• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
v obyvke kde sedim je na teplomeri 30 stupnov...sak zahynieeeeeeem a v izbe kde spi maly je 27 :rolling_eyes: a vobec sa to neda vyvetrat kedze vonku je este stale okolo 28
15. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste?? uz nebudem dlho..uz mozete kecat :grinning:
15. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som xcela fotky hodit..ale skor ja umrem z teplaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, po dlhsej odmlke sa znova ozyvam.

Nam teplo tiez nerobi dobre. Po byte stvornozkuje a vymysla len v plienke, lebo tu mame dost teplo. Musi mat aj ponozky, lebo sa jej strasne potia nozicky a smyka sa na parketach a dlazbe. Teraz spi, ale prehadzuje sa a to spi len v tielkovom bodynku, bez ponoziek a nie je zakryta a napriek tomu ma teple nozicky a rucicky.

annie ja som jej skusala davat HAMI ( prisla mi ako vzorka z klubu HAMI), to mi jedla uplne bez problemov. Potom som vyskusala BEBU 2, zo zaciatku mi to odmietla, tak som jej tam pridala tosku cukru a potom uz si zvykla. Teraz uz papa BEBU 3 a obcas jej davam SUNAR Banan.
Chutnala som tie mlieka a BEBA sa asi najviac podoba na materske, lebo ma to chut aj zapach toho materskeho. Hami a Sunar su ochutene a sladsie.

Annie drzim palce pri odstaveni, najlepsie ak mu zacnes postupne nahradzat svoje mlieko umelym alebo v noci vodickou
15. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji.. no ja som psychicky aj fyzicky vycerpana, tiez uvazujem ze skusim zacat s UM, ak sa do roka nic nezmeni tak po roku urcite. No mozno aj skor.

Ja ked si predstavim aka unavena som bola na zaciatku tehu.. ja som prisla z roboty o siestej, vygrcala som sa, a o siedmej som isla spat.... mna to kojenie hrozne vycerpava, momentalne mam o 6 kil menej ako pred tehu, stale chudnem a to denne spraskam jednu celu cokoladu :confused:
15. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja zase študujem torty...korpus už mám vybratý,ale ešte vybrať krém....no a hlavne,že poťahovaciuhmotu mám už asi mesiac zabalenú v chladničke a ešte som ju neskúšala...nemámna to čas
15. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winona... nemas nejaky link na navod ako robit s tymi potahovacimi hmotami?
ja som to nikdy nerobila ani som nikoho nevidela robit to...
15. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte .. tak to bol dnes hic .. nastastie v dome mame celkom prijemne ale aj tak,radsej by som bola s malym vonku na vzduchu ale co ked je bolo tak hrozne dusno :unamused:

ja davam maleho spat len v body s kratkym rukavom ... a na nom maximalne plienka lebo vsetko ostatne mi v sekunde odkope .. on sa mi hrozne poti chuda

no a co sa kojenia tyka tak teraz kojim dost casto .. jedine co mi pekne spapa je vyziva ovocna alebo ovocie s bananom a piskotkami alebo chlebik so syrom ale nic ine .. zeleninu s maskom si da maxi 5 lyziciek a potom zacne protestovat :confounded: alebo este jogurty mu chutia .. fakt neviem preco mu zrazu prestalo chutit varene .. doteraz s tym problem nemal
15. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek..no to mas super win, ze mas aspon cas nejaku tortu spravit. ja ledva v klude spravim smotanovo-piskotovu :slight_smile:) no ale zase je to nasa oblubena.
15. júl 2009 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win a ta potahovacia hmota sa da normalne kupit? ci?
15. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natas mám počkaj pohľadám...ja som ju skúšala,ako som písala mám ju v chladničke...je to úplne ľahké a v pohode...aspoň zamiesiť....ako to bude z potiahnutím ,dám vedieť keď vyskúšam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny, idem ja vybrat pracku a spratat kuchynu. tak zatim
15. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, aj moj maly spi iba v body s kr. rukavom a je "akoze" zakryti s plienkou.
15. júl 2009 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t=6

ja som robila podľa tohoto receptu....dá sa to robiť z akýchkoľvek marshmelow cukríkov....podľa toho akú farbuchceš....

miri dá sa aj kúpiť poťahovacia hmota...volá sa napr.K2

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=11&t=8

ka3n smotanovú tortu mám aj ja rada...ale ja už vymýšľam tortu na Natine prvé narodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcem ju spáchať sama....
15. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ju tiez spacham sama..a zase bude iba piskotova :slight_smile:) ale bude mu isto chutit ..ostatne torticky spravia babicky ..brúú nocku.
15. júl 2009 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win Natalke všetko naj k 10 m
15. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
annie dík...potom ma napadol tento recept...mám ho v záložkách :wink:
15. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16050
Branko bude mat toto, nasla som jednu pani ktora mi ju upecie za 500 sk, len bude tyrkysova, uvidime
15. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anni kolko ste dali zatú kolobežku Leonardo?
15. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezvladla by som to sama, a este ked som tehotna zbytocne sa nervovat ked sa mi nebude darit
15. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci kujeme.... :wink:

annie pjekné.... :wink:
15. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si nepamatam, mali ju v akciu v tescu, neviem fakt sa mi zda ze do 40
15. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuchyna upratana
ja dam tortu volakde upiect, kedy by som ju robila neviem, a ked mi nevyjde budem mat nervy. Takze radsej to prenecham na odbornikov.
15. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa mi nechce, idem si hodit sprchu a lahnut som dnes hotovka, tak sa majte a prajem dobru nocku. papa
15. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj je pre 30-35 ludí a bez materialu dame 50euro
15. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, že sa bude dobre krájať a už teraz sa mi slinky zbiehajú lebo som jedla od nej taku istú -karamelovú a bola mňam mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nie dobdu to je teplom potím nezmysli
15. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok