• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
prave mi tu rozobera sluchadka, on je maniak na kable :grinning:
19. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buksy, my sme chceli vcera grilovat ale cely den prsalo a dnes sice svieti slnko ale fuci taky studeny vietor, akurat dobre na prechladnutie, a ked je zase horuco ani sa nam jest nechce. :slight_smile:
u nas bola vcera tak normalne burka, ale u vas to bolo asi hrozne, my sme od Viedne do kopca, tak nas tu nastastie nezaplavilo.
19. júl 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, maly mi zahajal pred hodinkou, od 11.00 bol hore.. tak si uzivam trosku kludu a preberam sa z nasho vyletu :grinning:
19. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste boli claudinka???

ahojte...mneuž malá tiež spí.....idú jej vrchné zuby,tak to trvalo trochu dlhšie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som kuk na FB :grinning:
19. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky tak už som tu dala som nové foto ,boli sme na lodky a stej oslavi kukuk :wink:
19. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spite? maly zaspal len teraz ja sneho asi skolabujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, ja som sa teraz zobudila, zaspala som totiz po pol osmej s malou, idem do sprchy, dostala som kramy uz ma aj brucho pobolieva :frowning2:
19. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win aj nam idu vrchne zuby, mame pekne asi 6 kopcekov opuchnutych, ale uz asi dva tyždne a este nie su von :frowning2:
19. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň si si zdriemla rony ja tu sedím jak taka kvočka a tiež mi už oči klipkajú :fearful:
19. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucik, idem ja spat, cely clovek ma boli, prajem dobru nocku papa
19. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,
tak sa vám tu hlásim zasa o rok staršia :unamused:

Grilpárty sa konala dnes /včera bolo blbé počko/, bolo supeeeeer. Bolo nás 22 aj s deťmi, Romika tu mala kamošov a kamošky, resp. bratrancov a sesternice, takže sa aj jej moooooooooooooooc páčilo.
Ešte raz ďakujem za gratulationsssssss.
Cmuky-cmuk a dobrú nocku prajem :slight_smile:
/foto nepridám, nefotilo sa, nemal kto a nikoho to nenapadlo :unamused:/
19. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perlap ozaj všetko naj naj naj najlepšie a Romanke bračeka :grinning:

tak toto spravím malému http://www.alinka.sk/c/plienkova-torta-4400.html
19. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko...sme mali dnes katastrofalnu noc uz si ani nepamatam kedy naposledy som bola tak casto hore, tymto stylom budem mat o chvilu prsia po kolena :grinning: :grinning: ja neviem ako ju odnaucim od toho nocneho kojenia, uz som aj caj skusala ako ste tu radili ale nezabera :unamused:
20. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozeram ze som tu dnes asi prva :wink:
20. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
bendy aj my sme mali asi podobnu noc ako vy... u nas tiez nic ine nezabera...dokaze sa ukludnit len na prsniku a ja skusam aj UM ale po nom spi tiez len velmi kratko...a strasne so sebou hadze v noci.. ked sii ju uz necham pri nas v posteli ... prehadzuje sa zlava do prava, kope nohami a taha sa za usi.,.. neviem co to znamena preco tak nekludne spi...?
20. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

baby, ked vasim drobcom nechuti zelenina, skuste tento recept. ja som to nasla v strarom cisle mama a ja a Oliver sa isiel za tym potrhat, este aj duplu som mu musela dat, to sa mi este nestalo so zeleninou :sweat_smile:

"Svieckova omacka" - kuracie maso sa da varit s nadrobno nakrajanou mrkvou a petrzlenom do makka. potom maso vyberte a zeleninu rozmixujte na hladku kasu a potom do toho pridajte asi 3 lyzicky bieleho smotanoveho jogurtu, cim vznikne omacka. podavajte s nadrovno nakrajanym maskom a pretlacenymi zemiakmi alebo s cestovinou.

Oliver to mal vcera so zemiakmi, no fakt som nechapala ako sa potom zaprasilo.
20. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

nasa noc bola celkom ok, len rano o piatej zacal maly kaslat, bol cely rozpaleny, teplota 38, tak sme hned rano nabehli k doktorovi, asi to bude virus, neterka to mala pred 4 dnami, takze asi to chytil od nej...
20. júl 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja uz asi tyzden skusam malej nedavat v noci mliecko - zvycajne sa budila o tej 1-3 hodine, aj teraz sa zobudi ale nevyberam ju z postielky, dam jej len dudku alebo cajik a spinkame dalej az do rana, sice sa potom budi skor okolo tej siestej ale pekne spinkame celu nocku... minule spala od 21:30 do pol piatej bez zobudenia...

tak sa vytesujem ze to funguje a ze sa mozno coskoro vyspim celucicke noci...
:sunglasses:
20. júl 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie...no aj ja som to tak skusala ale u nas to vobec nezabera...ked ju nevyberiem z postielky ruci ako diva :confounded:
20. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslala som aj nad tym ze jej skusim dat UM ale ona vobec nechce z flasky pit
20. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bendy ja nekojim od 3 mesiaca... tak ti neviem poradit.
20. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnie, tak to ti prajem, pekne si pospis :sunglasses:

ja som tiez uz pomaly zacala odstavovat a pomahal mi aj manzel, v noci ma vyslal do obyvky a ukludnoval ho on, ale teraz ked je maly chory, tak sa to asi vrati do starych kolaji :unamused:
20. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi dakujeme .. uprimne uz by som to naozaj potrebovala lebo chodim potom nasrana na cely svet ze som sa poriadne nevyspala, a potom su len zbytocne hadky doma

no to je pravda ze choroba alebo zubky vedia pekne narusit nejaky ten rezim... tak dufam ze nas to minie :wink:
20. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vas to minie som chcela napisat... ale aj nas moze :grinning:
20. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

goga -super receptík, tiež robí "mliečne" jedlá tak, že tam pridávame biely jogurt :wink:
20. júl 2009 o 09:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme na čaji v noci už dosť dlho...a veru mlieko mu vobec nechýba...v noci dávam 1 - 2x čaj..niekedy vobec ale ráno o 5.00 - 6.00 je už hladný, to mu spravím mlieko a spíme dalej (vačšinou)
20. júl 2009 o 09:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mate super baby... ked vam chcu cajik v noci... my sme do teraz pili vsetky tekutiny iba z normalneho pohara takze to vobec neprichadzalo do uvahy v noci davat... no teraz uz konecne pijeme z nekvapkajuceho sosacika ale v noci to vobec nechce... takze vecer ked dam UM tak spi cca do 1.00 a potom sa uz budi velmi casto a stale chce cickat.. uz to nejako vydrzime lebo teraz v lete ju nechcem odstavovat... mozno na jesen ... uvidime
20. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak my sa mame dobre uz dve noci spinka v postielke prenosnej sice je velmi narocne ho tam uspat ale postupne to ide..maly mi prvy krat v zivote tri dni nekakal ..zjavne zmena prostredia a jedno z druhym..vcera vecer som mu dala espumisan ale len na spicku lyzicky...a dnes od rana velmi place natahuje sa a tak reku dam plnu lyzicku espumisanu do piatich minut sa vykakal...az ma trapi ze som ho nechala sa trapit cele dni :pensive:
no podstatne je ze sa vykakal a teraz buvaaa od sesterky som si pozicala kocik kedze nas sa do kufra nezmestil tak kazdy den chodievame na dlhe prechadzky po dedine...samozrejme aj hojne fotim... :pensive: :sweat_smile:

v :sweat_smile: cera mal prvy krat na obed bravcovinu a super to papal..dnes bdue mat broskyne nech nema problem zo stolicou ..no a inak je to tu v pohode uz si zacinam zvykat ze spim menej ako doma...ovela dnes v noc o druhej bol maly na komplet vyspaty a zaspal okolo stvrtej rano medzi nami na posteliach..co uz no

no ja by som ho veru cajom v noci nenachovala by mi bliakal ako lev :sweat_smile:

dnes je tu horuco..a zajtra a potom dalsie dni :sweat_smile: hlasia este teplejsie...dnes daco poperem v rukach aby sme mali ciste veci lebo za tri dni co sme tu ...sa nazbierala plna velka igelitka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nas noc bola tiez s prestavkou, len sa prehadzovala, tak sme sli k manzelovi do spalne, tam s nou tiez hadzalo z jednej strany na druhu, dala som jej cecek trosku cucla a nechcela, tak sme sli spät do detskej a tam po nejakom case zaspala, aj mrnkala, to urcite z tych zubov, lebo horuco nebolo, okolo jednej bola hore nacecala sa poriadne a spinkali sme ani asi do siedmej alebo ktorej, a potom sa znova nacecala, zisli sme dolu z este sprasala skoro celu zemlu s maslom a vypila caj.
ten recept s jogurtom skusim, ja uz ani neviem co mam varit pre malu, musim pokukakt nejake recepty. :slight_smile:
20. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok