Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
14. júl 2009

my by sme tiez chceli este babo, ale este sa mi zda skoro, aby som zvladla take zive striebro ako je hanka a este mimino...

winona24
autor
14. júl 2009

no mz sme spratali 4 malé marhulky....strašne jej chutia

dadadulka
14. júl 2009

to je dobre 😉 môjmu drobcovi keď dám ovocko, tak na mňa divne pozrie a hodí kyslý výraz 😀 😝

natasa8
14. júl 2009

winon .. ako davas malej marhulky?

moja stale nechce to ovocie....obcas trosku spapa rozmixovane s piskotou, ale to len v pripade ze pred tym odmietla jest obed 😠 (co je sice v poslednej dobe kazdy den 😠)
teraz sa snazim casto pred nou jest ovocie, ano vzdy dobehne (teda priplazi sa) a ja jej davam akoze odhryznut, ale po dvoch "hryzoch" uz nechce ☹

zuzana1710
14. júl 2009

natas,praveze dr povedala,ze mam mlieko uplne vynechat.ze jej ho dnes nemam dat... 😝

kamil,no mozno aj z tepla..ale radsej by som bola za tie zuby...lebo infekcne ma nelaka 🙄

winona24
autor
14. júl 2009

natas...rozpolím ich a potom jej vydlabávam dužinu....a tak jej to po kúskoch dávam

natasa8
14. júl 2009

zuzi ... a chce mala papat? ved ak ide o nejaky crevny vyrus, tak v MM ma protilatky od teba 😕

zuzana1710
14. júl 2009

natas,no zjedla polovicu bananu...ale pit nechce.a rano,ked som ju nakojila,tak len voda isla z nej.. ☹

natasa8
14. júl 2009

zuzi drzim palce aby to nebolo nic vazne a o chvilku vam to preslo.....
ale ak ti nebude chciet pi vodicku tak si neviem predstavit ako mas obmedzit kojenie - ved ti klesne aj tvorba mliecka 😨

kamilka12
14. júl 2009

Tieto som povodne plánovala kúpit:

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

ale ta cenaaa 😲

winona24
autor
14. júl 2009

OMG kamil.....čo sa zbláznili???

zuzana1710
14. júl 2009

kamil,ta cena je na hlavu..to by som nekupila ani za boha a na suchy zips uz vobec nie..ja som sa dobre odrbala..tie sandalky,co som malej kupila su pekne,len maju suchy zips a mala sa s tym neustale musi hrat a tak suchy zips je uz dovidenia... ☹ ☹ ☹

natas,dakujem..neviem ako ju mam prinutit pit..uvidim,ked sa zobudi,ze co bude..na obed jej dam len suchu ryzu uvarenu vo vode a nejak do nej dostat aspon pol deci caju.,,.

zuzana1710
14. júl 2009

a ma napadlo,ze sandalky na snurovanie neviem ci existuju 😝 😝 😝

claudinka
14. júl 2009

Ahojte babule, dostali ste uz rodicak?

winona24
autor
14. júl 2009

neviem claudi nepozerala som IB....

claudinka
14. júl 2009

ew citala som, ako ste dopadli.. chudacik petko.. obe ocka mu robili? juuuj malinky, ako si musi vytrpiet.. snad tie kvapky uz konecne pomozu, nam vtedy ten preplach velmi pomohol, tak uz by mohol konecne zabrat aj jemu..

misik takze mas doma malu carodejnicu? aj mne nech nieco vyvesti 😠

ja by som chcela velmi dalsie babo, muzik ani neviem, ale ak bude vacsi byt, tak hned by som to brala.. ja som chcela vzdy dve hned po sebe, aspon nebudem sialena iba z jedneho 😀

natasa8
14. júl 2009

ja som kupila sandalky s klasickymi prackami - to mala nevie odopnut 😉 kupovala som v zdravotnickych potrebach, stali 15 Eur... a su celkom pekne 😉 A hlavne - mlai 17-tku 😉

claudi - nedostala som

chcela som malu okupat v bazeniku na balkone, ale hroze fuci ☹

mala je uz hore, tak vypinam comp... pekny dnik

ollako
14. júl 2009

Ahojte co je tu noveho, nejako sa ku vam malo kedy dostanem, stale cosi na robote, alebo sme vonku, ked je tak krasne...chodime na stavbu a domcek uz stoji, taak sa vytesujem...
s malym sme vcera boli v poradni a vazi 9660 g a jeho prve slovo s vyznamom je vtacik z jeho ust to znie taaacik, ked vidi preletiet lastovicku pouzije ho, takze lekarka nas pochvalilai, aky je rozumny 🙂 ...no horsie je , ze musime ist na kardiologiu, lebo ma selest, ale viem,ze to vascinou nebyva nic vazne, ale kym to nepotvrdi kardiolog, tak som troska nervozna... 😒 ...na buduci tyzden sa chystame na ar dni do terchovej, tak sa trosku odreagujeme 😵
inak nemame nic nove...
idem malemu nieco poprat, lebo uz ma taku hromadu a setko zakveckane od jedla, tak to musim namocit, preprat a hodim to do pracky, to je strasne ako sa vie zababrat 🙄

claudinka
14. júl 2009

ollako selest? tak snad to bude v poriadku 😉 pekne ste pribrali 😵

claudinka
14. júl 2009

ja som kupila z protetiky sandalky 22-ky, tusim 22 eur stali

zuzana1710
14. júl 2009

claudi,preco ci sme dostali rodicak?

claudinka
14. júl 2009

lebo ho cakam 😀

zuzana1710
14. júl 2009

claudi,ty dostavas takto skoro??

claudinka
14. júl 2009

zuzi ja nemam sajnu popravde, muzik dostava smsky ohladom banky a on aj vie, kedy chodi, tak ma poveril, ze sa mam opytat.. takze neviem 😒

buksy
14. júl 2009

nam chodi rodicak okolo 15teho... takze asi este neprisiel... no neviem lebo to nejako moc nesledujem...
ollako aj petka ma rastovy selest a na kontrolu mame ist ked bude mat rok... ale vraj to nieje nic vazne ze vela deticiek to ma.. ked sa srdiecko vyvija tak sa to zvykne vyskytnut

zuzana1710
14. júl 2009

mne tak 19,20,21 chodi...som myslela,ze kazdemnu rovnako... 😝

terezicka
14. júl 2009

Claudi mne chodí vždy 15-teho, ešte dneska neprišiel, som pozerala IB...
Ollako ten šelest hádam nič nebude, ja mám tiež, Marek tiež ale Lucka nemá aspoň zatiaľ...
Eweny ma mrzí že Peťko má takéto problémy s tými očkami stále, dúfam že mu to už čím skôr dajú do poriadku aby ste nemali kvôli tomu trápenie...
Ozaj baby - Blaváčky, napíšte mi prosím kde niekde v okolí BA sa dá ísť na nejaký výlet s malou? Lebo ideme v sobotu do Blavy budeme tam do utorka, tak ak zvýši čas by sme možno aj niekam aspoň trochu išli dačo pozrieť...

claudinka
14. júl 2009

terezi klasika ako hrad, devin alebo krasne je teraz na zeleznej studnicke 😉

terezicka
14. júl 2009

Ok Claudi vďaka za typy, niečo vyskúšame...Dúfam že Marek bude vedieť kde to je 😝
Akurát sa mi robí obed, teda varia sa mi zemiačiky a potom k nim pridám ešte petržlenovú vňaťku - mňam toto jedlo mám v lete hádam najradšej keďže inokedy sa robiť nedá...Skúsim dať z toho aj Lucke, dúfam že jej to bude chutiť tak veľmi ako mne 🙂

zuzana1710
14. júl 2009

kedze my dnes von nejdeme,tak budem cely den glancovat byt...mam chut upratovat do detailov...tak to idem rychlo vyuzit...stuplik este spinka...hej hoor sa svetom proletari.... 😀 😀