Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
17. júl 2009

ešte stále nespí 🙄

ka3n
17. júl 2009

takze prepacte, ze trosku neskor, ale ZUZI, je ich tam v baleni 6ks a su rovnake vsetky, tak som kupila viacej a striedam to, lebo tiez casto teraz niekam chodime a nemam cas varit na cestach..a ani sa mi nechce..

anicka, presne su to Hami, 250gramov a ja som kupila ragú-spenat, kura a ryza tusim..a este jedny brokolica a morcacie prsia..

brúú nocku

perlab
17. júl 2009

ahojte
neuveríte, ale moja malá UŽ spí 😀

perlab
17. júl 2009

dnes spala iba jeden spánok od 12,00 do 13,30, takže sa jej ani nečudujem 🙂

ka3n
17. júl 2009

aj moj drobec uz spi a denne ma dva 2hodinove spanky dnes od 9.30 do 11.30 a potom od 15tej do 17tej a uz chrape. hadam az do rana..idem aj ja

perlab
17. júl 2009

tak som prečítala, čo ste popísali 😉

zuzi: ja som mala v Chorvátsku pre Romiku hippky-rôzne a ovocné výživky tak na každý deň, ale nespapala všetky, jedla tam oveľa menej ako doma, to teraz sa nevie dožrať 😀
a tiež som jej dávala z môjho, keď sme boli na raňajkách a večeri

to, že tam niečo kúpiš, tak na to NESPOLIEHAJ, lebo v tých malých potravinách, ktoré tam bežne mávajú na každom rohu, majú tak jeden druh a aj to pri troške šťastia
ak budete mať na blízku veľký obchoďák, kde sú aj veľké potraviny, tak tam toho majú viac, ale podstatne drahšie ako u nás

a neboj, napracete sa, a mamina si bude môcť konečne vnučku užiť 😉

winona24
autor
17. júl 2009

spíme 😀

martinna78
17. júl 2009

ahojte este raz 🙂
ani mne maly nevie vecer zaspat a to mal tiez dnes len jeden spanok, lebo rano ked sa mi zobudi o 6-tej tak po miecku este zaspi a dnes sme potiahli do 8.30, takze potom sa mu posunul doobedný spanok az na poobedny a som sa cudovala, ze bol od 14.30 hore a zalomil az o pol deviatej, kde beru tie deti tolko energie 😅
my nikam nechodime v tychto horucavach, deti maju bazeny na terase, ale to je juzna strana a je tam riadny hic, dnes som tam v tieni namerala 36 stupnov 😝 😝 a vnutri mame 28-29 😝 😝
Dnes maly urobil prvy krat "tak tak všelijak" a ked počuje hudbu tak sa začne hneď natriasať, taky je podareny 🙂
tak nam rychlo rastu tie deti a stale sa niečo nove učia 🙂

perlab
17. júl 2009

a ani to dlho netrvalo 😉

martinna78
17. júl 2009

a ja mam tolko žehlenia a v tomto teple to priam nenavidim, i ked zehlim celkom rada 😀

perlab
17. júl 2009

ahoj mati,
ja mám tiež bazénik na terase, je orientovaná SV, takže je tam super chládok
minulé leto som tam prespala celé dni 😀 /aj s romikou v brušku/

perlab
17. júl 2009

o žehlení hovorím už tri dni a stále nič 😒

rony253
17. júl 2009

nic sa mi nechceeeeeeeeeeeeee ☹ , cumim tu do pocitaca 😔

rony253
17. júl 2009

mne mala spala dnes dva krat po hodine a raz predvecerom pol hodku
perlab, ani ja nezehlim, ale nemam vela, len jeden ranny susiak 😀

martinna78
17. júl 2009

ahojcek perla 😉
no tak mate prijemne na teraske, u nas sa tam neda vydrzat vobec a to mame este velikansky slnecnik, no to si tak svokrovci zariadili 😅

rony253
17. júl 2009

keby som mohla aspon novy album urobit, ale aj ten program mi nejde na fotky do riti nasrata som jak perun 😠

winona24
autor
17. júl 2009

žehliť v tomto teple je samovražda.... 😀

rony253
17. júl 2009

ja chcem bazen so strieskou, u nas som to tu nevidela ☹

martinna78
17. júl 2009

ahojcek rony 🙂 no nie si sama, co sa ti nic nechce, na mna sa tu pomaly zruti ten stoh pradla co tu mam vedla pocitaca, ked to je taky relax pre mna si sem zasadnut a surfovat 😎 hlavne na FB sa vzdy pozabudnem 😀

winona24
autor
17. júl 2009

ja som jej dnes kúpila bazén......taký prťavý na balkon....nech sa člapká.... 😝

martinna78
17. júl 2009

win ako v BB?? určite vynikajuco 😉

perlab
17. júl 2009

rony, práve som Romana spracovávala na tie sandálky Robeez, sú úžasnéééééééééééééééééééééééé
klik http://www.mlongauer.sk/ a pozrite si tie sandálky, stojí to zato, aspoň si očičká popásť 😵

perlab
17. júl 2009

rony, veď nech ti mamina bazénik kúpi a pošle .. . tu ich majú rôzne motívy, snáď ešte nie sú vypredané

perlab
17. júl 2009

alebo si kúp slnečník a ten si môžeš nakláňať aj do strán, keď slnko svieti zboku

martinna78
17. júl 2009

aj maly ma taky mini-bazenik ze sa tam zmesti len on, ale bohate to staci na osviezenie 🙂
chcela som pozriet tie sandalky ale nejde mi otvorit tam kde su pre chlapcov

winona24
autor
17. júl 2009

maťka dobre tu je...to je jasné.....a 😉

perlab
17. júl 2009

klikni na to zelené "o produkte" a tam na e-shop

perlab
17. júl 2009

ahoj win, si v bb aj s bukovským? 🙂

winona24
autor
17. júl 2009

Blanka úžasnéééééé súúúúúúú...odpadávam

martinna78
17. júl 2009

uz som sa k tomu dopracovala 🙂 krásne topky
win o tom nepochybujem 🙂 ja sa opat chystam k nasim posledny julovy tyzden, tu u nas sa nikam nedostanem a nic tu nemame ☹