• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
tak tieto krstové šatičky nemajú chybu http://www.anjelikobchod.sk/index.php?cPath=389_434
no neviem, či by som v tom krstila
17. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ivi, také topánky na slovensku ešte nevideli
17. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kokos ale tá cena ...Bukovský by ma zabil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Blanka,Bukovský je v BA.....muselasom si od neho oddýchnuť...sme tu až do konca júna.... :pensive:
17. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do konca júna budúceho roku? :grinning:
17. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooooooj perlab rozpravkove su, jedne urcite kupim, ale Sare su tie od 6-12 mesiacov, aj tak trosku velke, nie je tam na nich nejaky kontakt, neviem ako to funguje cez Eshop, z mojho zahr uctu to asi nepojde, nikdy som takto nenakupovala, ako to bezi?
17. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OMG júla.....robím 300 vecí naraz a potom píšem bludy.....

ale nie zlý nápad Blanka.... :sweat_smile: :sweat_smile:
17. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď to, tá cena :unamused:
ja som Romana spracovávala, že ideme na dve svadby, že by sme ich mohli kúpiť, tak povedal, že uvidíme /ale kedy sa mu rozjasní, tak o tom sa nezmienil :grinning: /
17. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac my mame konecne krstinky buducu nedelu, to su u nas aj hody, ja mam narodky, moj bracho-krstny ma narodky a moja mama je Anna takze na jej meniny su krstiny a malemu poziciavam oblek s motylikom a klobucikom z MMB, normalne mu bola dobra 86
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&album=94837
17. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony, si ma potešila, už som si myslela, že žehlíš ... keď kúpiš ty, kúpim aj ja :grinning:
pozri, či tam nie je na nich tel. kontakt a informuj sa
17. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne uz viem Ivi koho mi tvoj manžel pripomina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ako sa v nich musí cupitkať...ježiš.....prečo stoja tak veľa :angry:
17. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maťka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tak v tom bude iný borec .... to hneď ho aj obirmujú :grinning:
17. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru boli sme skusat a vyzeral v tom uzasne, sa tesim ze aj pre chlapcov sa daju najst pekne kusky :slight_smile:
no krstime v evanjelickom,takze birmovka nebude
17. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako odpaávam.....to je nemormálnesuprové...ja som to už s Hančou minule v jednom obchode obzerala....

a čo je sranda....že chlap vyzerá v obleku nenormálne bez ohľadu na to koľko mu je rokov :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, nemáte link na tie topánočky z anglicka, čo tu raz dávala, myslím buksy, tie boli tuším lacnejšie .... popozerala by som aj tam aké majú vzory
ale tieto robeez sú asi bezkonkurenčné :dizzy_face:
17. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zdochnem
pozerala som kontakt na tie Robeez topánočky a tam že: Martin Longauer, Nitra, veď to bol môj spolužiak na gympli ... možno je to menovec, ale zistím :grinning:
17. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia,zatial sa nedari v tej bezplienkovej metode..iba sem tam sa podari,ze sa vycika..ale vykaka sa vzdy do nocnika,ked je nahata..a v noci jasne,ze ma plienku...to by sme teda dopadli,keby nema plienku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vas trosku videla, idem nahnat tu moju Sofi do postele, vobec nechce chodit vecer spat :grinning:
majte sa pekne, dobru nocku
17. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perlab, uz som nasla kontakty v kosickom kraji a distribuje to aj firma Inforama v ktorej robi moj otec, tak ho zajtra volam a v pondelok, nech sa za tym obzrie. tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim urciteich kupim, aj tie sandalkove su super, len mam problem s cislom, tie co mam ja robeez cersnickove su jej este fest volne a bojim, ze ked kupim male budu jej uz malicke, neviem co mam teda robit :confounded:
17. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a biele nekupim, lebo sa budu rychlo spinit, asi tie tmavsie ruzove s kvietkami asandalky neviem ktore, uvidim
17. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin,dikes za info..pojdem pozriet do metra po rodicaku :grinning:

perla aj tebe dakujem..takze vsetko radsej z domu...dobre vediet... :wink:
17. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata je teda idem, lucim sa a prajem dobru noc, trepem tu do seba keksy, tak to radsej ukoncim, lebo ich zjem kilo :grinning: papa
17. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony, kúp radšej sandálky, v tých celých sa jej bude potiť nožička, ja romike tie liliputi už nedávam, ve´d by v nich zahorela
a aj tak najradšej cupitá bosá ... po dome, po tráve, po chodníkoch

ja zavolám do tej nitry a budem ich chcieť najskôr vyskúšať

zuzi, vďačne :wink:
17. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten tretí typ má pevnejšiu podrážku, takže asi tie tretie kúpim s tými výrezmi
alebo sa mi páčia aj tie ružové lakovky, tie by sa jej hodili ku šatičkám, čo máme na svadbu
ale asi tie s tými výrezmi budú na leto naj
17. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si už po druhý večer robím krupičnú kašu so škoricou, mňam .... nejako som zabažila .... neviem prečo

tak dobrú nocku vám prajem aj ja /a mám ožehlené, sakra/
17. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lôčim sa aj ja...brú noc :pensive:
17. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lôčim????? heheh...už sa mi fakt drieme.... LÚČIM :pensive:
17. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru babenky ja som sa serinkala s fotočkami s oslavi na Picaso :unamused: a aha už je pomali 23 tak ja idem papa
17. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok