Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
15. júl 2009

tak som este neodisla, chcela som znova skusit, preco mi nebere fotky do pocitaca a prisla som na to, ze moj muz mi odtial vybral jedno CD, ktore ma byt dnu, ked som sa ho opytala tak vraj on to nebol, asi sme tu mali pocas mojho pobytu na slov duchov. idem to teraz skusit, nasla som to CD.

annie13
15. júl 2009

lucianka peknucke ale 50 euro by som za tortu nedala
to auticko bude mat 4 kg a aj s ozdobou neprekroci 20 eur

skrecok
15. júl 2009

Ahojte baby...
Konecne sa dostavam sem ale na chvilu...Po prvom rade chcem zablahozelat vsetkym oslavencom.
Inak co sa tyka kojenia, tak stale kojim a to 4-5 krat denne cez den a v noci sa budime cca 2-3 krat skor na cuckanie. Ach jaj, niekedy sa hnevam, ale niekedy si poviem ze by som to mala vychutnavat kym sa este tak ku mne tulka.

Aj my zaciname pozerat torticky pre maleho, jedine vieme ze by sme chceli nejaku s Mackom Pu. Raz som videla tu na nete taku krasnu, ale stala skoro 48 €. 😅

winona24
autor
15. júl 2009

no nič...idem ja spať....síce neviem ako zaspím v tomto hice.....joj chcelo by to klímu 🙄

rony253
15. júl 2009

tak ja sa tu trapim a nejde mi to, volaco sa mi tu snazi nieco preinstalovat, uz som zrusila nervy, idem do sprchy a zajtra sa na to s chladnou hlavou pozrem. dobru noc

luciankasebastianko
15. júl 2009

anni a material ved len za masla a vajcia orechy a marcipan by som dala viac ako 20 euro

eweny
15. júl 2009

ahojte maminky, ani nemam cas sem nakuknut..tak to dobieham az takto vecer..precitam vas na dobru noc 🙂

eweny
15. júl 2009

toto je neskutocne teplo, maly sa strasne poti a to cely den beha len v bodynku..ani ponozky nema, pokial nejde tupkat..no otras 😒

skrecok
15. júl 2009

Dnes sme sa kupkali v bazeniku, malemu sa tam velmi pacilo, len keby nebolo tolko komarov a na prave poludnie je fuska vydrzat vonku.
Uplne vas chapem ako sa trapite s teplom, poznam to ked som bola tehotna a som sa tak potila ze az... Nechcem vas drazdit, ze mame v spalni klimu, tak sa nam spava lepsie. Dali sme urobit, lebo v spalni mavame poobede slnko a v noci bez klimy je tam stale 30°C. 😅
No, aj ja pojdem pomaly do postele, aby som nebola zla na maleho 😀 . Inak cez den takmer nic nestiham, obdivujem vas ako stihate byt tu popri malom. 😕
Dobru noc vsetkym. 😉

eweny
15. júl 2009

winon, zagratuluj Natalke za nas..a Petko jej aj sladku pusku posiela..vcera sme tu neboli, tak dobiehame dnes 🙂

eweny
15. júl 2009

skrecok, tak to mate super..my mame teraz v spali 27,5 stupna..to bude spanie 😠

luciankasebastianko
15. júl 2009

idem asi aj ja už buvať dobrúúúúúúúúúúúú

eweny
15. júl 2009

luci, dobru noc

perlab
15. júl 2009

Ahojte dievčatá, kooooooooooooonečne som sa sem dostala. čo sme sa vrátili z dovolenky, som v jednom kole.
romanka keď nespí, len by sa čľapkala v bazéniku na terase 😀 a keď spí, tak sa snažím niečo porobkať. prania vyše hlavy, žehliť nestíham, no hrôza. ešte do toho nám upravujú záhradu, no prachu máme všade .. do soboty musím upratať celý dom, bude grilpárty, mám totiž narodky /koľké, to sa už nehovorí 😀/
inak nám bolo na Pagu nááááááááááááááádherne .... dnes som sa konečne dokopala k tomu dať fotos na fb, no stala sa chyba, že mám skúsiť znova ... tak to skúsim až zajtra, dúfam, že úspešne.
mno, je mi jasné, že o tomto čase tu už nikto nie je, ták pá a dobrú nocku 🙂

a registrujem ... anička, si v tom ... srdečne blahoželáme a Romanka že chce kamošku 😉

perlab
15. júl 2009

a samozrejme ... všetko naj oslávencom!
Natálka, šťastnú 10-ku 😵

jana.hcsba
16. júl 2009

dobre ranko 😎
dne sdufam bude zasa pekne, tak jak vcera.

jana.hcsba
16. júl 2009

prváááááááááááááááá ?

jana.hcsba
16. júl 2009

vsetky sa balite a idete na kupko?

ja by som chcela, aby bolo jak vcera. boli sme na zahrade, deticky v bazene a aj spali sme ako sa ma. no proste dobry den.

tak idem zistit, co a jak dnes.

vejinka
16. júl 2009

dobre ranko od siedmej mame na navsteve vysokozdvizny vozik a svokor maluje tramy na dome..teda len spice lebo vraj trebalo...takze bdue hotovy zazrak ked mi maly zaspi ulozila som ho do postielky..a za par minut zistim ci bdue spat alebo nie

vejinka
16. júl 2009

pridala som nove fotky tak ak xcete kuk 😉

winona24
autor
16. júl 2009

hojte 😉

vejinka
16. júl 2009

win ahoj

tak myl mi zaspal a pred oknom je ramuz ze by som ani nedokazala rozmyslat nieto este zaspat 😅

vejinka
16. júl 2009

joooooj ale bojim sa aby sa nezobudil z revoooooom 😔 no ale s tym nic neurobim

vejinka
16. júl 2009

boze z/s strasne 😅

vejinka
16. júl 2009

do frasa tu v obyvacke je dobrych 28 stupnov...nemohla som rano ani vyvetrat kedze uz tu bolo to hebedo a smrad robilo a robi doteraz ani pisat sa mi neda... 😔

vejinka
16. júl 2009

kde ste zeny??

winona24
autor
16. júl 2009

tu veji 😀

vejinka
16. júl 2009

pekne....teraz zacali este aj kladivom buchat..no toto by veru zobudilo aj mrtveho 🙄

vejinka
16. júl 2009

kedze byvame uplne pod strechou ide mi hlavu rozhodit z toho rachotu 😠

win no vyborne zena...tak kecame kecame..aka bola noc?? u nas brutalna burka bola maly nespal muz zaspal do robbty

claudinka
16. júl 2009

cafte cafte.. nam zase robia v baraku dole kanalizaciu, tak to tu huci uz tusim treti den, snad bude posledny, ako slubili.. uvidime
vcera sme boli cely den v kralovej pri senci a tooolko komarov bolo 😒 😒 chudatka detuse 😝 ale co ten moj stvaral vcera v bazeniku, uplne som z neho nechapala 😀 vystrajal jak keby bol prvykrat vo vode 😀