Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
6. máj 2009

kamilka dobra haluz co?

kamilka12
6. máj 2009

to je ako Akty X 😀

evitkamalicka
6. máj 2009

podla mna ta mamina nema vsetko v hlave ok, je to sprostost si myslim

kamilka12
6. máj 2009

tiež mám známu, čo tvrdila, že jej malý na ňu stále volá ma ma ma ma keď mal 3 mesiace ale to robil vtedy ked plakal, to vydával také zvuky (robil to aj náš)...ale povedať "ocko" v 4 týždnoch...to som ešte nejedla 😲

winona24
autor
6. máj 2009

no my máme cca takýto režim:

cca o 6,00 vstáva - 233ml UM
o 10,00 - ovocie 1+1 (napr.banán+hruška)
o 13,00 - obed 300g zelenina + mäsko resp.žltok
o 15,30 - 200g det.výživa
o 18,00 - 233ml UM
a o 19,30 kaša cca 130ml

evitkamalicka
6. máj 2009

aj nas maly vydaval vselijake zvuky, ale toto je fakt prehnane

rovni
6. máj 2009

caute baby
kamil tu temu sledujem uz odvcera,len skoda ze sa zakladatelka uz nehlasi 😀
inak ta nasa potvorka je dnes zvlastna-ako obvykle buntosila pred pol siestou,ako obvykle o osmej uz bola unavena,ako obvykle zaspala pri papani okolo pol deviatej,ja som odisla z izby,dojdem za 15 min a skoro som odpadla-z postielky trcala ruka,babetko sa vrtelo,no po spanku ani stopy 😒 a odvtedy nespi,pritom je take krasne pocasie na spanie-aspon pre maminku urcite 🙂

evitkamalicka
6. máj 2009

rovni servus

natasa8
6. máj 2009

kamil - k tomu linku: pocula som o tom, ze uz 2 dnove deticky lozia - ale to su deticky narkomaniek ktore su na odvykacke a je to sposobene kvoli hyperaktivite - a to ta zakladatelka asi nechcela pocut ☹

ina aj Katka hovorila mama v 4 mesiacoch - ja som to aj natocila (je to na FB)... samozrejme to nehovorila na mne 😉

kamilka12
6. máj 2009

natas - to som videla to video 😉 , Katka je šikulka, lebo to opakovala po tebe...ale náš to vykrikoval iba ked plakal...ale jasné, že nevedel, čo kričí 😀

rovni
6. máj 2009

natas to fakt? 😔 😢 😢

nasa zacala presne na Velky Piatok hovorit ma-ma,no hlavne ked sa hneva
ale myslim ze to urcite nie je cielene rozpravanie a nemysli tym mna 😀

kamilka12
6. máj 2009

dnes chcem dat prvý krát ten žltok...ako ste to robili? Uvarili vajce a žltok už uvarený vybrali alebo ste ho surový zavarili do polievky?

winona24
autor
6. máj 2009

kamil aj jedno aj druhé je dobré...možeš aj tak aj tak

momoyka
6. máj 2009

co myslite, dalo by sa uz ist na taku 4 hod turu s miminom? v krosnicke, objednali sme si cervenu na
http://www.matko.sk/baby-shop/nosic-na-chrbat-c...

winona24
autor
6. máj 2009

momo ja myslím,že v pohode

claudinka
6. máj 2009

kamil do polievky som ho este nedavala..

winona24
autor
6. máj 2009

ale mnw dr vravela,že to možem dať aj tak...len treba dobre povariť

pipinka82
6. máj 2009

ahooj Claudi 😀 malý je súprový zlatúšik bože ako ten čas letí 😉 ako sa máte??

rovni
6. máj 2009

baby neviete poradit nejaku dobru hracku pre toho nasho drobca,nieco co by vydvalo zvuk,pripadne svietilo-lebo napr.moj mobil ju strasne zaujima a celkovo elektronika 😀
blizia sa meniny a rozmyslam co jej kupit,aj babkovci sa pytali
mna napadli vecicky do piesku-kyblik,formicky-no to je asi skoro...
a co si myslite o tych choditkach,co deti tlacia pred sebou?

martinna78
6. máj 2009

ahojte, maly spinka, varim obedik, tak som na chvilku odskocila od sporaka vas pozdravit 🙂

mne maly dobre papa prikrmy, inac teraz som vyskusala bio-mrkvu - myslim surovu uvarit, a spolu s dalsou zeleninkou,zemiacikom a maskom a take sladkaste to bolo z tej mrkvicky, tak co vam nechcu papat babatka tak vyskusajte 🙂

ja som pri Sofinke varila vajicko zvlast, potom oddelila zltko od bielka a tak dala k zeleninke, aj teraz tak budem malemu davat, este sme nemali, ale uz sa chystam dat

martinna78
6. máj 2009

Rovni my mame taky telefonik od fisher price, ale ten nesvetielkuje, len zvuky vydava, som aj ja minule hladala nieco take 🙂

claudinka
6. máj 2009

pipinka no ze o tebe je pocut, neuveritelne nieco 😀 😀 si na FB?

matus hello 😉

rovni kup jej nejaku hraciu aktivitu alebo nieco podobne.. alebo to choditko na tlacenie

pipinka82
6. máj 2009

tieto naše deti sú technicky zamerané 😀 to aj ja si trápim hlavu čo mu kúpit lebo taktiež mobil ovládač od tv a počítač to sú jeho hračky ostatné hračky máme na parádu aby zapadli prachom xixixixi,ja som skúsila mu kúpit klasickú klávesnicu od počítača xixixi občas sa snou aj zahrá búcha do nej a tak...no je to dost komplikované čo kúpit aby to hralo zároven svietilo aspon ako mobil ja som niečo takého zhánala zatial nič nenašla ☹

pipinka82
6. máj 2009

Claudi čau 😉 no mám čas xixixi som rada že sa dostanem aspon na pokec a občas aj sem 😀 a čo je to FB???hm

claudinka
6. máj 2009

facebook 😀 😀

rovni
6. máj 2009

ten telefonik fisher price mame aj my 😉
no moze byt pred nou 10 "obycajnych" hraciek a 1 ovladac od TV resp.mobil resp.mys od pocitaca resp.USB resp.svietiaci modem-hadajte co si vyberie a co putuje do pusy? 😀
pozeram tie choditka na tlacenie a celkom sa mi to pozdava,da sa s tym zahrat aj ked este nestoji
http://www.biga.sk/choditka/chicco-choditko-act...

claudinka
6. máj 2009

tiez mame na zemi klavesnicu staru, mobil a podobne haraburdy.. stare ovladace, kable a tak.. s tym sa tiez najviac hrajka.. aj ked ho v poslednej dobe hracky vobec neinteresuju.. skor vsetko navokol, o co sa moze postavit..

pipinka82
6. máj 2009

Claudi prečo sa pýtaš??? 😉

akurát jedna písala že pri chôdzi malej dopomohla tak že uviazala jej plienku pod ručičky na pás a vodila ju tak xixi a že to aj pomáha 🙂

claudinka
6. máj 2009

pipinka sak by som si Ta dala do priatelov a kukala, co mate s Ryanom nove 😉 lebo aj ja si sem uz foto nedavam, iba tam.. 🙂

pipinka82
6. máj 2009

tieto naše deti sú už vyspelé xixi hračky eee ale technika to hej 🙂 😉