Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
13. júl 2009

jani aj ja zvaknem mať často pred menštru hlavy bôľ.....neznášam to 😠

winona24
autor
13. júl 2009

zvyknem 😝

natasa8
13. júl 2009

ahojte... tak konecne aj moja mala zaspala ....

dnes spala len doobednajsi spanok, od pol jednej, poobede uz vobec nespala. Vecer zaspala o pol osmej, ale uz o pol hodinu bola hore no a nevedela zaspat az doteraz ☹
Dufam ze nebude v noci kazdu hodinu hore ako vcera, raz som si aj povedala ze jej didu nedam, tak 5 minut plakala, potom sa urazene otocila na bok a zaspala. Ale o hodinu uz bola hore zase 😠 .

Este ma nasr... aj muz, odmontoval malej hniezdo z postielky, lebo podla jeho nazoru mala nemohla zaspat kvoli hniezdu 😕 no po tom jeho odbornom zasahu malej trvalo este hodinu kym zaspala 😠 😠

zuzana1710
13. júl 2009

johnie,no ten koprfild aj mna napadol,len som nevedela ako sa to pise...copperfield????no neviem.
a kde pracujes johnie?ja si malu nevsimam,ked fnuka od trucu..chodim okolo nej ako keby sa nechumelilo..ale ked vidim,ze jej nieco je,tak ju pomojkam..

pozeram ::ako sa stavia sen:: super supeeeer..na prime 😉

winona24
autor
13. júl 2009

zuz to je super....strašne mám rada relácie tohoto typu...prerábky.....

johnie
13. júl 2009

zuzu robim z domu...
ja som v englande ine ani asi nepozeravala len relacie toho typu alebo este ked kupovali domy no a potom tie ich aukcie... 😉

jana.hcsba
13. júl 2009

fuuuuha, tak som tu - som pridavala FOTKY, kto chce kuk 🙂

zuzana1710
13. júl 2009

win,aj ja take mam rada a aj casopisy o byvani a podobne..ach jaj..

johnie,nejak som neporozumela,co si napisala.. 😖 😖

zuzana1710
13. júl 2009

jana,mala je milena.. 😵 😵 😵

winona24
autor
13. júl 2009

zlatá je malá

johnie
13. júl 2009

zuzi nevadi... mne uz pomaly nikto nerozumie
popijam tu vinko tak sa mi to pletie, muz sedi na terase u sesedov tak zapijam zial za nim
jani zlata je mala

zuzana1710
13. júl 2009

johnie,ked si bola v uk,tak tam davali len take relacie???spravne som to pohopil???ja ked som bola v uk,tak stale davali smrt papeza..ine si nepamatam.. 😀 😀 😀

zuzana1710
13. júl 2009

johnie,aj muzi maju svoje dni..mozes ho vyfuknut a ty si mozes odfuknut 😀 😀 😀

winona24
autor
13. júl 2009

zuz 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana1710
13. júl 2009

baby,co je to ten high school music ci jak sa to pise..stale to niekde pocujem citam a ja netusim co to je..vsetky deti to nosia na trickach a rozpravaju o tom..ja som asi zaspinkana trochen..naozaj netusim o co ide..

misik
13. júl 2009

ahojte ako vzdy po dlhej dobe 🙂
zuzi nic si z toho nerob, ani ja neviem 😕

winona24
autor
13. júl 2009

film...taký muzikál nejaký....ani ja sa už nevyznám....ja zase neviem kto je to Hannah Montana 😅 😅 😀 😀

luciankasebastianko
13. júl 2009

tak konečne som dočitala bolo toho celkom fajn mam teraz trošku chaos, ale......
veji drž sa si schopná mama a svokrá ti nemá čo kecať do života ! 😉
annii tak to bolo krásne aky darček dostal aj mne sa tisli slzi, ked som to čítala 😅 a tiež mame taku štvor kolku ako Branko koľko stala my sme dali okolo 83euro a teraz je za 65 a to je rozdiel tyždňa 😠
zuzi zaujmavé čitanie ale neviem si tu bezplienkovú metodu predstaviť
terezka mate super koleso
použivame stale vajičko a auto sedačku ešte neriešim

jana.hcsba
13. júl 2009

dakujeme,

zajtra by som chcela pridat z dovolenky, len sem je to hrozne, kazdu musim zmensit 😉 .

jana.hcsba
13. júl 2009

no, idem este vyvesat pradlo a potom okupkat a spat.

johnie: neboj, muzik pride a popijat budete potom spolu 😉

dobru nocku

luciankasebastianko
13. júl 2009

jana ti je keď mala ti operie 😀 😀 😀

johnie
13. júl 2009

zuzi este keby sa tak dal aspon na par dni vyfuknut a potom ked na neho budem ready tak ho nafukam...
inak jedna znama mala takeho nafukovacieho anca a volal sa mustafa... mala ho stale nafuknuteho v pivnici... akoze vzdy pripraveny... 😀
jani on sam nepride idem si po neho
ten high school musical je taky muzikalovy film ma tusim 3 casti a decka su z toho hotove

zuzana1710
13. júl 2009

win,ta hannah,tak to ani ja neviem..ale vyzera byt nejaka detska hviezdicka..kua uz som asi stara..pomoooooooc..nie som v obraze..

misik,ahoj..vidim,ze viacere netusime o co ide.. 😀 😀 😀

lucia,bezplienkova metoda je,ze malu som nechala behat dlhsiu dobu bez plienky a sledovala som kedy mi da signal aby som ju posadila na nocnik..zatial sa mi to nepodarilo ani raz a mam ocikanu polku izby 😝 😝 😝
zajtra pokracujeme... 😀 😀 plienky su drahe a za tie peniaze by som mohla kupit nieco ine pre malu.. 😉 😉

winona24
autor
13. júl 2009

že mustafaaaaaaaaaa...umrem........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana1710
13. júl 2009

johnie,ze mustafa 😀 😀 😀 😀 nafukovaci ancos v pivnici..sak mu muselo byt zima..a nemal fobiu,ze tam bok, stale sam a sem tam si vrzol??
vidim,ze mas prehlad...vidim,ze deti su a toho hotove..nieco ako pokemon 😵

johnie
13. júl 2009

zuzi za tie peniaze mozes kupit novy mop a nejaku vonavku do izby

winona24
autor
13. júl 2009

johnie 😀 😀 😀 😀 😀

eweny
13. júl 2009

ja len na skok a hned letim

annie13
13. júl 2009

Misik si tu este ? Tvoja mala je vestica, lebo ona na stretku povedala Brankovi ze v brusku ma sestricku a mala pravdu, dufam ze aj s pohlavim
No nam teraz odisli manzelovi gratulanti uz som zaspavala, aj milujeme tie relacie Ako sa stavia sen, Nove byvanie a tak

zuzana1710
13. júl 2009

jaj no dobre..ale hadam pochopite,co som chcela...
mam chut na pivo..johnie mi urobila chute a uz len z myslienok som ovata... 😀 😝 😝 a potom pisem od buka do buka