kocik, kde si ho kupila, kolko stal

annie13
11. júl 2009

winon a este nieco ja som kupila presne ten ale za 100 eur takze este je aj predrazeny

zuzana1710
11. júl 2009

annie,kupila som ho tu v nr jednom obchode detskom.stal 149eur, je to tento http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im...

zuzana1710
11. júl 2009

http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im...
tento si vyberiem keby mam rostaka 😀

annie13
11. júl 2009

je peknucky a fakt aj cena dobra no to co si vypisala ze ma

zuzana1710
11. júl 2009

ma aj dobru plastenku,ze zakryje uplne cely kocik..
som s nim naozaj spokojna..dlho dlho som hladala sportak a stalo to za to.

annie13
11. júl 2009

toto som aj ja citala ale ze je to hrozne nehygienicke pretoze ta krv sa tam hromadi a v podstate sa rozklada, brr

zuzana1710
11. júl 2009

fuj 😅

rony253
11. júl 2009

ahojte, moje dieta uz hajuska, je taka podarena. Dnes cely den vystrajala. blaznila sa a vykrikovala no nasmiali sme sa bohate.
ten poharik je otras bleeeeeeeeeeeeeeee 😒

winona24
autor
11. júl 2009

ahojte babulky....ďakujem,že ste ma opozornili...ten čo si hodila annie vyzerá super.....

no my sme už prišli s Natálkou s oslavy....už sa jej driemalo....už aj leží v postieľke...idem kuk či už spí 😅

winona24
autor
11. júl 2009

....z oslavy.... 😝

no už hajá kurátko moje...ani nepípla.....

claudinka
11. júl 2009

ahojte, my uz konecne tiez spime 🙂

winona24
autor
11. júl 2009

ahoj claudi....ako??? aký si mala deň????kedydáme stretko na draždiaku....

v utorok sme sas hankou stretli aj s Maťkou zo Senca aj so Sofi a Maxom....strašne zlatá rodinka 😉

rony253
11. júl 2009

kočky oplati sa mi este kupovat chodak????????? Asi blba otazka ze?
a predstavte si, ten moj babyfon nakoniec nie je pokazeny, len tam niekto prepol jeden gombik a neslo to preto, hlavne, ze som vcera kupila novy za 70 euro, krava, take mam nervy a tak som rozmyslala, ze ho vymenim za chodak, ked Sara chce len stat a nikde neobsedi a ja nic nemozem urobit, ale kedze mozno o dva mesiace bude uz ja pomaly chodit, je to asi zbytocnost ze?