• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
Sebastianko je perfektny :slight_smile: stoji celkom sam, no odpadla som teraz :sweat_smile:
11. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak aj ja som bola sokovana ako krasne stoji
k tomu chodaku, neviem, my ho mame doma ale Branko tam nechce byt, spusti vresk este ho tam len davam, radsej stvornozkuje alebo chodi popri nabytku
11. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v kosiciach som mala chodak od kamosky, najprv don nechcela a potom vyslovene chcela, ked ho videla skoro vysocila z koze, ale mam lepsi napad, vrati babyfon a budem mat v tom obchode take plus, a aj tak tam budem kupovat autosedacku, takze ich tam potom vyuzijem. :slight_smile:
11. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anicka draha uz nekojis? ci ako to je teraz vlastne?
11. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja do hajan, som hotova, mam kopec zehlenia a neviem kedy to pozehlim
tak sa majte, papa
11. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony ja by som nekupovala :wink: neni to dobre na nozicky

zuzi mne to nejde :unamused:
11. júl 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon mnoo dobra otazocka, ale toto leto urcite :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony, kojim a chcem vydrzat aspon do roka, skusala som v noci davat cajik ale bezuspesne, neviem ako ho oducim od kojenia, ozaj akym mlieckom by bolo vhodne zacat
11. júl 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano teda skor bojove zle rano...maly je ako sto certov najprv mi vysklabal polku hlavy potom som dostala do brady do nosa ..vsetko pri kojeni a zlaty klinec programu bol poriadny hryz do bradavky...nuz kocky teraz to bdue zniet velmi hnusne ale dala som mu facku ...vzduchom chladenu a zacal revaaaaaaaaaat ako keby som ho z koze zdrala samozrejme hned mi to prislo luto a tak som ho zobrala na ruky a utisovala...a muz reku co tak vrieska?? a ja ze no co skus si dat cicku do zveraka a zatiahni...a potom nieco hovor...proste som mu dala facku lebo mi az do krvy uhryzol...no a on mi povedal ze nemam ho co bit...a blablabla...ma pravdu lenze v tom momente sa vo mne nahromadilo toho tolko ze som musela :pensive: hnevam sa teraz sama na seba a poriadne :rolling_eyes: :angry:
no a maly teraz reve v postielke...povedala som muzovi nech si ho ide uspavat on ze nakrmeny je...a on ho pekne nechava revat kym nezapi...vobec k nemu nejde...vrrrrrrrrr nech si vyskusa uspavat..nieje ja..uz som zo vsetkeho poriadne vycerpana :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som prvaaaaaa? za normalnych okolnosti by som sa tesila..ale teraz nie.. :pensive:
12. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne si mu dala facku?????
12. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie silnu..len slabu...
12. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zjavne sa rozreval z mojho prisneho pohladu ani nie z facky..
12. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne muz uspava maleho..a reve tusim viac ako ked soom.....
12. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale hneva ma ze som na neho ruku polozila....do frasa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nakoniec som ho este dokojila...a teraz uz zaspava a take sibalske oci po mne hadzal ked som k nemu prisla..ze som ho poriadne vystiskala a vybozkavala... :zipper_mouth: a uz viem preco je taky jak sto certov..idu mu naraz tri zuby..boooze co som to ja za matku :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
12. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevravim ze si zla matka, musi vediet co je zle ale neviem facku, po plienke mozno ale facku asi nie
12. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veji kľud moja....z muža si nič nerob...oni nikdy nepochopia čo prežívame..... :frowning2:
12. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrý deň Vám prejem....dietko mi spí prvý spánok a ja sa preberám k životu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
an..ja viem ze som urobila hroznu chybu a tak skoro na nu nezabudnem..ale asi som sa teraz potrestala ja sama...on uz ani nevie ze dostal..ale ja to mam pred ocami furt :cry:
12. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win...veru chlapi to nikdy nepochopia a potom sa cuduje rpeco som taka podrazdena :pensive:
12. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veji čo ich zabijeme???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win a na kom si potom mam vylievat zlost?? :sweat_smile:
12. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som mala zasa krizu...asi ste si ani nevsimli ze som tu nebola...take nervy som mala ze koniec...cey den som s malym bola v jednej miestnosti lebo som nexcela muza ani vidiet ...dufam ze take stavy nebudem mat casto...a to este ani kramy nemam...neviem co bdue ak budu :pensive:
12. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď to to to .....hehe.... :grinning:
12. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a prečo Veji???? tak si sa mala zbaliť a ísť s malým na pol dňa von
12. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama neviem ...mozno z toho ze tu nikoho nemam nemam s kym pokecat so svokrou nebduem nase problemi pretriasat aj tak by bola na muzovej strane...takze to hromadim v sebe a ked pride najnevhodnejsi okamich baaaaaac vychrlim to zo seba ako sopka :pensive:
12. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok