Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
16. júl 2009

win, skus balneum hermal, malo by to 100 % pomoct, my ked sme boli na slov bola strasne vyhadzana, kazdí hovoril, ze su to potnicky ale asi to len potnicky neboli, lebo som ju potom 4 dni kupala v balneum a mala znova krasnu pokozku, bez jednej bodky aj teraz ked ju kupem asi 3 krat do týždna jej davam ten balneum, lebo obsahuje sojovy olej a vytvara pokozke prirozenu mastnostu, nenatieram nicim. moja mama ma po kupeli strasne svrbenie pokozky, tak som jej ten balneum, kupila a asi po druhom raze jej uz bolo fajn, pouzila to akpo srpchovy gel, aj Saru som vtedy tym natrela a nie len dala do vody. skus

rony253
16. júl 2009

zase som tu sama? ☹ idem daco zjest od obeda som nic nejedla

winona24
autor
16. júl 2009

rony ty si mi už Balneum radila,keď boli menšie...keď smemali problém s tým zapareným krkom....ja som ho dlho používala...teraz ho nemám...minul sa mi...musím ho ísť dať predpísať ku kožnej.... 😒

rony253
16. júl 2009

je to u vas na predpis? no urcite jej pomoze, musis to mat stale doma, na pokozku je to najlepsie co moze byt, pomoze na vsetky aj alergicke reakcie, aj dospelym nie len detom. skus sa ale opýtat v lekarni ci je to vazne len na predpis, ja ale aj ine Balneum, kde je v cervenom ramceku napisane polidocanol, to je aj proti svrbeniu, otec to doniesol mame sice robi pre firmu s tabletkami, ale keby to bolo na predpis, asi by mu to nedali. neviem

winona24
autor
16. júl 2009

nie rony...nieje to na predpislen...ja len kvôli cene....ale pôjdem zajtrakúpiť....skoro som odpadla keď som jejto videla

winona24
autor
16. júl 2009

nikde nikto? 😨

luciankasebastianko
16. júl 2009

ahojte idem rýchlo čítať 😉

vejinka
16. júl 2009

ahojte..ak dnes sme maleho ostrihali..lebo sa neskutocne potil..kedze to bolo jeho prve struhanie tak sa to natacalo aj fotilo..ale fotky dam az ked sa vratime z dovolenky..terza uz nexcem muza otravovat aby to hodil na nasu stranku

vejinka
16. júl 2009

jezkove oci tolko chyb 😔

winona24
autor
16. júl 2009

noooooo..... veji a je po Erikovom háre....na jednej strane škoda,lebo bolo suprové...ale bude mu lepšie....teším na foto...

vejinka
16. júl 2009

win keby si ho videla aky je rozkosny..no ja by ho zjedla keby mohla...perfektne ho svokra otrihala...mam to v malicku to strihanie..sak ma doma 4 chlapov teda jeden je mimo sr a tych strihala od malicka 😉

vejinka
16. júl 2009

pockaaaaaaaaaaj muz mi oznamil ze uz su fotky ..tak idem sem jednu dat ako je ostrihany 😉

winona24
autor
16. júl 2009

šup šup veji...joj

luciankasebastianko
16. júl 2009

veji dobre si spravila mal ich krásne ale určite mu bolo teplučko 🙂

vejinka
16. júl 2009

uz je taaaaaaaaaaaaam ale po umyti to ma lepsie..hento bolo tesne po ostrihani 😉

vejinka
16. júl 2009

sme ho strihali v drevarni...lebo vonku pofukovalo tak aby mu do usiek nenafukalo

vejinka
16. júl 2009

no paaanecku kolko hodin

luciankasebastianko
16. júl 2009

Fiiiiiiiiiiiiiiiiha to je fešák veji 😀

vejinka
16. júl 2009

hehe dakujem..snazili sme sa pri vyrobe 😀 😀 😀 😀 😀

no ja uz prcham spat...dobru noc 😉

luciankasebastianko
16. júl 2009

dobrúúúúú veji

winona24
autor
16. júl 2009

ježiiiiiš,vyzerá ináč...ale zlatý je....vyzerá tak "staršie"....jáj to bude teraz paráda.... 😀

annie13
16. júl 2009

Veji schvalujem letny zostrih, Erik je fesak

claudinka
16. júl 2009

veeejus dobrz je 😉 😉

winona24
autor
16. júl 2009

ahojte annie a claudi 😉

winona24
autor
16. júl 2009

no nič....lúčim sa...idem do postele...nejako sa mi drieme..... 😔

dobrú noc Vám aj princom a princeznám 😉

luciankasebastianko
16. júl 2009

dobru win

annie13
16. júl 2009

dobru

perlab
16. júl 2009

ahojte babulky ... zasa som prišla neskoro?

annie13
16. júl 2009

ja som este tu
dakujem za gratulejsn

perlab
16. júl 2009

ahoj annie, super nový nick 😉