Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
17. júl 2009

tak tieto krstové šatičky nemajú chybu http://www.anjelikobchod.sk/index.php?cPath=389...
no neviem, či by som v tom krstila

perlab
17. júl 2009

že ivi, také topánky na slovensku ešte nevideli

winona24
autor
17. júl 2009

kokos ale tá cena ...Bukovský by ma zabil 😀 😀 😀 😀

Blanka,Bukovský je v BA.....muselasom si od neho oddýchnuť...sme tu až do konca júna.... 😔

perlab
17. júl 2009

do konca júna budúceho roku? 😀

rony253
17. júl 2009

joooooooooooj perlab rozpravkove su, jedne urcite kupim, ale Sare su tie od 6-12 mesiacov, aj tak trosku velke, nie je tam na nich nejaky kontakt, neviem ako to funguje cez Eshop, z mojho zahr uctu to asi nepojde, nikdy som takto nenakupovala, ako to bezi?

winona24
autor
17. júl 2009

OMG júla.....robím 300 vecí naraz a potom píšem bludy.....

ale nie zlý nápad Blanka.... 😅 😅

perlab
17. júl 2009

no veď to, tá cena 😒
ja som Romana spracovávala, že ideme na dve svadby, že by sme ich mohli kúpiť, tak povedal, že uvidíme /ale kedy sa mu rozjasní, tak o tom sa nezmienil 😀 /

martinna78
17. júl 2009

inac my mame konecne krstinky buducu nedelu, to su u nas aj hody, ja mam narodky, moj bracho-krstny ma narodky a moja mama je Anna takze na jej meniny su krstiny a malemu poziciavam oblek s motylikom a klobucikom z MMB, normalne mu bola dobra 86
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&albu...

perlab
17. júl 2009

rony, si ma potešila, už som si myslela, že žehlíš ... keď kúpiš ty, kúpim aj ja 😀
pozri, či tam nie je na nich tel. kontakt a informuj sa

martinna78
17. júl 2009

no konečne uz viem Ivi koho mi tvoj manžel pripomina 🙂 🙂 🙂 🙂

winona24
autor
17. júl 2009

a ako sa v nich musí cupitkať...ježiš.....prečo stoja tak veľa 😠

winona24
autor
17. júl 2009

maťka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

perlab
17. júl 2009

mati, tak v tom bude iný borec .... to hneď ho aj obirmujú 😀

martinna78
17. júl 2009

no veru boli sme skusat a vyzeral v tom uzasne, sa tesim ze aj pre chlapcov sa daju najst pekne kusky 🙂
no krstime v evanjelickom,takze birmovka nebude

winona24
autor
17. júl 2009

ako odpaávam.....to je nemormálnesuprové...ja som to už s Hančou minule v jednom obchode obzerala....

a čo je sranda....že chlap vyzerá v obleku nenormálne bez ohľadu na to koľko mu je rokov 😀 😀 😀

perlab
17. júl 2009

ozaj, nemáte link na tie topánočky z anglicka, čo tu raz dávala, myslím buksy, tie boli tuším lacnejšie .... popozerala by som aj tam aké majú vzory
ale tieto robeez sú asi bezkonkurenčné 😵

perlab
17. júl 2009

ja zdochnem
pozerala som kontakt na tie Robeez topánočky a tam že: Martin Longauer, Nitra, veď to bol môj spolužiak na gympli ... možno je to menovec, ale zistím 😀

winona24
autor
17. júl 2009

😀 😀

zuzana1710
17. júl 2009

lucia,zatial sa nedari v tej bezplienkovej metode..iba sem tam sa podari,ze sa vycika..ale vykaka sa vzdy do nocnika,ked je nahata..a v noci jasne,ze ma plienku...to by sme teda dopadli,keby nema plienku. 😀 😀 😀 😀

martinna78
17. júl 2009

tak som vas trosku videla, idem nahnat tu moju Sofi do postele, vobec nechce chodit vecer spat 😀
majte sa pekne, dobru nocku

rony253
17. júl 2009

Perlab, uz som nasla kontakty v kosickom kraji a distribuje to aj firma Inforama v ktorej robi moj otec, tak ho zajtra volam a v pondelok, nech sa za tym obzrie. tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim urciteich kupim, aj tie sandalkove su super, len mam problem s cislom, tie co mam ja robeez cersnickove su jej este fest volne a bojim, ze ked kupim male budu jej uz malicke, neviem co mam teda robit 😖

rony253
17. júl 2009

a biele nekupim, lebo sa budu rychlo spinit, asi tie tmavsie ruzove s kvietkami asandalky neviem ktore, uvidim

zuzana1710
17. júl 2009

katrin,dikes za info..pojdem pozriet do metra po rodicaku 😀

perla aj tebe dakujem..takze vsetko radsej z domu...dobre vediet... 😉

rony253
17. júl 2009

dievcata je teda idem, lucim sa a prajem dobru noc, trepem tu do seba keksy, tak to radsej ukoncim, lebo ich zjem kilo 😀 papa

perlab
17. júl 2009

rony, kúp radšej sandálky, v tých celých sa jej bude potiť nožička, ja romike tie liliputi už nedávam, ve´d by v nich zahorela
a aj tak najradšej cupitá bosá ... po dome, po tráve, po chodníkoch

ja zavolám do tej nitry a budem ich chcieť najskôr vyskúšať

zuzi, vďačne 😉

perlab
17. júl 2009

a ten tretí typ má pevnejšiu podrážku, takže asi tie tretie kúpim s tými výrezmi
alebo sa mi páčia aj tie ružové lakovky, tie by sa jej hodili ku šatičkám, čo máme na svadbu
ale asi tie s tými výrezmi budú na leto naj

perlab
17. júl 2009

ja si už po druhý večer robím krupičnú kašu so škoricou, mňam .... nejako som zabažila .... neviem prečo

tak dobrú nocku vám prajem aj ja /a mám ožehlené, sakra/

winona24
autor
17. júl 2009

lôčim sa aj ja...brú noc 😔

winona24
autor
17. júl 2009

lôčim????? heheh...už sa mi fakt drieme.... LÚČIM 😔

luciankasebastianko
17. júl 2009

tak dobru babenky ja som sa serinkala s fotočkami s oslavi na Picaso 😒 a aha už je pomali 23 tak ja idem papa